Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Egész jó a fővárosi nagycirkusz új előadása, mindenkinek ajánlom figyelmébe, még ha nincs is kisgyerek a közelében :rolleyes:

2600 a beugró, 2,5 óra szünettel együtt :P Van 7db szép fejlett hímoroszlán is a műsorban, nem éppen leszedált állapotban :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

A segítségeteket kérném egy 1995-ös Opel Vectra-val kapcsolatban.

Ma ugye nagy hó, parkolásnál átvergődtem néhány kupacon, majd észrevettem, hogy a töltésjelző világít a műszerfalon.

Lehúzódtam, majd fényszórók lekapcsolása után halványan pislogott a kijelzőm alapjáraton.

Gázfröccsre, lámpák kapcsolására normál módon világít ismét.

Generátorszíj a helyén van, továbbá indításnál nincs probléma. A lámpa azonban nem alszik ki.

Jelenleg otthagytam a kocsit egy helyen, holnap megyek vissza megnézni.

Szerintetek mi lehet a probléma? Havazás előtt nem volt probléma, akksival sincs.

Köszi előre is, fontos és sürgős lenne, ugyanis 170km-re kéne eljutnom...

Dávid

Link to comment
Megosztás:

Köszi előre is, fontos és sürgős lenne, ugyanis 170km-re kéne eljutnom...

Dávid

99% hogy a feszültségszabályzó és/vagy a diódahíd szállt el a generátorban, és inkább a korral van összefüggésben, mint

a hóval. Kb 15-20e körül van a felújítás a generátornak. 15 körül kapod a bontott generátort is.

Link to comment
Megosztás:

99% hogy a feszültségszabályzó és/vagy a diódahíd szállt el a generátorban, és inkább a korral van összefüggésben, mint

a hóval. Kb 15-20e körül van a felújítás a generátornak. 15 körül kapod a bontott generátort is.

Köszönöm szépen a választ!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!

Egy hete megvettem első saját Opelemet (átnyergeltem a mazdáról, mert nem bírta a pénztárcám a féléves nagyszervízeket :) Apám 14 éves Astráján meg 200.000 km után meg egy AC pumpa volt cserélve, szóval nem volt kérdés, mi lesz a következő kocsim...

Most Pesten, vagy Pest környékén keresek olyan szerelőt, szakit, vagy szakszervízt (nem márkaszervízt), aki megbízható, becsületes, nem a folyamatos lehúzásra hajt, stb. Tudtok ajánlani olyat, aki már bizonyított? Dél-kelet Pest lenne az ideális (XVII. ker), de ha másfelé van, az sem baj, egy jó szerelőért nagyon messzire hajlandó vagyok elmenni :D

Köszi előre is!

Üdv,

Bhalasz

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!

Egy hete megvettem első saját Opelemet (átnyergeltem a mazdáról, mert nem bírta a pénztárcám a féléves nagyszervízeket :) Apám 14 éves Astráján meg 200.000 km után meg egy AC pumpa volt cserélve, szóval nem volt kérdés, mi lesz a következő kocsim...

Most Pesten, vagy Pest környékén keresek olyan szerelőt, szakit, vagy szakszervízt (nem márkaszervízt), aki megbízható, becsületes, nem a folyamatos lehúzásra hajt, stb. Tudtok ajánlani olyat, aki már bizonyított? Dél-kelet Pest lenne az ideális (XVII. ker), de ha másfelé van, az sem baj, egy jó szerelőért nagyon messzire hajlandó vagyok elmenni :D

Köszi előre is!

Üdv,

Bhalasz

Szia !

1.Őket mindenképp ajánlom.

2. még őket is

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem :

az Elte / Múzeum krt. közelében keresek ingyenes parkolási lehetőséget holnap. Délelőttől. Szombaton nincs ingyenesség?

Vagy alternatívként egy nem túl drága örzött is jól jönne.

Ezer éve nem parkoltam Pesten, fizetési rendszerrel meg nem vagyok tisztában, leszámítva, hogy szemetek a parkolási társulások.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem :

az Elte / Múzeum krt. közelében keresek ingyenes parkolási lehetőséget holnap. Délelőttől. Szombaton nincs ingyenesség?

Vagy alternatívként egy nem túl drága örzött is jól jönne.

Ezer éve nem parkoltam Pesten, fizetési rendszerrel meg nem vagyok tisztában, leszámítva, hogy szemetek a parkolási társulások.

délig fizetni kell...bár én még hétvégén nem láttam parkolóőrt...de lehet, hogy az ilyen frekventáltabb helyeken cirkálnak :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.