Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Mondjuk Én ha autót akarok venni, nem 20 évest, hanem 1-2 évest, akkor biztosan rétegvizsgálót viszek magammal és az tuti kideríti melyik elem nem gyári vastagságú festéket hordoz magán.

Én még nem láttam autópiacon törésmentes autót, pedig már jópár havernak segítettem autót venni.

Tavaly novemberben egy autószerelő ismerősöm hozott be a németektől egy bömöst, de még Őt is és OTT is átverték.

Volt olyan ismerős, aki márkakereskedőtől vett féléves használt, - utólag kiderült - törött autót.

Úgyhogy semmi sem biztos! Sajnos!

A törött autó is lehet jó, csak később kérdés mennyiért lehet kiszállni belőle, mert így sokkal nehezebb eladni, ha egyáltalán el akarja adni az ember.

Nekem ez a manta már 10 éve megvan és nemkevés meló volt még összeállt. Én azért építettem ilyenre, mert egy kicsit a saját egyéniségemet is bele szerettem volna gondolni. Sohasem lesz olyan autóm amiben minden széria. Én már csak ilyen vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hogy ki milyen autót venne? jó kérdés! Minden autó hálás ha szivből vigyáznak rá.

Ahogy minden ember, úgy minden autó is más.

Hogy milyen tipus volt törve, szerintem nem lehet bekatagorizálni.

Amig laikus voltam én is azt mondtam:nem bej, hogy össze volt törve, ha jól megcsinálták "nem is veszed észre"

Ha egy gyári dolgot megbontassz, a borda és igy a gyári korrozióvédelem megsérül az ott már mindig ROHADNI FOG!!!!!!!!!

Én nem vagyok oda az új autókért, mert amire én büszke lennék azt 200év becsületes munkájából tudnám csak megvenni.

Olyat meg minek vegyek milliókért amire STREET RACING matricát kell ragasztani, hogy legyen benne lóerő és kitünnyön a többi közül, amikre ha nincs ráirva, hogy milyen autó meg se tudod mondani.

A régi autóknak egyéniségük van!

Ami a Mantákat illeti nem a technikai vivmáynaival tünik ki a sorból hanem, az értük megörülő emberek miatt.

Én iis ilyen vagyok!

Ami pedig engem illet: imádom, ha az autó él alattam, zörög, érzem a kipufogó illatát, a hátsókerékhajtás páratlan örömeit, egyszóval ÉL!

Az új (általam megfizethető) autók pedig olyanok mint a guminők: MÜKÖDIK-MÜKÖDIK, DE ÉLVEZNI NEM LEHET!

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom DEA191 -hez. A rengeteg szivas ellenere imadom a Mantamat. Volt es lesz is sok gond vele, de a torodest meghalalja. Az meg csak hab a tortan, hogy mikozben az ember oregesen kozlekedik az utakon, egyes piroslampaknal a mellettem levo autokbol versenygep lesz. Imadom a gyorsulasis Suzukikat. De igazabol szamomra az az elismeres amikor kutnal, parkoloban a vadiuj kocsik tulajai meregetik az autot es megkerdik mi is ez a szep gep. En is meresztem a szemem Calibrak es egyeb szepsegek utan, de amig lehet en Mantaban szeretnem a seggem mereszteni.

Link to comment
Megosztás:

Húú Gyerekek! Pár napra kimarad az ember és van mit olvasnia!:) :lol: :D Igazad van Need mert gyönyörü szép a verdád csak tényleg nem tudok kipengetni annyit egyszerre!!! Ez sajnos nem megy!!!!

Pedig hidd el én lennék a legboldogabb!!!!

És Radyus mantája is gyönyörü!!!! :D Szerintem!::D

De hát ez magán vélemény!!! És csak sikerül belöle egy jó autót faragni!!!!!!!! :D :D egy év és meglesz az ami hiányzik ahhoz, hogy a Tiédet megvegyem Need!:lol: De azt amjd belerakom a kis EZÜSTBE!!!:lol:

Sziasztok!!! Azért Need valamikor elvihetnél egy körre!!!!! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs meg véletlenül Valakinek a Manta Manta c. film DVD-n?

Vagy esetleg a felirat hozzá (.srt .sub)?

Német is jó, csak kellene, mert a film XviD-be megvan VHS minőségben, de németül és szeretném a magyar feliratot megcsinálni hozzá.

Én még nem láttam DVD-s minőségben, de ha van valakinek, akkor az is érdekelne.

A magyar feliratot bevállalom, mert szerintem az senkinek sincs hozzá.

ELŐRE IS KÖSZI A SEGÍTSÉGET!!!

Link to comment
Megosztás:

A Manta Manta filmnél érdekes csak, mert az jött ki dvd-n. A Manta A Film csak VHS-en jelent meg.

Ha lenne viszont belőle gyári VHS, a Manta Mantából meg eredeti DVD-s valakinek, akkor ha van érdeklődés szívesen megcsinálom DivX-be és felrakom a netre a klubboknak letöltésre. Persze a magyar feliratokkal együtt. :) :D :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Erre már nem tudok mit mondani.... Te magad írod le hogy 240 a SORfelbontása.

VHS, Video8 = 240sor

SVHS, Hi8 = 400sor

DV= 576sor

PAL= 625sor

8 éve tévézem, biztos sokmindent nem tudok még, de azért ezek nagyon alap dolgok!

Ha érdekel a téma, olvass utána! (Én sem úgy születtem, hogy tudom!)

http://cilu.tisztanet.hu/szakma/video/video.html

http://www.fontolo.hu/magazin/digivideo/digivideo.html

A DVDt meg nemsokára felváltja a DivX.

...

Persze ha így nézzük a dolgot, akkor senki NE vegyen digitális fényképezőt se, mert az JPG (veszteséges) formátumba menti a képeket.

Csak könyörgöm, ne írjunk már le butaságokat (féligazságokat), mert a hülyeség amúgy is gyorsan terjed! Köszönöm!

Részemről a témát lezártam! Pont.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.