Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Sziasztok Corsások!

1999 B Corsa 1.0 12v City full fapad került a családba, 1 hölgy fogja használni. Szólt hogy ebben nincs olyan lámpa, ami figyelmeztet hogy elfogyott a benya. Nem hittem neki de télleg nem találtam ilyet.

Most akkor nincs vagy csak kiégett egy izzó valahol?

Zsolt

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Corsások!

1999 B Corsa 1.0 12v City full fapad került a családba, 1 hölgy fogja használni. Szólt hogy ebben nincs olyan lámpa, ami figyelmeztet hogy elfogyott a benya. Nem hittem neki de télleg nem találtam ilyet.

Most akkor nincs vagy csak kiégett egy izzó valahol?

Zsolt

Szia, üdv erre!

Szegénységjelző (ti. jelzi, hogy hamarosan szegény leszel a kúton) valóban nincs minden modellben - nálam sincs. Mint ahogy helyzetjelző/tompított lámpa visszajelző sem. Nem tudom, melyiket hiányolom jobban.

Nem nagy ráfordítással ki lehet cserélni a műszerfalat (akkor még ford.szám mérő is lesz a sasban), útközben unatkozó sofőröket jól el tudja szórakoztatni :) . Majd a hozzáértők kijavítanak, hogy lehet-e, és ha nem, akkor mégis hogy lehet mégiscsak. :D

Majd egyszer én is lecserélem, ha a kocsi megéri...

Link to comment
Megosztás:

Üdv.mindenkinek.

Volna egy kérdésem hátha tud valaki segiteni.

Van egy 98-as corsám 1.0 ecotech olyan problámám van vele hogy mikor megyek hószab távra olyan 90-100-nál csörög valami a motornál de szo szerint behallatszik az utas térbe menet közbe,amikor megálok vagy lassitók akkor meg kegyetlen.Viszont a városba sose csinálja.egyik szerelö azt mondta megkel bontani a motort mert nagy fordulatnál nincs olajnyomásom,de a lámpa nem villágit viszont. A másik szerelő szerint meg a szivótorokba csörög valami azt kell kicserélni.Nem tudom mi tévő legyek,ha valakinek van jó ötlete akkor kérem írjon.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Corsások!

1999 B Corsa 1.0 12v City full fapad került a családba, 1 hölgy fogja használni. Szólt hogy ebben nincs olyan lámpa, ami figyelmeztet hogy elfogyott a benya. Nem hittem neki de télleg nem találtam ilyet.

Most akkor nincs vagy csak kiégett egy izzó valahol?

Zsolt

fordulatszámmérős órát neki :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv.mindenkinek.

Volna egy kérdésem hátha tud valaki segiteni.

Van egy 98-as corsám 1.0 ecotech olyan problámám van vele hogy mikor megyek hószab távra olyan 90-100-nál csörög valami a motornál de szo szerint behallatszik az utas térbe menet közbe,amikor megálok vagy lassitók akkor meg kegyetlen.Viszont a városba sose csinálja.egyik szerelö azt mondta megkel bontani a motort mert nagy fordulatnál nincs olajnyomásom,de a lámpa nem villágit viszont. A másik szerelő szerint meg a szivótorokba csörög valami azt kell kicserélni.Nem tudom mi tévő legyek,ha valakinek van jó ötlete akkor kérem írjon.

én inkább a vezérmű láncra gondolnák, vagy a feszítőjére

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Nekem olyan problémám lenne, hogy amikor bezártam az autót utána vettem észre hogy nem csukódott be rendesen az ajtó és egy kicsit megnyomtam,utána amikor akarom kinyitni ugyan kinyitódik,de a kulcsot nem tudom kihúzni a zárból mivel 2-3mm kellene hogy rendesen a helyére forduljon vissza és kitudjam húzni.

Tudnátok tanácsot adni hogy mi történhetett és mit kezdhetnék vele?

Valakinek volt már ilyen problémája?

(Corsa B 3 ajtós)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.