Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Szóval akkor eltér méretileg a 3 illetve 5 ajtósé.

Esetleg nem tudod, itt bp-en a csergőéken kívül van egy bolt (egy párszor már találkoztam a nevével itt) csak elvesztettem a webcímét ahol műanyag dolgokat lehet vásárolni, kerékjárathoz műanyag díszléceket stb.. :lol:

Remélem ennyiből ki lehet szűrni mire gondolok :lol: :(

Talán patacsi.

Csergőnél egyébként sincs. És 11e körül volt valamikor.

Én inkább bontóba keresnék.

Amit találtál a vaterén ,Te be a linket ide.

Csak azért hogy egyre gondolunk-e.

Link to comment
Megosztás:

Milyen váltód van? F15WR 3,55-ös végáttétellel szokott lenni a kicsi dieselekben. Ha WR váltód van, akkor az nagyjából 3,74-es végáttétellel lehet. Olvasd le a váltó oldalán a számokat. Ha 3,74 akkor bele tudod rakni a 3,55-öst, avval hosszabb lesz.

Nekem van ilyen áttételem F15 váltóhoz, olcsón odaadom. F13-hoz kicsit bonyolultabb berakni, mert akkor a váltóházban csapágyat is kell cserélni, és az egész csoporttengelyt át kell fűzni, de ez sem kivitelezhetetlen.

Ha jól tudom, akkor ebbe F13-5WR-t szereltek. Ennek 3,74-es a végáttétele. A többi váltót elnézve mindegyiknél nagyobb a végáttétel (4,18 és 3,94), szóval szerintem ez a "leghosszabb". De javíts ki, ha tévedek.

Link to comment
Megosztás:

Ha jól tudom, akkor ebbe F13-5WR-t szereltek. Ennek 3,74-es a végáttétele. A többi váltót elnézve mindegyiknél nagyobb a végáttétel (4,18 és 3,94), szóval szerintem ez a "leghosszabb". De javíts ki, ha tévedek.

Bele lehet tenni a 3,55-öst is. Az szerintem már feküdne neked.

Angol ebay-en árul 1 tag végáttételeket F13-ba. Most éppen 3,74 van neki kirakva, de szokott lenni neki 3,55 is 40 font körül, írni kell neki. Fél óra alatt át lehet cserélni és mehet a móka.

Link

Link to comment
Megosztás:

Bele lehet tenni a 3,55-öst is. Az szerintem már feküdne neked.

Angol ebay-en árul 1 tag végáttételeket F13-ba. Most éppen 3,74 van neki kirakva, de szokott lenni neki 3,55 is 40 font körül, írni kell neki. Fél óra alatt át lehet cserélni és mehet a móka.

Link

Köszi a linket, még átgondolom. Azért ez a 3,55-ös áttétel sem okozna drámai ford. szám csökkenést, nem biztos, hogy ezért megérné szétkapni a váltót. 3000-es fordulaton ez 116 km/h-t jelentene (a mostani 110 helyett).

Link to comment
Megosztás:

1.0 -ás Corsamban a vezérműlánc halkan csilingel. Az autót most vettem. Szerintetek érdemes ezzel foglalkozni? Az autó hibátlanul megy.

köszönöm

AO

hát ha nem akarod magad igazán nagy költségekbeverni az elején akkor vez szij görgő és vízpumpa csere ajánlott állítólag kilehet hozni 40k körül de ha a szij szakad lvass vissza milyen kellemes kerek számocskák kjöttek ki....nem játék

Link to comment
Megosztás:

...vez szij görgő... ...ha a szij szakad...

Írta hogy láncos az autó, nem figyelsz?

@AghionOros:

Szvsz láncot akkor kell cserélni ha már megnyúlt, azt meg onnan fogod tudni hogy hangja van, de hogy a tied már csereérett-e azt így neten keresztül senki nem fogja tudni neked megmondani (használattól függően lehet 300e km-nél is csereérett a lánc, de lehet 50e-nél is), vidd el egy szerelőhöz és kérd hogy hallgassa meg, ő majd tudni fogja hogy kell-e cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a linket, még átgondolom. Azért ez a 3,55-ös áttétel sem okozna drámai ford. szám csökkenést, nem biztos, hogy ezért megérné szétkapni a váltót. 3000-es fordulaton ez 116 km/h-t jelentene (a mostani 110 helyett).

F13-nál nem nagy cucc a dolog. Bal oldalt lekapod a kereket, elengeded a 2 csavart ami a futóművet tartja, ezután már szabad az út, hogy a váltó belsejét kihúzd egy az egyben. Ha nem engedi a bódé akkor a váltótartó bakot bal elöl kicsit lejjebb engeded, és úgy már ki lehet húzni a váltó belsejét. Elötte azért a váltó tetején a tornyot nem árt leszedni.

A váltóból ki kell húzni a féltengelyeket, alul a difi deknijét leszedni, ekkor kijön az összes olaj. A difit 1 nagy koronás anya fogja jobboldalról, azt is kicsavarni, és kiesik a difi. Másik fogaskereket fel a difire és vissza, beállítani a koronás anyával az előfeszítést, váltóbelsőről lekapni a kisfogaskereket, felrakni a másikat, egész cuccot visszadugni a váltóba, felül a torony visszailleszt, féltengelyek vissza, csavarok meghúz, futómű vissza, kerekek vissza és kész is.

Gyakorlott emberkének 1 óra max.

