Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

nem vazze :mean: múlthéten vasárnap beteg voltam, képtelen voltam kikelni az ágyból, és ezzel, meg a szombati szalagavatóval ki is merítettem a lehetséges hiányzást.... :mean: ráadásul még szabit is vehetek ki valamikor, mert pótolni azért kell, de másik csoprotban, ami hétközben van :doze:

Színes ceruzákat kell vinni a suliba, színezni, meg rajzolni, leckét kapunk, dolgozatot írunk.... fogszabályzóm van éjszakára... - és ha ezt mind összerakod, akkor az egész kicsit pedomacisan hangzik... :icon9: de remélem, én leszek a hetes legközelebb :D (oké, hetes azért nincs...)

Ja, és ugye most lesz a szalagavató (már alig várom, hogy túllegyünk rajta, Makett kezd zombi lenni), és a kölkök meghívtak afterezni, ami tök jó, csak ha este 9-10re van vége a mókának, és utána bármit csinálunk, akkor kicsit necces lesz reggel pontban 9re megjelennem, és anatonómiából dolgozatot írni... azt nem fogom tudni, melyik a kéz meg a láb... :confused: persze mondtam a szülőknek, hogy azért ne ájuljanak el a gyerekek meghívásától, mert szerintem csak azt akarják, hogy mi cipeljük oda a piát, meg csináljunk nekik kaját :devlish: és tuti ez lesz :devlish:

Szóval nagyon sajnálom (sőt, minden partimentes hétvégémet rohadtul sajnálom egész márciusig :stare: ), de már tuti, hogy nem megyek... ha nem lettem volna beteg, akkor még valahogy kisakkoztam volna, de így nem... azért ahhoz ez túl sokba kerül :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

na halihó. Megjött a tél, és vele együtt a sok barom is! Szombat este a jó kis kecskeméti vacsi helyett , a 2 alvó gyerkőccel a hátsó ülésen, utánfutóval megpakolva mentünk haza a bajain. Domaszék és Mórahalom között a friss hóban ugye 4 keréknyom látható, mint minden főúton. Balról 1-2 a szembe sávé, majd 3-4 a tied! Na bakkergyökér szembe száguld a 2-3 nyomon. Mi ledöbbentünk"mi vagyunk rossz helyen?" gondolat futott át az agyunkon. Szerintem neki semmi!!!!

Jött és vitte a bal tükröt, meg hagyott egy csíkot a tükör előtt. Hát nem állat?Mondtam Sanyinak, hogy ne álljunk meg, nincs értelme, pláne,hogy a tükör ott fityegett a kábelen. A tettes sem állt meg. Nade milyen félelmetes szitu, 2 gyerekkel a zuhogó hóban, éjjel??? BE is telefonáltam a rádióba, hogy jön a gyerek egy tükörrel, de tudtam ,hogy nem jelentkezik.

Remélem ő is legalább annyira megijedt , mint én. :stare: Az ilyen ne vezessen hóba!!!! +'!"#@{>}>@@{}-ba

Link to comment
Megosztás:

:goofy: bakker :goofy:

rendszámot meg kellett volna jegyezni és feljelenteni a majmot :goofy: még jó, hogy csak ennyi történt :huh: annyi majom van, hogy az valami irdatlan... :goofy:

tegnap én is elindultam karácsonyi vásárolni, de annyira rákezdett a hó, hogy egy pillanat alatt tiszta fehér lett az út, gondoltam jobb lesz megfordulni, mert ha ilyen iramban esik, akkor mire bevásárolok, nem találok majd haza :blink: aztán mire hazaértem, már el is állt a hó :D szóval ha így megy tovább, akkor nem leszz senkinek ajándéka :D

Link to comment
Megosztás:

