Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Hello!

Nem tud valaki gyári elektromos ablakhoz bekötési ábrát, rajzot, leírást, valamit, hogy mit hova?

Köszi.

Csövi!

Nézz át az F Astra topicba és kersd a GYík-ot. Nem hiszem, hogy sok eltérés van a kettő között.

Vagy lásd az aláírásomat :)

Link to comment
Megosztás:

szóval riasztót és központi zárat rakott/kötött már be vki 5 ajtó corsába? illetve ugyanez a kérdés elektromos ablakkal kapcsolatban? Nagy meló? Árban mennyiért szokták vállalni a szerelők/magánszemélyek. Nekem kompletten riasztó+központit 50ért mondtak munkadíjjal együtt (egyik se volt még a corsámban azért ilyen nagy munka állítólag)

Link to comment
Megosztás:

szóval akkor adott egy g astra első üléspár (sínnel, övfeszítőkkel) mindennel együtt. Elméletileg be lehet rakni b corsába? Elférnek ? Mert ugye a b corsa övfeszítőinek a patronjai egy műanyag házban vannak. Sajnos belepróbálni nem tudom ezért kérdem. Fúrás faragás megoldható, csak férjen el. Szerintetek? Fontos lenne mert holnap mennék érte

Link to comment
Megosztás:

Mér', a 60ló nem elég ahhoz hogy 70-80-nal menj? :D

Akkor ne is menjek Budapestre a Nokedlivel? :D

de nyugodtan ,csak sok a Nokedli szaggató gyökér. :)

nekem is elég volt a 45póni :D

szerk:

nekem az a tapasztalatom,hogy elmegyünk anyámékhoz Sajószentpéterre,meg Miskolcra,és olyan mintha aludnának a fosőrök :D

Link to comment
Megosztás:

de nyugodtan ,csak sok a Nokedli szaggató gyökér. :)

nekem is elég volt a 45póni :D

szerk:

nekem az a tapasztalatom,hogy elmegyünk anyámékhoz Sajószentpéterre,meg Miskolcra,és olyan mintha aludnának a fosőrök :D

Én is 45 pacival közlekedek pesten és nem szoktak villogni meg dudálni, pedig nem száguldozok (azért tisztában vagyok a kocsim erejével) Amúgy meg mindegy mivel mész, haver evo 8asával mentünk Gödöllőre, kényelmesen 110el és az 1.2-es suzuki villog mint állat h menj már te barom :D Mikor kielőzött na azt látni kellett volna, volt vagy 2 perc mire megelőzött minket. aztán csapatta vagy 120al tovább :D (biztos sietett)

Link to comment
Megosztás:

Én pár km-es távokra mondjuk ki sem állok a garázsból,inkább bringázok,gyalogolok,tömegközlekedem.

(Tudom,tudom Kőrösön csak a nagyon csórók,alkoholisták és gyerekek járnak bicajjal.... :D )

Nem a lustaság miatt, de mikor 5 vagy 10 percem ( szó szerint, mert ennyi perces a szünet) van átérni a város egyik felén levő épületből a város másik felén levőbe (és ez naponta 3-4szer van!), akkor megnézem azt, aki megcsinálja bringával vagy gyalog. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Én is 45 pacival közlekedek pesten és nem szoktak villogni meg dudálni, pedig nem száguldozok (azért tisztában vagyok a kocsim erejével) Amúgy meg mindegy mivel mész, haver evo 8asával mentünk Gödöllőre, kényelmesen 110el és az 1.2-es suzuki villog mint állat h menj már te barom :D Mikor kielőzött na azt látni kellett volna, volt vagy 2 perc mire megelőzött minket. aztán csapatta vagy 120al tovább :D (biztos sietett)

Vagy csak elvakította a versenyláz :D

Megyek az M5 Szeged felé 120-al, gyerek utolér 1.7D Tipóval,nem érdekelte,hogy a visszapillantóban nem lát a koromtól,neki akkor is meg kellett előznie.

Aztán visszalassult előttem 110-re,én a 120-as tempómmal megint visszaelőzőm,ő akkor is megmuttatta. Én nem versenyeztem csak haladtam 120al,jobblábas tempomattal.Ezt eljátszotta vagy 3x és láthatóan az egyenesfutás is gondot okozott neki annyira ki volt a bele annak az autónak.

Viszont az öröme nem sokáig tartott mert a lehajtónál utolértem és a KPM-es bácsi már vakarta a plecsnit a rendszámról :D :)

Mindig a teknős győz a végén. :D

Link to comment
Megosztás:

Vagy csak elvakította a versenyláz :D

Megyek az M5 Szeged felé 120-al, gyerek utolér 1.7D Tipóval,nem érdekelte,hogy a visszapillantóban nem lát a koromtól,neki akkor is meg kellett előznie.

Aztán visszalassult előttem 110-re,én a 120-as tempómmal megint visszaelőzőm,ő akkor is megmuttatta. Én nem versenyeztem csak haladtam 120al,jobblábas tempomattal.Ezt eljátszotta vagy 3x és láthatóan az egyenesfutás is gondot okozott neki annyira ki volt a bele annak az autónak.

Viszont az öröme nem sokáig tartott mert a lehajtónál utolértem és a KPM-es bácsi már vakarta a plecsnit a rendszámról :D :)

Mindig a teknős győz a végén. :D

Szerintem megijedt a brembo fékedtől. :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segítséget a fordulatszámok tekintetében.

Jövőhéten, vagyis már holnaptól elkezdem a szűrők cseréjét. Az olajat is le fogom cserélni de nem tudom hogy milyet vegyek. Azt hallottam hogy a gyári GM olaj az silány minőségű. Milyet vegyek?

Csak Castrol-t kell venni bele!!

Nekem már az oviban is Castrol volt a jelem.Később szereztem a szobámba egy castrol zászlót is.

Meg amelyik olajhoz C. Ronaldo adja az arcát az csakis prémium minőség lehet szerintem.

Aki megpróbál lebeszélni a Castrolról azok mindannyian a castrol-ellenes olajkartellnek dolgoznak.

Link to comment
Megosztás:

Csak Castrol-t kell venni bele!!

Nekem már az oviban is Castrol volt a jelem.Később szereztem a szobámba egy castrol zászlót is.

Meg amelyik olajhoz C. Ronaldo adja az arcát az csakis prémium minőség lehet szerintem.

én valami prémium olajra gondoltam volna,pl motul :) :D

Link to comment
Megosztás:

én valami prémium olajra gondoltam volna,pl motul :) :D

Nekem 1 éve van saját autóm és úgy tesztelem a Castrolt,hogy reggel üveghangon indítom a gépet és úgy is járok vele egész nap,semmi baja nincs azóta,csak kicsit mintha enné mostanában az olajat,de én nem sajnálom,így legalább mindig friss van benne.

Link to comment
Megosztás:

Nekem 1 éve van saját autóm és úgy tesztelem a Castrolt,hogy reggel üveghangon indítom a gépet és úgy is járok vele egész nap,semmi baja nincs azóta,csak kicsit mintha enné mostanában az olajat,de én nem sajnálom,így legalább mindig friss van benne.

Te ez komoly :) ??????

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.