Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Van nekem is újévi fogadalmam.

Nem szeretnék többet fórumozni.

Kajak semmivel nem visz előrébb és be kellene fejeznem,csomó időpazarlás csak.

Lenéztem azokat akik chat-elnek,hogy az mekkora gyíkság aztán alig veszem észre és én is azt csinálom.

Szal nem sértődés,meg ilyen hattyúhalála előadás,mint amit egy páran műveltek ezen a fórumon is csak egyszerűen read- only módban szeretném használni az internetet.

Szevasztok!

Link to comment
Megosztás:

Van nekem is újévi fogadalmam.

Nem szeretnék többet fórumozni.

Kajak semmivel nem visz előrébb és be kellene fejeznem,csomó időpazarlás csak.

Lenéztem azokat akik chat-elnek,hogy az mekkora gyíkság aztán alig veszem észre és én is azt csinálom.

Szal nem sértődés,meg ilyen hattyúhalála előadás,mint amit egy páran műveltek ezen a fórumon is csak egyszerűen read- only módban szeretném használni az internetet.

Szevasztok!

király vagy haverom. :lol: boldog új évet. Iszok helyetted is nyugi.

Link to comment
Megosztás:

Van nekem is újévi fogadalmam.

Nem szeretnék többet fórumozni.

Kajak semmivel nem visz előrébb és be kellene fejeznem,csomó időpazarlás csak.

Lenéztem azokat akik chat-elnek,hogy az mekkora gyíkság aztán alig veszem észre és én is azt csinálom.

Szal nem sértődés,meg ilyen hattyúhalála előadás,mint amit egy páran műveltek ezen a fórumon is csak egyszerűen read- only módban szeretném használni az internetet.

Szevasztok!

nje izgulj, ezen mindnyájan keresztül megyünk! először utálod, aztán nézegeted, aztán írsz egy posztot és nincs megállás, tolod, mint állat, mindenre és mindenkinek írogatsz, majd kezded unni, hogy elveszi minden időd, majd totál eleged lesz, majd otthagyod, majd nem nézel vissza, majd bekukkantasz, majd nézelődsz, és nem tudod megállni, írsz ezt-azt, majd végül beáll egy elfogadható szinten az egész. :lol: ennyi. ja és persze van, aki valahol menet közben besokall, és nem ír többet (már arra a fórumra, hanem keres egy másikat :devlish:)........

ne fogadkozz, nyugodja meg, az egész nem tart tovább 8 évnél, és minden rendben lesz! :D :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Van nekem is újévi fogadalmam.

Nem szeretnék többet fórumozni.

Kajak semmivel nem visz előrébb és be kellene fejeznem,csomó időpazarlás csak.

Lenéztem azokat akik chat-elnek,hogy az mekkora gyíkság aztán alig veszem észre és én is azt csinálom.

Szal nem sértődés,meg ilyen hattyúhalála előadás,mint amit egy páran műveltek ezen a fórumon is csak egyszerűen read- only módban szeretném használni az internetet.

Szevasztok!

olyan vagy mint egy hisztis r*banc :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aki ennyire fél az ne rakjon semmit a kocsijára sőt ne is menjen mert abba kötnek bele amibe akarnak és akkor büntetnek meg amikor akarnak. Ha nem az autóba köt bele beléd fog. Nem voltál bekötve, telefonáltál, gyors hajtottál, azt csinál amit akar.

Ez nem félelem kérdése. Nekem pl munkaeszköz az autó évi 35-40 ezer futással, így nem engedhetem meg magamnak, hogy egy ilyen hülyeség miatt kivonják a forgalomból.

Ha hobbiautó lenne, akkor valszínű nem érdekelne, visszatenném a lefúliázott üvegeket elölre is, amik most épp a garázsban pihennek :lol:

Ha meg be vagyok kötve, nem telefonáltam, és nem hajtottam gyorsan, akkor pedig mindezekbe nem tud belekötni :D

Link to comment
Megosztás:

Ez nem félelem kérdése. Nekem pl munkaeszköz az autó évi 35-40 ezer futással, így nem engedhetem meg magamnak, hogy egy ilyen hülyeség miatt kivonják a forgalomból.