Hagyá má a bkvval :omg: vasárnap suliból hazafelé úgy megfáztam, csak azért, mert az a rohadt busz sose jön időben... az indulásnál hamarabb megy, amikor meg mennék haza, mindig késik :angry: ráadásul szombaton ugye megint előbb indult, mert ezeknek a menetrend csak olyan irányadó valami, de ha én lekésem, mert 4 perccel előbb megy, akkor 20 percet fagyoskodhatok a megállóban, és még el is kések... na, persze, hogy előbb akart indulni, és tudod elkezdtem futni azzal a fajta futással, amikor már az első lendületnél érzed, hogy ez kivülről nagyon hülyén nézhet ki, és azon imádkozol, hogy egy ismerős se lássa meg ezt a hendikeppes mozgást... naná, hogy a húgom az egész családjával pont ott, pont akkor ment el - és naná, hogy nem vettek fel hanem egy délutánt röhögtek rajtam :angry: majd mikor eleget szórakoztak, akkor gondolták, hogy röhögnének tovább, és felhívtak, hogy ezt megosszák velem :sowwy: és ez csak a családom :whistle:

Én mondom, nincs reménytelenebb várakozás, mint a buszra várni.... :stare: az az igazi elkeserítő érzés, hogy nem fog jönni, soha, de soha... :sowwy: az igaz szerelem megérkezésének nagyobb esélyt adsz a buszmegállóban fagyoskodva, a metsző hideg szélben kapucnival a fejeden és sállal a nyakadban, mint annak az elérhetetlennek tűnő álomnak, hogy felszállhatsz hamarosan arra a szájbab_szott buszra, ahol a réti niggerek között retteghetsz, hogy mikor szúrnak hátba, vagy melyik tbc-s hajléktalan tüsszent a pofádba... és megváltásnak vennéd, ha jönne egy ellenőr, és megkérdezhetnéd, hogy mégis milyen alapon kér tőleg jegyet... szomorú dolog ez, nagyon szomorú :(

:)

Link to comment
Megosztás:

Esetleg tégy javaslatot a BKV-nál hogy hogyan lehetne növelni az utaslétszámot és ezzel közvetve a bevételt. Viszont így meg szelektálni kéne az utazóközönséget a buszmegállókban, t.i. hogy a nemek eloszlási aránya egyenlő legyen és korban is egymáshoz passzoljanak. :D Öö... nem akarok belegondolni abba hogy mi van akkor ha a nagymama kíséri a kisunokát az iskolába... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Mi a világ legnehezebb dolga?

Hímvesszőből kosarat fonni!

És ha mégis sikerül, van egy f*sza kis kosárkánk.

:D

Mész te a pitsába :D Vizuális tipus vagyok, jól tudod! :D

Hogy teáznak a skótok? Ha esik az eső egymást löködik az eresz alá és mondják: - Most teázol, most teázol...

Link to comment
Megosztás:

mikor Bell feltalálta a telefont, már volt egy nem fogadott hívása Chuk Norristól :)

Bakker, tanács kéne!

mindig zárom azt a krva taksapkát, és úgy tűnik széteshetett a zár belül, mert elforog benne a kulcs, meg a sapka is forog, de nem tudom leszedni. Ez azért gáz, mert már csak benzingőz van benne, nem tudok semmit intézni normálisan - ráadásul próbáltam feszegetni, meg minden (bele is törtem apám legjobb csavarhúzóját, amit genya módon visszacsempésztem a ládájába - ha szerencsém van, karácsonyig nem kell neki, csak karácsony másnapján, és akkor nagyon fog örülni az előző nap kapott ajéndékának... <_< :D) szóval olyan, mintha az a rugós bszás nem hagyná lejönni, mert már alá lehet nyúlni meg minden, de jobban nem tudom mér megrongáni, hogy szétessen totál a szerkezet... mit csinálhatnék még vele?

(felgyújtani nem tudom, nincs benne elég benzin...)

Link to comment
Megosztás:

Problem megoldva... <_<

tudjátok, az egész ott kezdődött, hogy tankoltam az auchan kúton... eleve fura volt, hogy 20 literrel 100km-t mentem el, és már múltkor is fura volt, hogy kártáyval fizettem ugye előre, és komolyan kevesebb benyát adott.... de hogy ezek a csigazabáló kampós orrúak vizezik azt a rohadt benzint, az tuti :angry: bakker, szét bsztam a zára, feszegettem, akármi, na mondom leszarom, dolgozni sem megyek - erre apám felszól, hogy mi a pöcs van, hogyhogy itthon vagyok. Mondom ez van. Erre odamegy bakker, és simán letekeri :blink: be volt fagyva... és pár óra alatt ugye a nap megmelegítette, meg biztos ki is fárasztottam... bár tegnap jégoldót is próbáltam, akkor sem ment <_< mindegy... lejött, lehet még használni (csak zárni nem - de ha valaki a következő talin leszívja a benzinem, esküszöm megverem :goofy: ), de hogy én mégegyszer auchan kúton nem tankolok, az ziher... sőt, írni is fogok nekik, hogy mittomén mondják meg a benzinük összetételét, mert akármi... na... :goofy:

