Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Igen,csak legyen benne kevés benzin.

Egyébként is ki lehet ,de miért szívatnád magad.

Az ac-nak nincs csatlakozója ,forrasztani kell.

Az nem probléma :) Elektro tecnikusnak tanulok már 4 éve, forrasztás nekem minimum...majd máskor vissza térek erre a témára, mert úgy érzem,hogy érik nekem is egy ac csere.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy elég nagynak tűnő problémám. Átvizsgálásra beadtam a kocsit a márkaszervízbe és azt mondták szar a kormányművem. Állítólag valami fogasléc van elkopva és már a műszakin sem engedik át, ami pedig júniusban esedékes lenne. 55e-ért akarnak felújítottat adni +33e a szerelés. Reális ez így? Nem drága egy kicsit? Külön ilyen fogaslecet nem lehet cserélni?

Köszi mindenkinek előre is.

G.

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenkinek,

'96 X17d corsaban van barmifele immibiliser amit a kulcs vezerel? kulcsot kellene csinaltatnom hozza de a kulcsos foszer aszonnta hogy csak vauxhall/opel kereskedes csinal ilyet csiliardokert....

Koszi

VGY

Rakjál fel képet a kulcsodról,abból kiderül.

Igen ,az immos kulcsot ,mókás másolni.De lehet :)

Pl ha nem tudod a security kódot hozzá,vagy ha nincs még egy eprom.

Maga a tollat lehet másolni,de sokra nem mész vele ha nincs benne eprom.

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenkinek,

'96 X17d corsaban van barmifele immibiliser amit a kulcs vezerel? kulcsot kellene csinaltatnom hozza de a kulcsos foszer aszonnta hogy csak vauxhall/opel kereskedes csinal ilyet csiliardokert....

Koszi

VGY

[megtudod ha a kulcsot szétpattintod és ha van benne egy philips feliratú kis kütyü akkor igen van benne bizony nem ócsó mulatság de csinál a mister minit is ha az opelban csnláltatod akkor ugy 16-24 ezer körül lesz a mister minites ugy tudom 12 -14 körül lesz én most viszont találtam már nyers chipet is amit csak meg kell formázni ez 3500 péz csak sima kulcs hogy legalább az ajtót tud kinyitni 1200 ft ezt majd mindenhol csinálják

Link to comment
Megosztás:

[megtudod ha a kulcsot szétpattintod és ha van benne egy philips feliratú kis kütyü akkor igen van benne bizony nem ócsó mulatság de csinál a mister minit is ha az opelban csnláltatod akkor ugy 16-24 ezer körül lesz a mister minites ugy tudom 12 -14 körül lesz én most viszont találtam már nyers chipet is amit csak meg kell formázni ez 3500 péz csak sima kulcs hogy legalább az ajtót tud kinyitni 1200 ft ezt majd mindenhol csinálják

Link to comment
Megosztás:

[megtudod ha a kulcsot szétpattintod és ha van benne egy philips feliratú kis kütyü akkor igen van benne bizony nem ócsó mulatság de csinál a mister minit is ha az opelban csnláltatod akkor ugy 16-24 ezer körül lesz a mister minites ugy tudom 12 -14 körül lesz én most viszont találtam már nyers chipet is amit csak meg kell formázni ez 3500 péz csak sima kulcs hogy legalább az ajtót tud kinyitni 1200 ft ezt majd mindenhol csinálják

Nálad mi a megformázás?

Mert nálam :rádugom a kocsi a gépet,kiválasztom amit ki kell,majd meg kell adni a security kódot,és összetanítom....

a nyers chipet elvittem a mister minitbe ott összetenitották vagy betanitották igy kevesebbe került mert már kulcs volt és csak beleraktam

érdekes mert a chipre egy hétköznapi kulcsmásolóba bukkantam rá, ő nem tudta formázni igy maradt az hogy ide oda vittem és ez lett ...

Link to comment
Megosztás:

a nyers chipet elvittem a mister minitbe ott összetenitották vagy betanitották igy kevesebbe került mert már kulcs volt és csak beleraktam

érdekes mert a chipre egy hétköznapi kulcsmásolóba bukkantam rá, ő nem tudta formázni igy maradt az hogy ide oda vittem és ez lett ...

Hol és mennyi a chip?

Akkor Te egy klónt kaptál?

Nem a kocsin keresztül lett összetanítva?

Link to comment
Megosztás:

Hol és mennyi a chip?

Akkor Te egy klónt kaptál?

Nem a kocsin keresztül lett összetanítva?

miskolcon van és rendes philips felirat van rajta és azt vittem át egy asztali gépre a "cipészhez" és az eredeti kulcs alapján történt, ott azt is megnézik hogy lehet e bármilyen tipusú kulcsot másolni ráteszi és kiirja a gép lehet vagy sem sokat keresgettem én is itt s neten hogy lehetne lejjeb vinni az árat de pesten nagyobb a kinálat okossággal kapcsolatban ja és a cég reklámozza is magát hogy immobiliser kulcsok másolása, utána járás dolga az egész .....

Link to comment
Megosztás:

miskolcon van és rendes philips felirat van rajta és azt vittem át egy asztali gépre a "cipészhez" és az eredeti kulcs alapján történt, ott azt is megnézik hogy lehet e bármilyen tipusú kulcsot másolni ráteszi és kiirja a gép lehet vagy sem sokat keresgettem én is itt s neten hogy lehetne lejjeb vinni az árat de pesten nagyobb a kinálat okossággal kapcsolatban ja és a cég reklámozza is magát hogy immobiliser kulcsok másolása, utána járás dolga az egész .....

