Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Itt is van egyedi rendszám, ha nem tetszik a muff akkor bármelyik még ki nem adott 3betű+3szám kombinációt választhatod, potom 112e Ft-ért. Ha teljesen egyedit akarsz (amúgy melyik nem az, mindegyikből csak egy pár van :D ), akkor az gyenge 400e lenne, ezeknél akármennyi betű és szám is lehet, a lényeg hogy mindkét féle karakterből legyen belőle legalább egy, tehát csak betű vagy csak szám nem játszik.

Link to comment
Megosztás:

Itt is van egyedi rendszám, ha nem tetszik a muff akkor bármelyik még ki nem adott 3betű+3szám kombinációt választhatod, potom 112e Ft-ért. Ha teljesen egyedit akarsz (amúgy melyik nem az, mindegyikből csak egy pár van :D ), akkor az gyenge 400e lenne, ezeknél akármennyi betű és szám is lehet, a lényeg hogy mindkét féle karakterből legyen belőle legalább egy, tehát csak betű vagy csak szám nem játszik.

Itt a 3 betű 3 szám bármely variációja - az ismerősök infoja alapján "ingyenes" tehát pont ugyanannyi, mint a "normál. (Logikusan a számítógépben nem mindegy mit ad ki? Mivel elvileg a sorozat összes darabja le lesz gyártva, nincs igazából plusz költség. csak Mo-n... (- Anno a vámrendszámért vagy 18-25 ajrót fizettem, és a nő ott előttem rakta össze a betűszám kombinációt, amit az okmányirodai papírról olvasott le.) A kb 30e Ft-s ár az EGYEDI ! rendszám ára... név stb... ezt viszont már én kérdeztem meg.

Link to comment
Megosztás:

hát igen.. itt mindn olyan érdekes :)

Hja és a vicces az volt, hogy kis falucska, ebédidőben, csak 1 ablak a 2ből, egyéb más illetők a "nyűgös dolgaikkal" és mindennel együtt kb 1,5 óra alatt a nevemre írva, friss rendszámmal a kezemben oldalogtam ki... Mennyi is lenne ez Mo-n??

Még az "elején" amikor az irodista a kezembe nyomta a papírt a vámrendszámról, csak néztem rá... mondom ezzel mit csináljak, mondja menjek ki az ajtón... ott a gyártó... A kereskedő majdnem hangosan röhögött rajtam, kérdezte honnan szalajtottak. Mondtam, a világ bürokratikus végéből... A rendszámgyártó kisiparos hölgynek a kezébe adtam a papírost, kérdeztem, hogy mennyi idő alatt lesz kész, mert ha órák, akkor elmennék ebédelni - szintén csak nézett rám, mint hülyére, mondja, ennyire sürgős, hogy nem tudok várni vagy 5-10 percet? Asszem tudtam... az okmányirodás hölgy meg maga jött ki az autóhoz ellenőrizni az alvázszámot - milyen eredetiségvizsgálat és egyéb baromságok... Felnyitom a géptetőt, mondom nézze meg a motorszámot, erre ő "- Miért érdekelne egy alkatrész száma?" besétált és kitöltötte a maradék papírokat, rányomta a még érvényes matrinyát, oszt csókolom... Hja és Gratulált, hogy egy szeméttel kevesebb lesz Némethonban :P... ez 2006 ban volt... Azóta gondolom csak rosszabb :P :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Egy autós az országúton haladva megpillant egy autót, ami fának szaladt, és

az egyik barátját, aki az út mellett sírva ül a földön.

Megáll és odamegy a barátjához:

- Haver, veled meg mi történt?

Az rámutat a roncsra:

- Nézd!

- Ugyan már, ne sajnáld azt az autót, veszel majd egy másikat, a fő hogy

élsz!

- Nem, nézz a kocsiba!

- Ugyan már, tényleg nagyon sajnálom haver, de találsz majd egy másik szőke

csajt!

A barát egyre jobban sír:

- Nézz a szájába!

Link to comment
Megosztás:

Need...Need... :)

Tudod, hogy hívják a csajt, aki nem jól szopik? :)

Sehogy... nem hívják... :D

Rendszámomat illetően új és egyben megnyugtató megfejtések érkeztek:

MFU - Mi a F*szt Ugatsz?

vagy

MFU - Manta Fanatic Unlimited

:) ebben a tudatban egyébként már jobban érzem magam :)

Link to comment
Megosztás:

Need...Need... :)

Tudod, hogy hívják a csajt, aki nem jól szopik? :)

Sehogy... nem hívják... :D

Rendszámomat illetően új és egyben megnyugtató megfejtések érkeztek:

MFU - Mi a F*szt Ugatsz?

vagy

MFU - Manta Fanatic Unlimited

:) ebben a tudatban egyébként már jobban érzem magam :)

Figyu Hajni jók ezek is de a legjobb mindig az első: a MUFF és ezt legalább te gondoltad!!! - "ezmárígymarad" :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.