Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

azért látom mindenkiben mély nyomot hagyott ez az egész ügy :D

Ezt ugattam az embernek, hogy telekürtöli az internetet bírom az ilyen nyomott embereket. Sajnálom, hogy téged is átvertek laci :/ nevetséges ez az egész sztori. Mindig is tudtam, hogy buta gyerek ez a moti, de ő papír nélkül adta el azt mondta. Szánalmas. Ne ess kétségbe alkatrészként még nem buksz annyira sokat vagy szétreszeled és ismerősöknél nem lesz gond a vizsgálattal se.

Link to comment
Megosztás:

hát igen köszönöm a segítségeteket már ezekkel is sokat segitettetek hogy megmondtátok hogy ő tudta és ugy adta el nekem de nem találtam semmi olyat hogy esetleg irt volna valamit pl:h.jól átvertem a hülyegyereket mert ez történt!!!Nem tudom mennyire vagytok lelkesek de én az ilyen emberteket ki akarom vonni a forgalomból legyetek szivesek segíteni írjátok meg hogy miket irt azt is hogy állítólag azt mondta hogy ő papírok nélkül adta el???érdekes mert mindent adott és emailban is azt irta hogy minden rendben a kocsival!!!!

Link to comment
Megosztás:

hát igen köszönöm a segítségeteket már ezekkel is sokat segitettetek hogy megmondtátok hogy ő tudta és ugy adta el nekem de nem találtam semmi olyat hogy esetleg irt volna valamit pl:h.jól átvertem a hülyegyereket mert ez történt!!!Nem tudom mennyire vagytok lelkesek de én az ilyen emberteket ki akarom vonni a forgalomból legyetek szivesek segíteni írjátok meg hogy miket irt azt is hogy állítólag azt mondta hogy ő papírok nélkül adta el???érdekes mert mindent adott és emailban is azt irta hogy minden rendben a kocsival!!!!

Hát ez szomorú. A 413.oldaltól kezdődött minden a #8246os hozzászólástól.Itt jelentette ki boldogan h megvette.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Olyan problémám lenne hogy ha teletankolom a kocsit akkor egy ideig csepeg a gázolaj, úgy vettem észre hogy elvan rohadva a tank nyílásánál a gumicső.

Azt szeretném kérdezni hogy van e neve annak a csőnek ahol rátudnék keresni vagy csak simán üzemanyag tartály nyílásánál lévő gumicső?XD

És ha esetleg eltudná e valaki magyarázni hogy tudnám kicserélni házilag a cuccost.

Előre is köszi a választ:-)

Üdv

Laci

Link to comment
Megosztás:

Hát igen piros gsi 93 as és moti adta el nekem tudtok valamit róla ??gondolom ismeritek, eléggé rendesen átbaszott mondta nektek hogy kivan vonva ?????mert azon gondolkodok hogy lépnem kell keményen!!!! segitsetek amit csak tudtok üdv

Nem semmi ez az ember! :D :D Belemászott a sz@rba, de akkor még neki ez nem volt elég, ő is továbbadott a kocsin!! Így most már ő is gyanúsított lesz! Ennyire nem lehet buta egy ember... (Ezek szerint mégis)

Laci! Azt szabad tudni hogy mennyit kért érte ez a "jómadár"??

Link to comment
Megosztás:

Hát igen piros gsi 93 as és moti adta el nekem tudtok valamit róla ??gondolom ismeritek, eléggé rendesen átbaszott mondta nektek hogy kivan vonva ?????mert azon gondolkodok hogy lépnem kell keményen!!!! segitsetek amit csak tudtok üdv

Én ebben az egészben azt nem értem,hogyan lehet pénzt adni egy autóért olyan valakinek,akinek nincs is a nevén. Moti felmutatott egy adás-vételinek csúfolt wc-papírt (mert egy adás-vételi csak akkor érvényes,ha az okmányiroda lepecsételi),amin rajta volt a forgalmiban feltüntetett tulaj, meg akitől a moti vette mint eladó? Vagy moti hamisított egy papírt amin az van,hogy ő vette a forgalmiban feltüntetett tulajtól? Ebben az esetben tisztán látszik,hogy csalás és magánokirat-hamisítás amit szerintem nem nagyon lehet börtön nélkül megúszni. :D

De akárhogy is vannak ezek a papírok téged tévedésbe ejtett,mert tudott róla,hogy nem lehet átírni,szóval a csalás mindenképpen fennáll. Ebben az esetben a te kártalanításodon túl megúszhatja felfüggesztettel ha nincs prius-a.

Mert egyébként három, veled együtt négy szereplős eddig a történet. Kíváncsi vagyok,hogy te milyen papírokkal vetted motitól!

