Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Holnap kitolod a bajszod babszemjankó?

holnap megyek vidékre téli kereket cserélni mert hát hol máshol legyenek a téli kerekeim mint jó messze pesttől, de ha visszaérek értelmes emberi idöben akkor kiszimatolok...mé csak nem hiányzom máris? :excl:

Link to comment
Megosztás:

ZsiriSrác!

Tegnap a hiradóban már rémisztgették az embereket hogy szombaton jön a hó és ha nem cseréljük le a kerekeket télire akkor végünk lesz mint a botnak...na majd kiváncsi leszek erre de ha tényleg jön a hó akkor én is csinálok pár képet just for you :lol: (bár vszínű a közeletekbe sem ér majd a magyar hó :excl:

Köszi, éljenek a havas képek :( Ma az újabb adag hó és szél, vagyis hófúvás után már bokáig érő hóban lehetett volna megközelíteni a kicsikét...

4418_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Valamelyik nap azért majd ledúrom róla a havat, és megjáratom, nem tesz jót az állás. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Salétromsav? Egy háromutas katalizátorral szerelt rendszerben? Miből? :excl:

(háromutas katalizátor,azért hívják így,mert oxidálni és redukálni is képes.

pl. O2+HC->CO2+H2O

O2+CO->CO2 OXIDÁL

NOx+CO->N2+CO2 REDUKÁL

Persze ha sokat jársz hideg katalizátorral vagy anélkül akkor jelentős mennyiség keletkezik.

Ha valakit jobban érdekel a téma szívesen átküldöm a róla készített ppt demómat.

Én annak hiszek, amit látok. :(

Link to comment
Megosztás:

Én nemrég cseréltem ki a hátsó lengéscsillapítót. A kocsi hátulsó részének jó magas tartása lett, viszonylag elég magas a kocsi hasmagassága. Fent vannak a virsli téli gumik.

Jöhet a hó mint a darabszám :(

Visszaolvasva volt egy kérdés hogy reális egy 1,4es corsától a 9-10l fogyasztás, szerintem igen. :excl: Csak tudja a sofőr mennyit tankól XD nekem is ha normálisan megyek 8at benyomja vegyes útkörülmények közt. Régi kocsik mindent elesznek :S

Link to comment
Megosztás:

Én nemrég cseréltem ki a hátsó lengéscsillapítót. A kocsi hátulsó részének jó magas tartása lett, viszonylag elég magas a kocsi hasmagassága. Fent vannak a virsli téli gumik.

Jöhet a hó mint a darabszám :lol:

Visszaolvasva volt egy kérdés hogy reális egy 1,4es corsától a 9-10l fogyasztás, szerintem igen. :( Csak tudja a sofőr mennyit tankól XD nekem is ha normálisan megyek 8at benyomja vegyes útkörülmények közt. Régi kocsik mindent elesznek :S

Az újak is csak a katalógusban írnak szép fogyasztásokat. A valóságban kb. 30%-al többet benyalnak még a nagynyomású dieselek is.

Euro 4-es 1.2es POLO 2006os, városban 9liter. :excl:

A legkevesebb klíma nélkül hátszéllel volt 5.8liter.

Ja az 1.4nz katalógus szerint 9.8-at kajál városban,6liter alá nem nagyon lehet vinni hosszú távon sem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.