Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Mantások! Amúgy hol vagytok? még heveritek kifelé a karácsonyi bulikat?

Nem egészen. Teljesen lerokkantam a lábaimmal. Annyira, hogy kedden otthon a küszöböt sem bírtam átlépni. De tényleg! Úgy eltaláltam, hogy megrepedt az egyik lábujjam. És az a dúrva, hogy észre se vettem, annyira fájtak a talpaim. Szerda doki, kiírás, gyógyszerek és kenceficék. Már bicegek...

Node ez nem zavar abban, hogy a Mantás társaknak (és az ide tévedő többieknek) nagyon boldog új évet, és olcsóbb benzint kívánjak! yay.gif

Link to comment
Megosztás:

Nem egészen. Teljesen lerokkantam a lábaimmal. Annyira, hogy kedden otthon a küszöböt sem bírtam átlépni. De tényleg! Úgy eltaláltam, hogy megrepedt az egyik lábujjam. És az a dúrva, hogy észre se vettem, annyira fájtak a talpaim. Szerda doki, kiírás, gyógyszerek és kenceficék. Már bicegek...

Node ez nem zavar abban, hogy a Mantás társaknak (és az ide tévedő többieknek) nagyon boldog új évet, és olcsóbb benzint kívánjak! yay.gif

Akkor most wellness van? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is itt vagyok :lol: Az ünnepek jól teltek - amúgy boldogabb és sikeresebb új évet mindenkinek - , vettünk egy 'új' autót (1982 opel rekord 18,S) családi járkálósnak, tavasszal 400as projekt mátrix módjára újratöltődik... szóval megvagyunk.

manta hasít mint állat, de ha valaki tud olcsón jó állapotú 2,4est, akkor legyen szíves szólni, mert szeretnék kitörni a széria kategóriából :)

Link to comment
Megosztás:

Én is itt vagyok :lol: Az ünnepek jól teltek - amúgy boldogabb és sikeresebb új évet mindenkinek - , vettünk egy 'új' autót (1982 opel rekord 18,S) családi járkálósnak, tavasszal 400as projekt mátrix módjára újratöltődik... szóval megvagyunk.

manta hasít mint állat, de ha valaki tud olcsón jó állapotú 2,4est, akkor legyen szíves szólni, mert szeretnék kitörni a széria kategóriából :)

Nekem van egy jó állapotú 2.4es celeron processzorom. Attól jobban fog menni? :)

Link to comment
Megosztás:

úgyse fogja észrevenni,mert itthon hajtogatok alufóliából egy tölcsér köré burkolatot és belevágok egy képet mondjuk Mel Gibsonról. Szóval még közelről sem lesz feltűnő! Jól kitaláltam mi? Hát igen... észrevétlenül lopni tudni kell :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.