Ha hobbiautó lenne, akkor valszínű nem érdekelne, visszatenném a lefúliázott üvegeket elölre is, amik most épp a garázsban pihennek :lol:

Ha meg be vagyok kötve, nem telefonáltam, és nem hajtottam gyorsan, akkor pedig mindezekbe nem tud belekötni :D

Én mindig röhögök, amikor sötétben garázsból tolatnak ki a haverok a vérré sötétített gépsasokkal. :devlish:

Ablak le és könyököl kifelé hátra sasolva, mert nem lát semmit a tükrökből. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Én mindig röhögök, amikor sötétben garázsból tolatnak ki a haverok a vérré sötétített gépsasokkal. :lol:

Ablak le és könyököl kifelé hátra sasolva, mert nem lát semmit a tükrökből. :D

Nekem 70%-ossal van lesötétítve hátul a Vectra (30-at enged át), de egyáltalán nem zavaró sötétben sem.

Akár a szélvédő is lehetne ilyen. Éppen ezért én is hatalmas baromságnak tartom ezt a tilalmat a B oszloptól előre, 50%-osat minden gond nélkül fel lehetre rakni. De nincs mit tenni.

Link to comment
Megosztás:

Nekem 70%-ossal van lesötétítve hátul a Vectra (30-at enged át), de egyáltalán nem zavaró sötétben sem.

Akár a szélvédő is lehetne ilyen. Éppen ezért én is hatalmas baromságnak tartom ezt a tilalmat a B oszloptól előre, 50%-osat minden gond nélkül fel lehetre rakni. De nincs mit tenni.

Fordítva szokták megadni. :lol: Tehát ha 5%ot enged át akkor 5ös:) Igen a 30assal simán látsz sötétben. Egyedül sötétben zavaró a nagyon sötét fólia , de én emiatt még balesetet nem halottam. Mindegy nem lehet nem lehet úgy is csinálom. Amit meg írtál az badarság ha megakar büntetni megfog csinálhatsz te bármit. Mivel bizonyítod, hogy te be voltál kötve? Meg ilyenek? Teljesen mindegy valamibe úgy is belefog kötni és te perkálni fogsz ha kifogtál 1 köcsögöt nem fogja érdekelni te mennyire rendes ember vagy meg ilyenek. Ismerősöm már büntették így meg nem tudtak belekötni semmibe. Megmondta neki perkálni fogsz 4en voltak. Feljelentették, hogy akkor átment a piroson. Volt belőlle ügy és ennyi perkált. Egy sima mezei fehér civicel semmi nincs rajta.

Egyébként meg ez, hogy nem hajtottam gyorsan ez eléggé nagy badarság. Megnézném én azt, hogy te minden 30-as 50es táblát betartasz és pl telephelyen amikor 5Km/h a megengedett, hogy ezeket betartod. Meg gondolom 90nél is 90ennel mész. Szerintem ilyen ember nem nagyon létezik talán 100/1

Na de mindegy a lényeg, hogy ebben az országban mindent pofára intéznek meg ismerősre. Minden számít csak a becsület nem. Ha valaki normális próbál maradni az szétmarcangolják.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, BUÉK mindenkinek :D

Valakinek Pesten van olyan ismerőse aki tud fényezni? Nagyon nézelődöm, hogy esetleg valami más színt kéne adni az autónak, mert ez a jelenlegi "orosz strandkorlát kék" nem igazán nyeri el a tetszésemet, meg amúgy is lenne javítani való rajta 1-2 helyen. Gondolom, hogy nem lesz olcsó, azért nézelődök nagyon :lol:

Beleraktam az új huzatot, tiszta tuning lett :devlish:

Link to comment
Megosztás:

(...) Mivel bizonyítod, hogy te be voltál kötve? Meg ilyenek? (...) Megmondta neki perkálni fogsz 4en voltak. (...)

Megvannak a római jog alapjai?

Nem vagyok szakértő, de:

1., Miért neked kéne bizonyítanod hogy be voltál kötve? Ő a vádló, bizonyítsa be ő hogy nem voltál!

2., Az hogy többen voltak, nem jelent semmit. 1 járőrpár (vagy ha úgy tetszik egy járőrautó személyzete) 1 embernek számít tanúskodás szempontjából, éppen az miatt mert különben ha nem tetszik a képed akkor rád tudnák bizonyítani még a Kennedy-gyilkosságot is ilyen alapon.

Én már úsztam meg így bírságot... meg akart büntetni biztonsági öv miatt (ja igen: ketten voltak), de mire megállított, már rég be voltam kötve. Erősködött hogy ő látta hogy nem (szemből jöttek és úgy fordult utánam), én meg mondtam hogy rosszul látta, nézze meg, most is be vagyok. Nagyon biztos volt a dolgában, mert a kész feljelentéssel jött oda hogy csak alá kelljen írnom, de kénytelen volt összetépni mert semmivel nem tudta bizonyítani amit látott (vagy nem látott). :lol:

Nem árt ha az ember képben van a jogaival/lehetőségeivel kapcsolatban...