Link to comment
Megosztás:

F13-nál nem nagy cucc a dolog. Bal oldalt lekapod a kereket, elengeded a 2 csavart ami a futóművet tartja, ezután már szabad az út, hogy a váltó belsejét kihúzd egy az egyben. Ha nem engedi a bódé akkor a váltótartó bakot bal elöl kicsit lejjebb engeded, és úgy már ki lehet húzni a váltó belsejét. Elötte azért a váltó tetején a tornyot nem árt leszedni.

A váltóból ki kell húzni a féltengelyeket, alul a difi deknijét leszedni, ekkor kijön az összes olaj. A difit 1 nagy koronás anya fogja jobboldalról, azt is kicsavarni, és kiesik a difi. Másik fogaskereket fel a difire és vissza, beállítani a koronás anyával az előfeszítést, váltóbelsőről lekapni a kisfogaskereket, felrakni a másikat, egész cuccot visszadugni a váltóba, felül a torony visszailleszt, féltengelyek vissza, csavarok meghúz, futómű vissza, kerekek vissza és kész is.

Gyakorlott emberkének 1 óra max.

Huhh, hát asszem ezt szerelőre bíznám mindenképp, egyrészt szerszám, másrészt tudás hiányában. A kocsiszerelésnél még leragadtam a trabis időkben, azóta nem nagyon bütyköltem. :lol: Azért majd figyelem az emberkét, hátha akad neki fogaskerék.

Link to comment
Megosztás:

Huhh, hát asszem ezt szerelőre bíznám mindenképp, egyrészt szerszám, másrészt tudás hiányában. A kocsiszerelésnél még leragadtam a trabis időkben, azóta nem nagyon bütyköltem. :lol: Azért majd figyelem az emberkét, hátha akad neki fogaskerék.

Írni egyszerűbb a tagnak, mint figyelni.

Link to comment
Megosztás:

Sport légszűrővel van valakinek konkrét tapasztalata? (Simota, K&N...)

A betétes szűrők érdekelnének, direkt szűrőt nem szívesen applikálok egy TD-re.

ez a kérdés engem is érdekel mivel azt a levegőszürő házat mindig kivenni betteni áááh agyhalál... én simotát látam online aukción 5000ftba...

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Corsa B-nél ha kormánygömbfejet cserélek és az ujjat ugyan oda tekerem vissza a menetes részre ahol a régi volt akkor kell futómüvet állítani?

Szia

Igen.

Link to comment
Megosztás:

Pénzkidobás,másfelöl erőtlen lesz tőle a sas! :lol:

Ahogy hallottam, a direktszűrő egyenesen motorgyilkos (szűr valamit, de azt is minek...), a sport betétszűrő egy fokkal jobb, de ez is csak parasztvakítás. Ettől nem fog megtáltosodni a gép :lol: Meg az 5000 km-enkénti pucolásról+olajozásról nem is beszélve. Szóval meggyőztek, hogy nem éri meg.

Link to comment
Megosztás:

hát még a hangján csak csak észrevenni hogy valami nem gyári, de eddig egy állatnagy sportkipuf votl fent ez azt jelentette hogy 2300rpm körül megvolt a nyomaték rendesen húzott 5be partnak fel...most kapott ######a gyári asso közép és hátsó dobot ....na halál az autót pörgetni kelll visszakapcsolgatni...

Tehát inkább ######a sportkipuf mint levegőszürő ráadásul télre nekem azt mondták hogy ledermed a porlasztó vagy mi a szösz...igyhát a gyári marad benne...az íz ott egye meg

Ti milyen sportkipufot hasnzáltok?

Link to comment
Megosztás:

hát még a hangján csak csak észrevenni hogy valami nem gyári, de eddig egy állatnagy sportkipuf votl fent ez azt jelentette hogy 2300rpm körül megvolt a nyomaték rendesen húzott 5be partnak fel...most kapott ######a gyári asso közép és hátsó dobot ....na halál az autót pörgetni kelll visszakapcsolgatni...

Tehát inkább ######a sportkipuf mint levegőszürő ráadásul télre nekem azt mondták hogy ledermed a porlasztó vagy mi a szösz...igyhát a gyári marad benne...az íz ott egye meg

Ti milyen sportkipufot hasnzáltok?

Nekem a gyári dob van rajtva, csak át alakítva. Mivel nekem nincs közép dobom, eggyelőre csak a gyári vég van ki vágva, kis gumi karika ki szedve belőle, és kicsit ki van szélesítve a szája a luknak. Egy ovális véget rá hegesztettünk,és kész. De nekem így is teccik a hangja, olyan mintha rallis lenne, vagy nem is tudom :lol: kis morgós, főleg olyan 3000 körül....szeretem. de azért tervezek egy rendes sport dobot, de majd csak késöbb...

Link to comment
Megosztás:

hát még a hangján csak csak észrevenni hogy valami nem gyári, de eddig egy állatnagy sportkipuf votl fent ez azt jelentette hogy 2300rpm körül megvolt a nyomaték rendesen húzott 5be partnak fel...most kapott ######a gyári asso közép és hátsó dobot ....na halál az autót pörgetni kelll visszakapcsolgatni...

Tehát inkább ######a sportkipuf mint levegőszürő ráadásul télre nekem azt mondták hogy ledermed a porlasztó vagy mi a szösz...igyhát a gyári marad benne...az íz ott egye meg

Ti milyen sportkipufot hasnzáltok?

Az enyémen Powerful dob van, elég szolid hanggal, de ugye dízelnél nem lehet túl nagy hang-orgiára számítani :lol: Decens kis ovál krómvég, nekem tetszik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.