Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ja, láttam ma egy zöld színű nagyon régi autót.

Opel Kapitan-nak néztem, sajna fényképező nem volt nálam, de ilyesmi volt:

http://www.philseed.com/images/Opel%20Kapitan%20Painting.jpg

De nem biztos, hogy Opel volt, mert nem ismerem ezeket a régi autókat annyira.

Valaki esetleg tud valamit róla?

Hehehehee ez vicces, mer én is láttam, a Szerájban zabáltam és onnan kiszúrtam a nagykörúton

Opel Kadett Olympia

714581442_e02291714c.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hehehehee ez vicces, mer én is láttam, a Szerájban zabáltam és onnan kiszúrtam a nagykörúton

Opel Kadett Olympia

http://farm2.static.flickr.com/1378/714581442_e02291714c.jpg

Akkor szerintem ugyanazt láttuk, mert nekem az Üllői úton tekeredett a nyakam utána B)

szerk.: Azt hiszem meg is van konkrétan. A kereke is zöld volt, úgyhogy tuti, hogy ez az:

img_1078.jpg

Link to comment
Megosztás:

Háj skacok

Tom, hogy vége (egyenlőre) a szmogriadónak, de felmerült bennem néhány kérdés, illetve észrevétel.

Mivel megpróbálják véghezvinni a büntethetőséget, azokon akik nem megfelelő rendszámú autót is vezetnek, felmerült bennem, hogy mit is kap cserébe az autós társadalom. apróságok, de legalább úgy tűnne, mintha tényleg adnának. Miért kell aznapra kötelezőt, és teljesítményadót fizetnem, ha nem is használhatom a járművet? Miért kell fizetnem a parkolásért ha nem tudok elállni a parkolóhelyről, miért kell büntetést fizetni a közterületesnél, mert nem szabályosan, ellenben forgalmat nem akadályozó módon parkoltam le (mert kevés a parkolóhely pl) miért szüntek meg a P+R parkolók, miért nem javítanak legalább azokon a napokon a BKV járatsűrűségén, miért nem ingyenes vagy legalább kedvezményes a tömegközlekedés aznap?

Szal az állam megint behajtósdit akar játszani.... a mi zsebünkre... a legfőbb kérdésem: MIÉRT KELL EZT TŰRNÜNK? (A felhozott dolgok az említett napokban nem velem történtek meg, ellenben láttam ilyeneket, szal nem személyes "bosszú" vezérel, csak mint autós, kezd tele lenni a hócipőm, hogy mint a legeslegfőbb adófizetőt még korlátozzák és extrában akarják büntetni...)

Mi a Ti véleményetek? Meddig tűr a magyar, és mikor lesz taxisblokád 2. ??

Link to comment
Megosztás:

Mi a Ti véleményetek? Meddig tűr a magyar, és mikor lesz taxisblokád 2. ??

Ez már bennem is felötlött, ugyanis itt egy minden logikának és emberi normális gondolatmenetnek ellentmond

ez a rendelet, arról nem is beszélve, hogy egy "megvásárolt jogot" korlátoznak vele, tehát szerintem bőségesen

alkotmányellenes is. Amúgy nem csak azokról az összegekről van szó, amit említettél, hanem azt sem közölték

veled, hogy csak bizonyos napokra szól, amikor kifizetted az átírást, eredetiségvizsgát, műszaki vizsga és

zöldkártya díját, egyéb illetékeket, sőt, a regadót is. Ez milliós összegre rúg, amit nem lehet csak úgy elnézni.

A levegő "tisztaságát" máshogy kell elérni, vannak ennél jóval ésszerűbb és hatásosabb intézkedési lehetőségek

is. Csak az a baj, hogy nem hozzáértő emberek ülnek azokon a posztokon, ahol eldőlnek a dolgok. És van sok

birka ember is, aki bólogat erre a rendeletre, mert sajnos nem rendelkezik azzal a képességgel, hogy gondolkodni

tudjon. B)

Link to comment
Megosztás:

A levegő "tisztaságát" máshogy kell elérni, vannak ennél jóval ésszerűbb és hatásosabb intézkedési lehetőségek

is. Csak az a baj, hogy nem hozzáértő emberek ülnek azokon a posztokon, ahol eldőlnek a dolgok. És van sok

birka ember is, aki bólogat erre a rendeletre, mert sajnos nem rendelkezik azzal a képességgel, hogy gondolkodni

tudjon. B)

Bnőm etológia szakos, most doktorizik, és mint ilyen egy picit konyít a környezeti dolgokhoz, az ő véleménye is az, hogy ez csak tüneti kezelés (ragtapasz a sebre, de a sebképződést nem állítja meg ) . Jó múltkoriban 42 perc kellett ahhoz, hogy az M3ról a Szentmihályi útra forduljak (van vagy 150 méter)... 42 percig szinte egyhelyben puffogtattam ki a károsanyagot stb... Pedig 2 db lámpának az átprogramozásával mindenki jobban járt volna.... de nem... a forgalomszabályozás az ismeretlen fogalom idehaza.. legalábbis úgy vélem. ;)

Link to comment
Megosztás:

.... hanem azt sem közölték

veled, hogy csak bizonyos napokra szól, amikor kifizetted az átírást, eredetiségvizsgát, műszaki vizsga és

zöldkártya díját, egyéb illetékeket, sőt, a regadót is. Ez milliós összegre rúg, amit nem lehet csak úgy elnézni.