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor az a helyzet az én autóm is egy zsarumágnes lesz! :D (ültetés, nagy kerék, kipufogó, lámpa, elől a lámpán morcosítás, xenon hatású izzók... :devlish: )

Még az a szerencse, hogy Rendőrnek készülök. ( Nem az autóban ülősre gondoljatok :devlish: )

Terrorelhárítás vagy pénzügy osztályban gondolkodom. :lol: De hát persze előtte jó lenne ha felvennének majd utána beszélhetünk a dolgokról.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, BUÉK mindenkinek :D

Valakinek Pesten van olyan ismerőse aki tud fényezni? Nagyon nézelődöm, hogy esetleg valami más színt kéne adni az autónak, mert ez a jelenlegi "orosz strandkorlát kék" nem igazán nyeri el a tetszésemet, meg amúgy is lenne javítani való rajta 1-2 helyen. Gondolom, hogy nem lesz olcsó, azért nézelődök nagyon :lol:

Inkább vegyél egy olyan színű kocsit, aminek a színe tetszik, nem hinném, hogy drágább lenne ez, mint az egész autó átfújása :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Megvannak a római jog alapjai?

Nem vagyok szakértő, de:

1., Miért neked kéne bizonyítanod hogy be voltál kötve? Ő a vádló, bizonyítsa be ő hogy nem voltál!

2., Az hogy többen voltak, nem jelent semmit. 1 járőrpár (vagy ha úgy tetszik egy járőrautó személyzete) 1 embernek számít tanúskodás szempontjából, éppen az miatt mert különben ha nem tetszik a képed akkor rád tudnák bizonyítani még a Kennedy-gyilkosságot is ilyen alapon.

Én már úsztam meg így bírságot... meg akart büntetni biztonsági öv miatt (ja igen: ketten voltak), de mire megállított, már rég be voltam kötve. Erősködött hogy ő látta hogy nem (szemből jöttek és úgy fordult utánam), én meg mondtam hogy rosszul látta, nézze meg, most is be vagyok. Nagyon biztos volt a dolgában, mert a kész feljelentéssel jött oda hogy csak alá kelljen írnom, de kénytelen volt összetépni mert semmivel nem tudta bizonyítani amit látott (vagy nem látott). :D

Nem árt ha az ember képben van a jogaival/lehetőségeivel kapcsolatban...

Mondjuk nálam alap, hogy ilyen szembetűnő támadási felületet nem adok, mint a biztonsági öv nem bekötése. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Hátha tudtok segíteni. 98" 1.0 12v 3 ajtósom van gyenge fűtéssel.

nagyon lassan kezd el fűteni, és a vízhőfok nem áll be, hanem ingadozik.

Többnyire 95 fok alatt van, úgy, hogy kinn 0 fok környékén van.

Ha hidegebb van akkor , a hűtőrács telibe takar és még úgy is nagyon gyenge.

Előre is köszi.

Buék

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Hátha tudtok segíteni. 98" 1.0 12v 3 ajtósom van gyenge fűtéssel.

nagyon lassan kezd el fűteni, és a vízhőfok nem áll be, hanem ingadozik.

Többnyire 95 fok alatt van, úgy, hogy kinn 0 fok környékén van.

Ha hidegebb van akkor , a hűtőrács telibe takar és még úgy is nagyon gyenge.

Előre is köszi.

Buék

lehet akár termosztát is...

hideg mocinál beindítod , vársz kb 5 percet, és ha meleg a cső ami megy a hűtőhöz akkor valszeg kuka a termosztát..

Link to comment
Megosztás:

lehet akár termosztát is...

hideg mocinál beindítod , vársz kb 5 percet, és ha meleg a cső ami megy a hűtőhöz akkor valszeg kuka a termosztát..

Szerintem is a termosztát, vagy még lehet a vízhőfok jeladó is. Viszont ha termosztát akkor készülj fel egy kisebb összegre ha szerelőhöz viszed mert lekell bontatni a vezérlést :lol:

A fűtésre pedig nézd meg a Bemenő csöveket a fűtőradiátorba meleg-e. Meg a nagyobb csöveket is hűtőradiátornál. Akkor a hideg meleg levegőért felelős lamellát nézd meg teljesen nyitva van-e meleg levegőre. Viszont olyat hallottam, olvastam sok oldalt ilyen fűtés problémára, hogy ecetes-szódabikarbónátot kell bele önteni a csőbe és az kitisztítja. Meg utána alaposan kikell mosni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.