Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

És ez ahhoz képest hogy a Totalcar elég közismerten Opel-ellenes, bizony nagy szó!

:) Nem is tudtam...

A március 15-ei cikkükben Petőfihez egy Tigrát rendeltek

Nem a kiskunlacházi reptéren szoktak forgatni a Winklerék?

Hmm, lehet, az elejét nem láttam, engem is hívtak hogy azonnal kapcsoljam be a tv-t mert a debreceni reptérről vannak, és az a kék manta mintha itt lenne nálunk, most mindjárt megyek és felkutatom ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem korrektek voltak és legalább kapkodták a levegőt a 24V-től. ;)

Sajnos a winkler a szervó dologgal beégett, dehát Ő sem tudhat mindent. ;)

Természetesen ismertem a mantásokat és a gépeket a klub berkeiből. Remek volt a két autó közötti teljesítmény kontraszt. Jól választották ki a két (legszebb) autót. Gratula! :)

Link to comment
Megosztás:

Én kellemesen csalódtam a műsorban :) .A beharangozók alapján rosszabbra számítottam,azt gondoltam,hogy biztos becsmérelni fogják a Mantát,de végülis pont az ellenkezője lett igaz.Elismerték és beismerték értékét ,szépségét és feeling-jét. ;) .Az 1.3 -as nak is nagyon szép hangja volt,a 3 literesről nem is szólva.Szerintem ezután a műsor után sok embernek támad kedve Mantázni.(nekem is. ;) .A hasznaltauto.hu-n hirdetnek egyet 65000-ért,kezdetnek pont jó lenne. ;)

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Nem tudom ki hogy van vele,én személy szerint sz***k winklerék véleményére ;)

és hogy nem szeretik a márkát,én ismét büszke voltam az Opelre,a Mantákra különösen,

és örülök hogy oda tartozom ahova! :)

Különösen büszke vagyok azokra a klubtársaimra is,akik ott voltak a gyönyörű autóikkal,és

olyan élménydússá tették a műsort,ami miatt a corrado nem kapott csak 4 percet a műsor végéből,

és ott is csak hallgatóztak a műsorvezetők ;)

Anti,neked külön örültem:) de tudod,épül az asci!;))) :D

Üdv mindenkinek!

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Nem tudom ki hogy van vele,én személy szerint sz***k winklerék véleményére ;)

és hogy nem szeretik a márkát,én ismét büszke voltam az Opelre,a Mantákra különösen,

és örülök hogy oda tartozom ahova! :)

Különösen büszke vagyok azokra a klubtársaimra is,akik ott voltak a gyönyörű autóikkal,és

olyan élménydússá tették a műsort,ami miatt a corrado nem kapott csak 4 percet a műsor végéből,

és ott is csak hallgatóztak a műsorvezetők ;)

Anti,neked külön örültem:) de tudod,épül az asci!;))) :D

Üdv mindenkinek!

:lol:

???????????????????????????

Link to comment
Megosztás:

Hát már amint látom eléggé kiveséztétek a témát totalcar ügyben!;)

De nem is gond!!!!

Én nagyon élveztem, hogy a Manta még mindig ekkora téma, hogy egy ilyen műsorból bizony nem kevés időt kitöltött!!!!! :D

Szuperek voltak az autók! ÉS bizony még ezt a két jómadarat is ámulatba tudták ejteni!!!! Erről ennyit!

Ez magáért beszél!

A bocskorékról meg annyit, hogy az életbe nem hallgatok bumerángot mert unom, hogy a csapból is ők

folynak! Szar a műsoruk és kész! Bocsánat minden bumeráng rajongónak csak ez egyéni vélemény!

Én csatlakozom Need véleményéhez! A filmen kívül és pletykákon kívül szerintem fogalmuk sincsen mi a jó fenéről is beszéltek egyáltalán! ;) :lol: :D

Ha már ilyen témát felhozok egy műsorban legalább egy picit felkészültem volna belőle nem egy ilyen szar rókafarkas dumával jöttem volna! Na mert ez ám a lejárt lemez!!! ;) De hát majd csak a fiúk is megtanulják, hogy haladni kell a korral! :)

Úgyhogy majd szóljatok ha jó lezs a bumeráng, akkor majd hallgatni fogom! :( :( :D

Link to comment
Megosztás:

Ha szabad, akkor én is gratulálok Bogi autójához, nemrég láttam "élőben" is, gyönyörű, főleg most, az új felnikkel! ;) ;)

Már biztos, hogy Mantám lesz, amint magamhoz térek picit anyagilag. :)

Köszönöm az ótóm nevében is a dícséretet. ;)

A felnik nem újak, ezekkel vettem még tavaly. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.