Igen, ezeken átugrottam, pedig tény hogy elég szép összegről lenne szó, de mondjuk a környezetvédelemért áldozatot kell hozni.. ez is ok.. de mekkorát és milyen áron?!?...

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a dugót nem tudod megszüntetni, csak radikális intézkedésekkel, pl kitiltod belvárosból az autókat,

ill. külön matricásrendszert csinálsz. De ehhez meg kell sok P+R parkoló, és jól átgondolt tömegközlekedés.

Vagy pár év múlva ha már 500ft lesz egy liter benya, akkor magától megoldódik a probléma ;)

Amit már rég meg kellett volna tenni, de most sem lenne késő: meghozni azt az előírást, hogy új dízel

autót, teherautót és buszt csak részecskeszűrővel szabad forgalomba helyezni, ill. szigorú műszaki vizsgás

és zk feltételeknek kellene megfelelniük. Pár év alatt úgyis kikopnak a forgalomból a régebbi dízelek, és

megoldódik a probléma. Ugyanis azok köhögik tele a levegőt PM10-zel.

Másik jó megoldási lehetőség a zöldterületek növelése a városban. Ugyanis egy-egy fa is jelentős mennyiségű

port köt meg a levegőből, nagy mértékben javítaná a levegő minőségét, ha lenne több belőlük. Csak az a baj,

hogy amíg ilyen ingatlanmaffia működik az önkormányzatoknál, addig ez nem megvalósítható... B)

Ajánlom mindenki figyelmébe, aki még nem olvasta volna:

http://totalcar.hu/magazin/kozelet/szallopor/

Link to comment
Megosztás:

Igen, ezeken átugrottam, pedig tény hogy elég szép összegről lenne szó, de mondjuk a környezetvédelemért áldozatot kell hozni.. ez is ok.. de mekkorát és milyen áron?!?...

azt se hagyd figyelmen kívül, hogy a környezetvédelmi adó a benzinben sokmilliárdos összeget tesz ki évente, ha mi nem

autóznánk, leshetne a sok zöld szervezet, hogy miből kap állami támogatást B) :blush:

mondjuk sajnos szerintem ennek kis része fordul csak erre a célra, a többi megy a szociális és közigazgatási rendszer

feneketlen bugyraiba ;)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a dugót nem tudod megszüntetni, csak radikális intézkedésekkel, pl kitiltod belvárosból az autókat,

ill. külön matricásrendszert csinálsz.

Azért lehetne tenni az ügy érdekében lépéseket... Pl az említett helyen egyszerűen 2 lámpát kellene fordított sorrendbe álltani, melyik adjon zöldet és melyik pirosat milyen sorrendbe. Nagyon sok helyen nálunk lassításra vannak beállítva a lámpák, még csúcsidőben is, ahelyett, hogy a forgalmat segítve "tisztításra" állnának....

Való igaz, a legnagyobb terhelést a nagy járművek, kamionok, teherautók, buszok adják.. én pl a hungáriától beljebb nem engednék 3,5 t-nél nagyobb járművet, csak extra kivételes engedéllyel...

Németo.-ban csináltak egy mérést, hogy egy áthaladó kamion mekkora szennyezért jelent, meg egy, a lámpáknál megálló, majd újrainduló mekkorát ad... hát kb a 3xosát... megoldás?... ott egyszerűen beépítettek súlyérzékelőket az útba, és ha kamiont "érzett", akkor zöldhullámot adott a főútnak (mert mellékúton ugye semmi keresnivalója nem volt amúgy sem) hogy ha lehet akár lassítás nélkül haladjon át az adott szakaszon.... Hát ez is egy megoldás, és a sok kis megoldás 1x egy szép egészet ad ki... tisztább levegőt. (Nincs ellenemre, hogy a belvárosba csak pénzért lehessen bemenni.. de csak azután, hogy megoldották, hogy ne a városon keresztül kelljen mennem, ahhoz, hogy kijussak az M7re.... - a régi M0 egy vicc, nem elkerülő... szal... előbb azzal kéne kezdeni vmit, meg 3/4 kört is be kéne fejezni - bár az új megnyitása óta jelentősen javult sztem a Szlovák, Szentmihályi - Árpád - Váci - Árpád híd -Szentendrei út ....) sztem...

Link to comment
Megosztás:

azt se hagyd figyelmen kívül, hogy a környezetvédelmi adó a benzinben sokmilliárdos összeget tesz ki évente, ha mi nem

autóznánk, leshetne a sok zöld szervezet, hogy miből kap állami támogatást B) :blush:

mondjuk sajnos szerintem ennek kis része fordul csak erre a célra, a többi megy a szociális és közigazgatási rendszer

feneketlen bugyraiba ;)

ez is való igaz... ezért írtam, hogy a legeslegnagyobb adózó az autós...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.