Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Az a nagy igazság, hogy aki csinálgatja a mantáját az sincs kész soha vele, viszont S.S. hozzá sem nyúl a mantáihoz így sosem lesz kész vele. de legalább neki több ideje marad másra :lol:

A másik sok Mantára, ami még ott áll, no meg a mellkasszörzet rája-formára igazításra :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sanyi! Ne hallgass te senkire se! :lol: Nézd csak meg a mattig mantát, ami mindent vitt a manta talin :lol: jó pár évet dolgozott rajta a srác, de megérte. Pedig őt is sokan piszkálták, hogy "kész lesz e valaha".

Egyébként biztos vagyok benne, hogy a Sanyi legalább annyit nyúl a mantáihoiz gondolatban, mint mi. A nagy dolgok pedig mindig az agyban dőlnek el :lol: Majd ha összeáll a kép, akkor neki lehet kezdeni. Addig csak gányolás lesz, meg gusztustalan végeredmény. Előbb álmodni kell! Ha meg a Sanyi a mantások Csipkerózsikája, akkor az és kész. Legalább mer nagyot és sokat álmodni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Veletek álmodtam !

:lol:

ez kemény! :lol:

Az álom megfejtése: hiányzunk neked, és alig várod a szombati találkozást. A manta neked egyet jelent a gumifüsttel és a csapatással. Elfojtott vágyat érzel egy manta birtoklása után. A manta, mint tipus, egyet jelent számodra az én autómmal, mivel etalonként tekintesz rá. A parkoló autó összetörése, és a mi eltűnésünk meg annyit jelent, hogy a manta kenterbe ver minden egyéb járművet, tehát egy autó létezik: az is az opel manta. A többi csak jármű.

:D

De aztán az is lehet, hogy az egész annyit jelent, hogy csak rémálmodban akarnál minket viszontlátni. Vagy ott sem. :lol:

Az én kocsim is összetört?

Csak azért kérdezem, mert én múltkor azt álmodtam, hogy családilag menekültünk valami hepciás roma elől az én mantámmal télen. (ami eleve hülyeség, mert menekülni nem feltűnő autóval kell, bár a fényszórót lekapcsoltuk). A Laci vezetett, én meg Makettal hátul ültem (?), meg valaki elöl a J1ben. Aztán egy lámpás kereszteződésnél megálltunk, ahol jött egy rabomobilszerű rendőrautó, ami megcsúszott, és pont a manta felé jött az oldalával. Laci meg a lámpát nézte, és én hiába mondtam neki, hogy "rükverc! Tolass, de gyorsan!", nem figyelt, ,és a rendőrautó levitte a manta elejét, csúnyán összetörte, miközben én a csapágyazott motoromért aggódtam, de nagyon. Sírva ébredtem, és félálomban elküldtem a Lacit a csába, hogy mi a fszért nem tolatott. Szegényke nyugtatgatott, hogy csak álom volt, a manta az udvaron áll sértetlenül, és ne sírjak már.

Na, te meg ezt fejtsd meg! :lol:

Az az érdekes (és innentől nekem parás a dolog), hogy egyszer azt álmodtam, hogy nem tudok lefékezni egy vízszintesen álló (tehát nem egymás utáni) kocsisor előtt, ahol mindenkinek égett a féklámpája, és beléjük mentem nagyon csúnyán. Pár napig nagyon figyeltem, hogy ne legyen baj - aztán elkezdődött a pechsorozat: pár hónapon belül mindenki belém jött hátulról. Ahogy meg lett csinálva a kocsi, máris megint összetörtek. És ez így ment egymás után vagy háromszor...

Egyszer meg azt is álmodtam, hogy Újpest Központban kigyulladt a kocsim a rendőrség előtt, és senki nem hívott tűzoltót. Álmomban végignéztem, ahogy szénné ég a kocsim. Akkor is sírva ébredtem.

Érdekes, hogy csak két esetben ébredek sírva: ha a rossz álom a Makettról szól, vagy a kocsimról.

A Laci miatt sosem, őt csak megverem és rúgdosom, ha vele kapcsolatos a rémálom. Eleinte felébredt rá, de már volt olyan is, amikor végigaludta, hogy belerúgdaltam. :lol: veszélyes dolgok ezek...

Link to comment
Megosztás:

ilyen az esküvőjük volt :lol: tényleg lassan itt az 1. évforduló :lol:

aham :lol: és egy éve a mantában hurcolom azokat az esküvői meghívókat, amit elfelejtettünk odaadni. :lol: Például neked is ott figyel egy. Bár már nem aktuális... :lol: azért kell? :D

Link to comment
Megosztás:

Jahahahahaaaaaaaaaaaaaaa! :lol:

Jó hírem van! :lol: MrManta kirúgta magát a főnöki állásából, így jut ideje majd pénzt is keresni :lol: Szóval lehet hozni hozzá a vasakat buherálni. Olcsón dolgozik: gyakorlatilag egy félkarton sörért komplett generált csinál :lol:

Komolyan mondom, akkora megkönnyebülés ez még nekem is, hogy munkanélkülinek ennyire még nem örült senki szerintem :lol:

(A munkanélküli hülye szó. Helyesebb az állástalan kifejezés.)

Link to comment
Megosztás:

aham :lol: és egy éve a mantában hurcolom azokat az esküvői meghívókat, amit elfelejtettünk odaadni. :lol: Például neked is ott figyel egy. Bár már nem aktuális... :lol: azért kell? :lol:

kell :lol:

a ti kocsitok nem tört össze és utána is boldogan integettetek :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.