Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Fogyasztásokhoz: x12sz-vel,aminek hatékonyabb dis gyújtása,emelt kompresszióviszonya van a c12nz-hez képest stabil 5.3mal járt országúton 90-100as tempóval,nagyon hosszú váltóval. Mostani motorom,ami kétszeresénél kicsit erősebb a 45lónál eszik 6.1-et,úgy hogy nem ritkán elrúgom 160-170 környékére erre alkalmas rövid szakaszokon.

Az a környezetvédelem miatt van. Meg az EGR tuning is. Kevesebb NO keletkezzen

A kedvezőbb fogyasztás inkább a hosszú váltó miatt lehet.

Link to comment
Megosztás:

Nah akkor én is hozzá szolnék a fogyasztáshoz :) Nekem X12XE motoros corsa-m van. A kerék mérete 195/50 R15. Vegyes használat mellett 6,1 a fogyasztása. A vezetési stílusom átlagos, dinamikus, nem tatás, ahol lehet nyomom neki, de csak mértékkel. Én elégedett vagyok vele :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Már láttam ezt a fórumot az elmult hetekben de eddig csak olvasgattam.

Most viszont nekem is akadt egy kis problémám. Egy 94es c14se motoros corsám van nemis olyan régen, 3hete.

Eddig semmi baja nemvolt egy olaj meg olajszűrő cserét rögtön ejtettünk.

amikor megvettük úgy ment mint egy rakéta.

Egy pár napja ugy kezdtem érezni hogy sokkal jobban kell nyomnom a gázt ahoz hogy normális tempóra gyorsitsak a lámpák vagy kanyarok után, de nem foglalkoztam vele.

Viszont ma ahogy elindultam sokkal érezhetőbb lett, kettesbe váltás után megáll az autó hiába nyomom egyre jobban már padlóig nem lendül meg semennyire csak mintha épphogy hozzáérnék a gázhoz, mindegyik sebességben ugyan ez...hiába váltok vissza előzni lehetetlen, eddig úgyment hogy észre se vettem már 3autót megelőztem.

Mostmeg mintha egy takonyba nyomnám a lábam.

Ez a legelső autóm ezért is fordultam rögtön ide mielőtt elkezdeném bogarászni.

hátha tudtok valamit mondani hogy ne kelljen mindent átnézni rajta sorban.

És még annyi hogy 2hete teljesen kifogyott a benzin az autóbol és megállt az M2esen.

Én arra gondolok hogy a tank alján lévő dzsuva rögtön megindult a motor fele mikor töltöttem bele ott az út szélén benzint és elkezdtem inditózni és gajratette az injektorokat ami nem igazán lenne kellemes. de ez a legrosszabb eset lenne szerintem, és kicsi is rá az esély mert utána ugyan úgy vitt mint előtte.

Köszönöm a válaszokat előre is.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is AC pumpa a baj, eltömődött nincs elég nyomás a rendszerben, ergo nincs elég benzin így legyengült a motor, vagy csere, vagy megpróbálod kitisztítani az AC-t bár nagyon nem lehet, de van egy szűrő alul azt ki lehet mosni és esetleg átfújni a motort, bajt nem csinálsz vele. Benzin szűrőt mindenképpen cserélj, szerintem már dugig van kosszal, az is csak hibát okoz, 1500 ft körül lehet már venni, van olcsóbban is drágábban is, de nem vág földhöz senkit, a cseréje jó esetben 5 perc, akár patentos akár bilincses.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Délután megnézem a benzinszűrőt meg nézek valahol egy benzinpumpát aztán hátha visszanyeri az erejét.

Amúgy a tank alján is lehet még kosz?

Biztos, hogy van valamennyi, ezt hivatott kiszűrni az pumpa alján lévő elsődleges szűrő, illetve ami bejutott mégis azt pedig a benzinszűrő.

Tank kiszedés lenne gondolom a következő kérdés illetve a kitakarítás, ezzel együtt jár, korábban leírtam már a lényegét a leszedésnek, lapozz vissza ha érdekel.

Link to comment
Megosztás:

Ha lecsúszik a tankszellőztető csöve,akkor még kosz sem kell,hogy összeszívja magát.

De 2012-ben hol lehet szutykos benzint tankolni? Valami faluszéle magánkúton elhiszem,de elég sok autó tankjába néztem már bele egyikben sem volt semmi kosz.

Nem feltétlenül magából a pisztolyból jut bele a kosz, megül a beöntő nyílásnál, nem találsz elsőre bele a lyukba hanem neki a kosznak, tankolsz aztán már is benne van, és így tovább, lehetne évekig fejtegetni, láttam jó pár tankot én kiszedve a helyén is, mindben volt kosz, főleg az AC tartójának az aljában ül meg. Tiszta tank nem létezik, ha ezt gondolod minek a benzinszűrő az autódba, meg az AC aljára is minek a szűrő?

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok,

Kérdésem lenne egy 98-as Corsa (X10XE-s moci) B-vel kapcsolatban.

A km óra beragadt 40 kmh-nál (néha átmegy 50 körülire), és nagyon ritkán mozdul kivéve , ha leveszem a gyújtást.

Egyébként teljesen hektikusan, magától néha korrekt módon mutat...

A műszer csoport km óra kihajtása az elektromos, vagy spirálos ?

Vagyis tulajdonképpen hogyan javítható ?

A másik, hogy a (gondolom típushiba) kormánylégzsák kiszakadás a duda kapcsolók

környékén valami esztétikus módon javítható, vagy csak csere a megoldás ?

Köszönöm szépen előre is.

üdv: K-roy

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.