Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Üdv mindenkinek.

Köszönöm a további fényezéssel kapcsolatos hozzászólást. Igen pont ez a bajom nekem is ,hogy amit nem én csinálok a kocsin abban nem vagyok biztos ,hogy jó lesz bár az sem biztos ,hogy amit én csinálok rajta az jó majd kiderül ha megyek vele pár kilómétert. DE nem leszek kegyes kihajtom a lelkét az első nap az biztos : ) Amúgy nem szoktam szágulodozni de olyan jó érzés amikor olyan úton megye ahol visszhangzik a kipofogó akkor kell igazán nyomni a gázt. A fémig történi lecsiszolás nem rossz ötlet de mire az kész lenne lehet ,hogy már csak elektromos autókat fognak gyártani. A homokfúvás teljesen rendben van na de csillagászati áron. Nem modnom ,hogy nem akarok abba a csapdába esni ,hogy túl sokat költök rá mert már megtettem de most ez a fényezés kicsit betesz. Nem adtam fel keresgélek és közben amit tudok megcsinálok én is ,a heggesztett részeknél már lecsoszoltam fémig alapoztam is és gittelgettem ,de ez a csiszolgatás. Az a legnagyobb gondom ,hogy csak hétvégente tudom csinálni és nyáron már szeretnék vezetgetni ,mert a tavalyi nyár is kimaradt. Egyébként a motorteret full fémtisztára csiholtam a homlokfalat is és a két első sárvédőt szintén de szépen csillogott a tiszta fém. A kasztni munkát úgy csináltattam ,de az is 3 hónapig tartott igaz nem panaszkodok mert egy igazán lelkiismeretes emberke csinálta aki asconát épít. Majd leírom az egész felújítást ha készen lesz és lesz egy kis időm részletezni mindent s fotókat is mellékelek. Addig is mindenkinek jó mantázást. :blink:

Dani

Link to comment
Megosztás:

Hát nagy hírem van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hajni ha télleg jól fogom csinálni, mert ehhez türelem is kell:D

,akkor majd úgyis szólok, hogy hoyg sikerült!

B)

Szóval a hírek: Új tagot köszönthettek a MAgyar Opel Manta Club autóparkjában!

Ugyan nem Manta de egy 1975-ös tűzpiros C-kadett! 1.2N 4-es váltó és szép állapotban is van!

Nyáron viszem talitra! Meg persze a mantát is:D

Képet nem tudok felrakni sajnos! Ha valaki elmondja hogyan kell akkor pakolok fel képet róla szívesen! Addig is

mindenki képzelje el :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hát nagy hírem van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hajni ha télleg jól fogom csinálni, mert ehhez türelem is kell:D

,akkor majd úgyis szólok, hogy hoyg sikerült!

:D

Szóval a hírek: Új tagot köszönthettek a MAgyar Opel Manta Club autóparkjában!

Ugyan nem Manta de egy 1975-ös tűzpiros C-kadett! 1.2N 4-es váltó és szép állapotban is van!

Nyáron viszem talitra! Meg persze a mantát is:D

Képet nem tudok felrakni sajnos! Ha valaki elmondja hogyan kell akkor pakolok fel képet róla szívesen! Addig is

mindenki képzelje el :blink:

gratulalok hozza B) ha minden jol megy lassan en is momc-s leszek, ha Isten is ugy akarja. szoval akkor eloben is megnezhetem. :D

Link to comment
Megosztás:

Képet nem tudok felrakni sajnos! Ha valaki elmondja hogyan kell akkor pakolok fel képet róla szívesen!

(img)Ide írod a kép linkjét miután feltöltötted valami tárhelyre(/img)

Ja és a sima zárójelek helyett kapcsos zárójelet ( [ , ] ) használj.

De még egyszerűbb, ha feltöltöd mondjuk ide, és amit kapsz eredményül 4db linket, azok közül felülről a másodikat copy-paste-tel bemásolod ide a fórumba egy új hozzászólásba.

Link to comment
Megosztás:

21434596.jpg

nagy felbontásban: http://iaro.srv.hu/kep/DSC03467.JPG

21434597.jpg

nagy felbontásban: http://iaro.srv.hu/kep/DSC03468.JPG

21434598.jpg

nagy felbontásban: http://iaro.srv.hu/kep/DSC03470.JPG

Hát remélem sikerültek a dolgok! most már lehet megnézni a Sárkányt :blink:

köszi a segítséget! ha nem látszik akkor légszi mondjátok el mit csináltam rosszul!

Kicsit átszerkesztettem, meg méreteztem, hogy ne csak link legyen! Legközelebb nem bizti, hogy megteszem. Mackosajt B) ui: a nem teljesen témába illő ótót most elnézem.

Link to comment
Megosztás:

légszi mondjátok el mit csináltam rosszul!

Például :túl nagy képeket tettél be.

Figyelj arra,hogy maximum 3 darab 640X480-as vagy 2 darab 800X600-as méretű képet tegyél fel.

Mert majd jönnek a moderátorok és leveszik a képet kattintható linkre.

Egyébként szép a City. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Igen eladtam mind a két A-mantát!

Sajnos sokba lett volna nagyon a felújítása!

már elkezdtem ugyan de még messze volt a Vége! És nekem van itt még egy B-mantám is! B)

Ugye amit még Ricsi kollégától vettem és azt is kell ám ápolni és az is most fog egy kis pénzecskét elvinni ugyanis műszaki de még előtte rendbe kell rajta tenni néhűány dolgot!

Szóval így jöttem ki jól! ez meg egy jó lehetőség volt így erre lecsaptam!

És a kis City nevében köszönöm az elismeréseket!

Nekem is nagyon tetszik! És megy is mint a rakéta!

3-ba 110-et ma kipörgettem!

Nagyon egyben van!

Két lovat egy fenékkel:D jó is lenne.... :D

De nyárra nemzetközire tutira leviszem!

Vadkertre nem biztos, hoyg le tudok menni az a nagy gond de majd intézkedem! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Manta: akkor a másik felnid nem eladó?? :)

Nekem Azev felnik vannak, de télire kellene maaajd jó kis felni, mugikkal. :)

Melyik másik?

Az ATSre gumikkal van vevő 120ért, de nincs szívem megválni tőlük. Azonkívül meg a sparco van, amit szintén nehéz szívvel adnék el, de arra még nem tettek ajánlatot. Viszont nem is adom olcsón, mert kuriózum.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.