Link to comment
Megosztás:

Problem megoldva... <_<

tudjátok, az egész ott kezdődött, hogy tankoltam az auchan kúton... eleve fura volt, hogy 20 literrel 100km-t mentem el, és már múltkor is fura volt, hogy kártáyval fizettem ugye előre, és komolyan kevesebb benyát adott.... de hogy ezek a csigazabáló kampós orrúak vizezik azt a rohadt benzint, az tuti :angry: bakker, szét bsztam a zára, feszegettem, akármi, na mondom leszarom, dolgozni sem megyek - erre apám felszól, hogy mi a pöcs van, hogyhogy itthon vagyok. Mondom ez van. Erre odamegy bakker, és simán letekeri :blink: be volt fagyva... és pár óra alatt ugye a nap megmelegítette, meg biztos ki is fárasztottam... bár tegnap jégoldót is próbáltam, akkor sem ment <_< mindegy... lejött, lehet még használni (csak zárni nem - de ha valaki a következő talin leszívja a benzinem, esküszöm megverem :goofy: ), de hogy én mégegyszer auchan kúton nem tankolok, az ziher... sőt, írni is fogok nekik, hogy mittomén mondják meg a benzinük összetételét, mert akármi... na... :goofy:

sajnos ez othon nem csak egy kutra vonatkozik :( :(

Link to comment
Megosztás:

De ugye, hogy simán lehet olyan szar a bezin, hogy ez történik? :unsure:

És az a vicc, hogy a hülye polgár azt hiszi, hogy de jó, 10 forinttal olcsóbban veszem literjét, de amikor kevesebbet/szarabb minőséget kap, akkor hirtelen rájön, hogy a literenként átlag, ha úgy vesszük olyan 700 ft kb, tehát megveregetheti a saját vállát, mert majdnem a dupláját fizette, hiába hitte, hoyg 10ft-t spórol literjén... <_<

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Itt vagyok :)

És bakker J0hnny, már nevet is adtál a jövőbeni vállakozásomnak :goofy: azért ez meleg, hogy erre nem gondoltam, pedig tök egyértelmű névválasztás :icon11:

Amúgy minden okés erre, sokat tanulok, edzek meg ilyenek és alig várom, hogy vége legyen a sulinak - a vadkeri talit meg úgy várom már (pedig senki nem mondta még, hogy lesz), mint a megváltót :)

Érdekes felismeréseim vannak, pislogok a világra, mint karácsonyi ponty a szatyorban - ráadásul halála után :D (a hal halála.... :blink: juj... horrorisztikus... de ha a bűneid zsoldja a halál, akkor normális ha a sarokban egy hal áll???? :inquisitive: nem.. nem az... a halnak nincs lába... lábatlankodik... :doze: )

Depis voltam vagy három órán át, mert nem ment fel a manta egy 25-30 centis, magas dőlésszögű dombon, tükör jégen... :sowwy: nagyon szomorkodtam... aztán megvígasztaltam magam, hogy tükör jégen a szöges gumi kaptat fel, más nem nagyon, szóval mégsem adtam el a sperrt :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hajni!

Mond a lányodnak, hogymutassa meg facebookon a Tibi atya nevű felhasználót!

Garantálom, hogy sírva fogsz röhögni! :D

Csak egy szösszenet:

Tibi atya

hétfő

Csoda történt gyermekeim! Asztalos Pista már napok óta nem volt képes megmozdulni. Odamentem hozzá, és mondtam, hogy "kelj fel, és járj", de nem használt. Végül a "Pistikém gyere igyunk egy barackot" hatására újra tudott járni! Áldassék az Úr, és az ő csodái!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.