És Miskolcon hol,és mennyi volt csak a chip?

Link to comment
Megosztás:

búza tér, autóbuszállomás mögötti kulcsmásoló a kertész áruház vagy a söröző mellett :) 3500 péz, tizesből biztos tudnak visszaadni a legjobbakat..

Az király,szétnézek én is ilyen chip után valahol láttam 10-12euroért...

Úgyis megyek jövő héten S.péterre...

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenkinek,

'96 X17d corsaban van barmifele immibiliser amit a kulcs vezerel? kulcsot kellene csinaltatnom hozza de a kulcsos foszer aszonnta hogy csak vauxhall/opel kereskedes csinal ilyet csiliardokert....

Koszi

VGY

Ezt az utat már kétszer én is végigjártam. Egyszer az astrával anno. Akkor még a nehezebb utat választottam. Kódokat lekérni a gyárból, és utánna rendelni egy kulcsot hozzá. Majd a ######i feltanította a kulcsot a kocsira. Kulcs fedél nem járt hozzá, azt külön kellett venni. pedig majd egy 20-as volt anno mindennel.

Most a corsaét elvittem a kulcsoshoz és 12 E pénzért leklónozta. :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt az utat már kétszer én is végigjártam. Egyszer az astrával anno. Akkor még a nehezebb utat választottam. Kódokat lekérni a gyárból, és utánna rendelni egy kulcsot hozzá. Majd a ######i feltanította a kulcsot a kocsira. Kulcs fedél nem járt hozzá, azt külön kellett venni. pedig majd egy 20-as volt anno mindennel.

Most a corsaét elvittem a kulcsoshoz és 12 E pénzért leklónozta. :)

ismerős a tészta qrva drága de amikor kihozták a kulcsot tényleg nem volt fedőrész hozzá mondtam is ennyi pénzér már beépithették volna az árába csak lejáratják magukat olyan mint cipőt árulni fűző nélkül ez van

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kérnék valakitől segítséget, mert úgy érzem bajban vagyok. Van egy '95-ös C12NZ Corsa imádom megyek vele sokfelé ... és a napokban beülök, és mikor indítanám nem indul be, csak forgat az AC nem "szólal" meg. Az AC fél éve cseréltettem mert a gyári meghalt. Szervizben megnézik: AC hibátlan, AC relét cseréltek, gyújtásrotort és fedelet, vezetéket cseréltek. Aztán 5-6 indítást megy, majd megint nem mozdul az AC ha gyújtásra teszem.

Kaptam tanácsot: lehet, h a gyári immo-t nem "látja" az kulcsfoglalat, próbáljam meg a pótkulcscsal. 5-6 szor indul aztán nem.

Valaki járt már így v van vmi ötlete ?

Köszi, Kram

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kérnék valakitől segítséget, mert úgy érzem bajban vagyok. Van egy '95-ös C12NZ Corsa imádom megyek vele sokfelé ... és a napokban beülök, és mikor indítanám nem indul be, csak forgat az AC nem "szólal" meg. Az AC fél éve cseréltettem mert a gyári meghalt. Szervizben megnézik: AC hibátlan, AC relét cseréltek, gyújtásrotort és fedelet, vezetéket cseréltek. Aztán 5-6 indítást megy, majd megint nem mozdul az AC ha gyújtásra teszem.

Kaptam tanácsot: lehet, h a gyári immo-t nem "látja" az kulcsfoglalat, próbáljam meg a pótkulcscsal. 5-6 szor indul aztán nem.

Valaki járt már így v van vmi ötlete ?

Köszi, Kram

Nekem így ezt olvasva 2 hibalehetőség ugrott be:

1. Immó szarakodik veled

2. A számítógép

Nem tudom melyik a rosszabb. Igazából szerintem ki lehet valahogy iktatni az immót, de nem vagyok biztos benne. Ha igen, akkor egy próbát megérne. "De majd jönnek a nagyok, s mondanak azok" :-)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kérnék valakitől segítséget, mert úgy érzem bajban vagyok. Van egy '95-ös C12NZ Corsa imádom megyek vele sokfelé ... és a napokban beülök, és mikor indítanám nem indul be, csak forgat az AC nem "szólal" meg. Az AC fél éve cseréltettem mert a gyári meghalt. Szervizben megnézik: AC hibátlan, AC relét cseréltek, gyújtásrotort és fedelet, vezetéket cseréltek. Aztán 5-6 indítást megy, majd megint nem mozdul az AC ha gyújtásra teszem.

Kaptam tanácsot: lehet, h a gyári immo-t nem "látja" az kulcsfoglalat, próbáljam meg a pótkulcscsal. 5-6 szor indul aztán nem.

Valaki járt már így v van vmi ötlete ?

Köszi, Kram

Ha úgy érzed nem megy az ac,akkor vedd le a csövet a karbirol,nézd meg jön-e benzin,eljut-e odáig.Én úgy jártam egyszer,hogy az elósztótól megy egy kábel,talán a középső egy kis vékony modulhoz,azt kellett cserélni,mert csak pörgetett.de nem indult.Igaz voltak cserealkatrészek,amikkel kisérletezni lehetett.

A legjobbakat..

Link to comment
Megosztás:

Srácok valaki tudna képet küldeni, vagy le tudná írni,hogy a motor térbe a spirál hol van? Mert nincs sebesség mérőm, lehet hogy csak az óra mögött csúszott ki, még nem néztem meg. Nem elektronikus a spirálom, ilyen négyzet alakú vezetékes. X14XE a motor. Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.