Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

láttam "ufójelenséget".... tényleg van 10liter alatti fogyasztás :huh: sőt, már biztos, hogy van, mert nagyon durva számolással is 7,5 litert eszik most a manta :D

Tegnap gyanúsan nem mozgott a benzinmutató, és nem bírtam a kíváncsiságommal, pont 200kilómétert mentem, amikor Isten az utamba helyezett egy benzinkutat (igen, ledobta az égből - igaz, 22 forinttal drágább volt a benzin, mint máshol, dehát ha az Úr így rendelte... :)) és akkor tankoltam egyet és megállt, amikor 14 litert rátankoltam :blink: juj mondom... :goofy: rákényszerítettem még egy litert (és hát innen a 7,5 fogyi), majd nagyon vigyorogtam, a benzinkutas furán nézett, hogy mi a fenének örülök, senki nem szokott örülni ilyen benzinárak mellett tankoláskor, de én így mentem fizetni:

yes_man01.jpg

és hát így esett, hogy a mol kúton én voltam az "ufójelenség" :icon1:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Köszönöm :D és had' köszöntsem magam egy slágerrel, amivel mindenkit fárasztok:

Semmit ne csinálj, csak képzeld a fejem az énekes fejének a helyébe - simán lemozognám én is ezt a számot :smartass: egyszerűen nem tudom megunni :D

Melindaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :hiya:

Nektek meg nagyon köszi az igazi biozöldséget, állati fincsi lecsót csináltam belőle - hallod, ez a paradicsom tökre paradicsom ízű :blink: pöstön ilyet nem öszöl :goofy: nagyon kedvem lett egy tanyához, és húúú, de sajnálom, hogy a polcotokat nem fotóztam le, mert valahogy nem tudtam a Petrának elég szemléletesen elmagyarázni, hogy milyen is volt, és miért is van nagy szükségünk nekünk egy olyanra :icon10: fúúú, nagyon nagy tiszteletem a tiétek ám :blush:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

ELADÓ egy komplett eredetileg cih-s opelekbe építhető C20XE-hez oljadekni, váltó, hengerenkénti Lexmaul leömlő nagy rendszerrel, kardánnal, stb...

Ugyanitt Kadett C első sárga KONI gátló, Kadett üvegek, kütyük, első futómű, jó állapotú belső cuccok, üvegek, és Kadett C fordulatszámmérős óra!

Érd: vargap7@gmail.com vagy 30/2869142

Link to comment
Megosztás:

Na eljutottunk mi is odáig, hogy lecsökkentettük a mantaállományt. 5 napon belül a 3-ból , 1 lett. Mona maradt, Missy-t ma vitték el, kicsi Sanyika meg is siratta, Bogi-t múlt hétvégén fizette ki a vevő. így most van egy szupi omega caravan-unk. imádom!!!

Hát nincs fészbukom (és nem is lesz, masszívan ellenállok a totális kontrollnak - nem mintha így nem lennék az áldozata, de legalább nem teljesen önként :D), szóval Makett mondta tegnap, hogy ez van... :goofy: hát ez van, Melinda... :goofy: de remélem, hogy jó helyre került, bár ha jól értelmeztem, majdhogynem egy zacskó szotyiért adtátok oda... . :goofy: hát... sajnálom.... :unsure: de a muszáj nagy úr... <_<

Viszont lesz fürdőszobátok! :evilgrin: Igaz, nem lesz olyan gyors, mint a manta, de abba is beleülhettek :icon1:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Ez csak ötlet volt, hogy hogyan is vidd haza a boltból a kádat a fürdőszobához.

De újabb problémát szül az ötleted, nevezetesen: hogy viszed oda a motort, kerekeket, kormányművet meg az összes többi vackot a fürdőszobabolthoz hogy aztán az egészet a bolt előtt összeépítsd? Vagy eleve olyan helyen veszel fürdőkádat ahol féltengelyt is árulnak? :D

Link to comment
Megosztás:

Hopp, bevillant egy flashmob ötlete!

Össze kéne hordani egy rakás alkatrészt valami Praktiker elé, ahol aztán hirtelen ötlettől vezérelve egyszer csak felépülne egy Manta a semmiből, jó hangulatú sörözés közepette. :D A végén aki akar vehet fürdőkádat is, nem bánom. Csak az a baj hogy a flashmob definíciójába ez nemigen férne bele, mert legjobb esetben is napokig tartana, a sör mennyiségétől függően akár hetekig is. :D :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.