Szóval ha motinak van egy kis esze,akkor szalad hozzád sűrű elnézést kérve és visszaadja amit adtál neki, egyébként ha feljelented akkor az van amit leírtam vagy valami nagyon hasonló.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Olyan problémám lenne hogy ha teletankolom a kocsit akkor egy ideig csepeg a gázolaj, úgy vettem észre hogy elvan rohadva a tank nyílásánál a gumicső.

Azt szeretném kérdezni hogy van e neve annak a csőnek ahol rátudnék keresni vagy csak simán üzemanyag tartály nyílásánál lévő gumicső?XD

És ha esetleg eltudná e valaki magyarázni hogy tudnám kicserélni házilag a cuccost.

Előre is köszi a választ:-)

Üdv

Laci

nekem is volt ilyen..

nálam a levegőztető cső repedt ki..

nemtom mi a neve annak a csőnek, aminek valami csörgős golyós vacak van a végén és benzint szívnak le vele..

na nekem annak a csöve lett beépítve..mert az bírja a benyát

Link to comment
Megosztás:

Arra azért kíváncsi lennék ,hogy a kis piros új gazdájánák ki ajánlotta ezt a fórumot? Csak nem a Moti ? :D Bátor dolog volt mindenesetre leírkálni az autónak a nem tiszta papírügyeit, majd azt továbbadni egy új gazdának aki elől persze elkussolta az egészet! Na ez a gusztustalan!

Link to comment
Megosztás:

persze hogy lehet 270 kért érte a papirok minden rendben voltak mert a forgalmi sem volt átjukasztva azt hittem azért adja ilyen olcsón mert motorbajos mert kicsit köhög !!!!De nem kézpénzben fizettem adtam érte egy robogót bukóval 150ért egy x10i telót90 + 30 e kézpénz!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Am igen moti adta el nekem de emailban is meg telón is még mielött megvettem azt állította hogy semmi gond semmi hitel nincs a kocsin nincs körözés alatt megveszem és áttudom irni direkt rá is kérdeztem,hát látjátok vannak ilyen emberek is még én meg bátran közlekedtem vele pont egy telepen kaptak el ahol elintéztettem volna mindent.Nagyon szarul esett az ügy mert diák vagyok még tanulok és nem igazán tudom mi ilyenkor a teendő meg hát ugymond ha el is tudom adni papirok nélkül vesztek 200 at!!!!!!minimum valakinek alkatrészek nem kellenek mert lehet szétbontom!!!

Link to comment
Megosztás:

akkor most hivatalosan átíradtad vagy nem? Vannak azért lehetőségek, nem kell aggódni. Besétálsz a papírokkal a rendőrségre és ott elmondják h mit tehetsz ilyenkor, nem értek ehhez ezért nem tudom h ilyen esetben te lehetsz e bármiben is vétkes. Vagy van az a lehetőség h szétbontod és kiárulod belőle amit csak lehet. Rengeteg corsa van, ha ügyes az ember és jó áron adja a dolgokat akkor simán visszahozza a vételárat. Annó nem is 1ember ajánlotta ezt a lehetőséget Motinak is de aztán ez lett belőle. Mindenesetre ha alkatrészként árulod akkor szólj mert sztem itt a fórumon is lenne 1pár érdeklődő 1-2 dologra.

Link to comment
Megosztás:

Am igen moti adta el nekem de emailban is meg telón is még mielött megvettem azt állította hogy semmi gond semmi hitel nincs a kocsin nincs körözés alatt megveszem és áttudom irni direkt rá is kérdeztem,hát látjátok vannak ilyen emberek is még én meg bátran közlekedtem vele pont egy telepen kaptak el ahol elintéztettem volna mindent.Nagyon szarul esett az ügy mert diák vagyok még tanulok és nem igazán tudom mi ilyenkor a teendő meg hát ugymond ha el is tudom adni papirok nélkül vesztek 200 at!!!!!!minimum valakinek alkatrészek nem kellenek mert lehet szétbontom!!!

azért ha szétbontod szólj, egy pár apróságot szétdikhásznék rajta :D

Link to comment
Megosztás:

vagy vesz bele egy tuningboxot és írhatja 2naponta a jobbnál jobb adatait :D Amúgy hülyeségen kívül simán el tudná adni a cuccokat külön külön mint egybe! Bár ezt döntse el ő!:D

Jolvan még sztem várok 2 hetet és ha nem lesz semmi az ügyből akkor irok ide és várom az ajánlatokat persze most is irogatok!!!Szó szerint minden eladó új fékbetét szettek elöl,hosszú levegőszítócső blokk bontva egybe stb. ami csak kell.Mindenképpen irok ne aggódjatok :D

Am behajtós ügyvéddel akarok beszélni az megmondja mit csináljak meg mindenféleképp lesz lépve az üggyel kapcsban!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.