Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Minden nap elmegyek szinte egy kék színű mellett. Volt időm nézegetni.

Hát corsának trampli,kombinak meg kicsi. Kb. 10 centivel hosszabb a csomagtartó,ugyanolyan széles persze.

Ötajtósnak ledöntöd az üléseit, szinte ugyanakkora rakteret kapsz.

Hát, azért van az több is mint 10 centi, szerintem.

Valami olyasmi lehet arányaiban, mint a Skoda Fabia kombi.

Link to comment
Megosztás:

Hát, azért van az több is mint 10 centi, szerintem.

Valami olyasmi lehet arányaiban, mint a Skoda Fabia kombi.

...és a csomagtér alatt 2 óriási rekesz van, síkban van a padló a lehajtott ülésekkel. ;)

Egy vagyon lehet szerezni hozzá lökhárítót :lol:

A hátsó ajtó az így szemre egyezik az 5 ajtós sima ferde hátúval.

Braziliából Ebay-en keresztül minden megvehető hozzá. :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm mindenkinek aki írt a riasztóval kapcsolatban, közben megoldottam a corsa könyvel és a saját kötési leírásával, holnap fejezem be teljesen! :lol:

Ez a kijelző átkapcsolás engem is érdekelne, ha valaoi részletezné azt megköszönném! ;)

Link to comment
Megosztás:

Itt Szegeden is fut 2 belőle, mindkettő 1.7 isuzu.

Én teljesen meglennék vele elégedve, mert szeretem a kombikat, és corsával párosítva jó lett volna, ha európai piacra is jobban nyomják :lol:

Lehet beférne még hátulra 2 ülés, és lenne 7 személyes Corsa ;)

Link to comment
Megosztás:

Ausztráliában, Latin Amerikában Chevrolet Corsa néven futott.

Köszi, az etanolos infókat!

Huhh ezek a Holden Barina meg Chevrolet Corsa.. Baromi érdekes, meg amiket feldob erre a képtalálatok közt! :lol:

Amúgy már csak az egyedisége miatt is kellene Corsa, sedan v kombiből. ;)

Vauxhall jellel. :)

Amúgy azt a fránya TID-et próbáltam km/h mutatására, de... nem ment...

Link to comment
Megosztás:

Köszi, az etanolos infókat!

Huhh ezek a Holden Barina meg Chevrolet Corsa.. Baromi érdekes, meg amiket feldob erre a képtalálatok közt! :lol:

Amúgy már csak az egyedisége miatt is kellene Corsa, sedan v kombiből. ;)

Vauxhall jellel. :)

Amúgy azt a fránya TID-et próbáltam km/h mutatására, de... nem ment...

Két gombot kell egyszerre megnyomni, persze ha egyáltalán be van kötve az a kábel :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A TID kábelét hová kössem az autóban, hogy írja a sebességet? A zöld fordulatszámhoz?

Vettem egy pár GSI ülést az öt ajtósomba! Sikerült "befaragni"!

Néhány napja írtam a C14Nz motorral kapcsolatban. Megvenném, (ha még megvan) de kellene valaki aki tapasztalt és tudna segíteni kivenni az autóból. Nincs műhely, nincs tető. Kint áll az autó a szabad ég alatt. Nincs motor kiemelő sem. Váltóval elvileg lefelé lehet kiszedni, de váltó nélkül megy felfelé is nem?

Sörrel vagy viszont segítséggel tudom meghálálni, ha valaki el tudna jönni segíteni!!

A válaszokat előre is köszönöm!

Gyuri

Link to comment
Megosztás:

tid.png

Pinout

Below is the Pinout for the TID

1 - RED - Constant Live

2 - BLUE - Temperature

3 - BROWN - Ground

4 - BLUE/WHITE - Also Temperature - thermasistor connect between this and pin 2

5 - BLACK - Switched Live

6 - GREY/GREEN - Headlights - Supplies 12v when the headlights are on

7 - GREY/BLACK - Illumination wire

8 - RED/GREY - Stock Head Unit control - 12v when stock headunit is on. Date disappears so station name can be displayed in its place

9 - BROWN/RED - Serial Clock - Used for data, not a time clock

10 - BROWN/GREY - Master Request - Used to tell the display the stock headunit wants to send data

11 - BROWN/BLACK - Serial Data - Used to send data to the display from the stock headunit

12 - BLUE/RED - Speed signal - Resistance varies depending on speed. Hold both buttons for several seconds to enter test mode. Display will then show the current speed

Link to comment
Megosztás:

http://img706.imageshack.us/img706/4938/tid.png

Pinout

Below is the Pinout for the TID

1 - RED - Constant Live

2 - BLUE - Temperature

3 - BROWN - Ground

4 - BLUE/WHITE - Also Temperature - thermasistor connect between this and pin 2

5 - BLACK - Switched Live

6 - GREY/GREEN - Headlights - Supplies 12v when the headlights are on

7 - GREY/BLACK - Illumination wire

8 - RED/GREY - Stock Head Unit control - 12v when stock headunit is on. Date disappears so station name can be displayed in its place

9 - BROWN/RED - Serial Clock - Used for data, not a time clock

10 - BROWN/GREY - Master Request - Used to tell the display the stock headunit wants to send data

11 - BROWN/BLACK - Serial Data - Used to send data to the display from the stock headunit

12 - BLUE/RED - Speed signal - Resistance varies depending on speed. Hold both buttons for several seconds to enter test mode. Display will then show the current speed

Ezt a részét köszönöm! Utólag szereltem be az autóba, mert gyárilag nem volt. Spirálos a sebesség mérőm, tehát nem valószínű, hogy ez működni fog nálam .

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

'99es Corsa x10xe-be kéne akksi, nincs gépkönyvem, szerintetek milyet vegyek milyen árban? Ok, a milyet azt megnézhetem az autóban de most nem a motorházban vagyok...;) Köszi.

Amekkora van benne :lol:

Bemész egy szaküzletbe, aztán kicserélik neked.

Ezen kívül még megmérik a tölsét is, és ha szar, akkor tudod, hogy nem, vagy nem csak az akkumlátor rossz.

Link to comment
Megosztás:

Mér mi a tököm más lenne rossz? Ez egy doxa, legalábbis eddig 'avvót....;)

mondjuk generátor? amúgy ilyen 45 és 55Ah akksik jók bele sima jobb pozitivos, nálunk 10500 bruttóban a 45ös, 12375 az 55ös, sztem ilyen árakon lehet máshol is kapni kivétel az ilyen bannereket mert azok aranyárban vannak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.