Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Mi az a "makula"?? :lol:

Vicces, de a makula jelentését tekintve egy sárga folt a szemben. :D

Human_eye_cross-sectional_view_grayscale.png

Amúgy meg a vallásban halálos bűnt is jelent. Tehát a lényege, hogy sárga foltot halálos bűn A Mantára ecsettel rakni. :D

Kicsit ma pihent vagyok.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vicces, de a makula jelentését tekintve egy sárga folt a szemben. :lol:

...

Ja, magyar neve "Vakfolt". Itt lép ki az idegpálya a szemből, és ezért itt nincsenek látóidegek...

bár a rajzon nem pont így láccik, szóval lehet, hogy mégse :lol:

Link to comment
Megosztás:

az érintett sztem még soha nem járt erre szóval inkább te :lol:

na én vagyok az érintett:) Képet még nem teszek fel mert van mit csinálni rajta. '78as évjárat, 1.9es moci utólag beépítve, narancsszínű-még-. Hát lesz vele munkám bőven de ha sikerül véghezvinnem a terveimet akkor egy naon tuti gépsas lesz majd!!! és ha úgy állok hogy nekifogok majd jelentkezek képekkel meg stb.

Jövő Blitzre már készen akarom látni:) Messzinek tűnik de ennyi idő kell neki meg ahogy az én időm engedi. No meg a dBilas az Astrába. Úgyhogy a 2007es év nekem betáblázva.

Link to comment
Megosztás:

Manta kupára nem megyek (bár lehet, hogy már volt is :lol: ), egyrészt mert úgyis eltévednék és a jövőévi már az én megkeresésemre szerveződhetne, másrészt mert mostanában nem érek rá egyáltalán. Projektben vagyok.

na sza

elütsz majdnem a fóti uton integetek fütyülök se lát se hall nyomod a gázt

tényleg egyéváltál az ótóddal :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: vazze :D bocsesz, nem láttalak, meg feszülten figyeltem a rádió adásra :D azt tudtam, hogy arra jártál felénk - még mondtam is MrMantnak, hogy legközelebb irányítson be kis otthonunkba - de ha észreveszlek, akkor biztosan megállok az ú közepén is, sőt akár a testi épségemet kockáztatva igyekeztem volna köszönni!!!! Dehát ismersz.... senkit nem veszek soha észre, mert annyira önző vagyok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma került megrendezésre a IV. Manta Kupa.

Sikerült elhoznom a Legjobb Női Versenyzőnek járó serleget :lol:. Összetettben megelőztük Futó Gabi és FBalázska párost :D és a 18 indulóból a 6. helyre hoztuk fel magunkat. :D Ezer köszönet: Tominak a szuper navigálásért, Mantámnak hogy kibírta és nem utolsó sorban a szervezőknek, hogy egy ilyen jóó versenyt csináltak. Jövőre reméljük ismét ott lehetünk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma került megrendezésre a IV. Manta Kupa.

Sikerült elhoznom a Legjobb Női Versenyzőnek járó serleget :D. Összetettben megelőztük Futó Gabi és FBalázska párost ;) és a 18 indulóból a 6. helyre hoztuk fel magunkat. :D Ezer köszönet: Tominak a szuper navigálásért, Mantámnak hogy kibírta és nem utolsó sorban a szervezőknek, hogy egy ilyen jóó versenyt csináltak. Jövőre reméljük ismét ott lehetünk. :lol:

EZ IGEN! Gratula! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma került megrendezésre a IV. Manta Kupa.

Sikerült elhoznom a Legjobb Női Versenyzőnek járó serleget :D. Összetettben megelőztük Futó Gabi és FBalázska párost ;) és a 18 indulóból a 6. helyre hoztuk fel magunkat. ;) Ezer köszönet: Tominak a szuper navigálásért, Mantámnak hogy kibírta és nem utolsó sorban a szervezőknek, hogy egy ilyen jóó versenyt csináltak. Jövőre reméljük ismét ott lehetünk. :lol:

GRATULÁLOK!!!! :D

És a Gabi és Balázska milyen Mantával nyomultak? :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.