Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Need!

Tudsz valamit, hogy kb. mi a sulykulonbseg a ketto kozott (3.0-24v es MV6) ?

Talaltam egy site-ot eleg hasznos dolgokat irogatnak motortuningrol : www.opeltuners.com Feltetlenul nezzetek meg a Ckadettet.

Mas: multkor lattam valahol komplett leirast 3.0-24v hengerfej atalakitast 16v-re kepekkel meg minden, de nem tudom visszakeresni. Valaki nem tud valamit errol?

Link to comment
Megosztás:

Ricsi!

A Hajóépítőmérnők haverod, aki a mantára csinálta a spoilereket Ő vállal

más autóra is spoiler öntést???

Nem tudod?? Vagy csak Neked privátban csinálta meg!!!?

Egy ismerősömnek kéne csak skodára!:D

Addig nem akarom felhívni míg nem mondasz valamit mert fölöslegesen zavarni nem akarom ha nem csinál ilyeneket!:(

Köszi! Zsolt

Link to comment
Megosztás:

Ricsi!

A Hajóépítőmérnők haverod, aki a mantára csinálta a spoilereket Ő vállal

más autóra is spoiler öntést???

Nem tudod?? Vagy csak Neked privátban csinálta meg!!!?

Egy ismerősömnek kéne csak skodára!:D

Addig nem akarom felhívni míg nem mondasz valamit mert fölöslegesen zavarni nem akarom ha nem csinál ilyeneket!:(

Köszi! Zsolt

Küldtem PÜ-t.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hétfőn begurult a Mantám a szerelőműhelybe :P

Kasztnismeló, fényezés. :wink: Kiváncsi vagyok mennyibe fog kerülni, és mikorra lesz kész :oops:

Igencsak el volt rohadva az alja, ami persze csak akkor derült ki, amikor kirámoltuk kompletten a belsejét :?

Mégegyszer köszönet Opeltominak a segítségért!!! Cserébe őt viszem először vele, ha kész lesz!

Link to comment
Megosztás:

Komolyan? Es mi volt a problema? Egy par dolgot tudnal mondani ezzel kapcsolatban?

Vízforralás elsősorban. De nem olyan nagy durranás a teljesítményben, mint amennyit ráköltesz, mire kész. Ha meg valami nem jó (akár csak 0,01 mm) akkor kezdheted elölről. A hegesztésen és a gépmunkán sok múlik, az eredmény meg csak akkor látszik amikor már mentél vele. Addigra viszont már több mint 100 rugóba van és nem szívesen kezdenéd előlröl.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.