Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Ja :lol: nyugtalanító :lol: de az álmokban sokszor a rossz jelenti a jót, és az ijesztő a kellemest :lol:

A pályatévesztésről egy huszonötödik síkon megrekedt asszociáció miatt az Alvin egyik száma jutott eszembe: "az ingyenélés művészet, nem holmi szaros ekzakt tudomány"

Annyi hülye van, aki egy zsák pénzért beszél hülyeségeket (most épp nem a politikusokra gondoltam, hanem a telejósdákra, léleklátokra, álomfejtőkre, Lui Padréra stb.). Ez én is meg tudnám csinálni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Jaja voltam de csak lenéztem péntek délután. Sanyi téged azért hívtalak ( elkértem a számod) mert Fehérváron keresztül mentem le és elvittelek volna de hát aki ki van kapcsolva.... :lol: Megnéztem a felvonulást, mentem bent egy gyalogos kört aztán mentem is tovább a dolgomra. Igazából totál nem ismertem ott senkit és mint félényk fiatalember szóba sem elegyedtem az ottani idegenekkel :lol:

A manta meg jahh issssssssszonyat gyors ... csak a végét nem merem megnézni ,már csak azért sem mert én ratkam össze a futóművet és félnék ,hogy elszáll valami :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért az elég nyugtalanító, hogy mindenki álmában törik a Manta nem? :lol:

én már többször is álmodtam rémeket a kocsimról. volt hogy kiabálva ébredtem, mert egy elhagyatott gyárépületben felgyújtotta valaki a kocsimat. emléxek álmomban esett az eső én meg csak szaladtam,hogy valaki segítsen. és akkor felébredtem, tiszta ideg voltam. meg álmodtam, olyat is hogy ellopták a drágámat :lol: , én csak szaladtam utána, de nem értem utól(még jó, hogy nem , annyira álmomban sem szar) az utóbbi két évben a legrosszabb álmaim a kocsimról szólnak. Aggódós lettem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem, csak autómeleg :lol:

Szerintem minden autós álmodott már olyat, hogy felgyullad, ellopták, összetörték stb. :lol: szörnyű álmok ezek... :lol:

vazzzzzzzzzzeeeeeeeee :lol: beírtam, hogy autóbzi, erre lett melőle autómeleg :lol: Szóval: autóbuzerant (buzerant by Tas), autóbuzeráns, autómániás stb.

Link to comment
Megosztás:

A legjobb! :lol: nálam legalábbis az jött be :D

A szőrös farok az egyébként is a Manta kultúra részének tekinthető.

Viszont a gyíkot remélem sikerül a Corsásoknál bevezetni. :lol:

Mindenesetre így utólag visszagondolva Vadkertre elég necces volt ott lobogtatni, hogy láttátok e már (akkor jó ötletnek tűnt)... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Jaja voltam de csak lenéztem péntek délután. Sanyi téged azért hívtalak ( elkértem a számod) mert Fehérváron keresztül mentem le és elvittelek volna de hát aki ki van kapcsolva.... :lol:

Nem volt kikapcsolva. Illetve ki volt, de nem tudtam róla. :lol: Elfelejtettem feltölteni a telefonom, és mire odaértem Zamárdiba, addigra lemerült. Vagyis nem sokkal utánna, mert Hajniékkal még tudtam beszélni, amikor kiderült, hogy rossz helyen száltam le. Vagyis én ott szálltam le, ahol mondták. :lol:

Uram! Maga hibázott! :lol: Opel talin a legkönyebb ismerkedni - mint azt tudjuk - minimum két doboz sör kell hozzá: az egyiket te iszod, a másikat meg akard odaadni valakinek, és egyből lesz annyi ismerősöd, meg barátod, hogy még! :lol:

Rosszul tudja az ismerkedés menetét asszonyom! Addig stimt, hogy két sör van a kezében, és egyik az övé. Az eltérés ezután van. Megkérdez valakit, hogy

-Sörös Sanyit nem láttad, viszem neki a következő sört. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

(akkor jó ötletnek tűnt)... :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: jó belépő volt, na. Egyből a szívünkbe zártunk :D Mondjuk addig volt zavaró, míg meg nem jegyeztük a nevedet, mert addig csak a Szőrös Farkú Csávónak emlegettünk, de azt hiszem, ez nem tartott sokáig :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: jó belépő volt, na. Egyből a szívünkbe zártunk :lol: Mondjuk addig volt zavaró, míg meg nem jegyeztük a nevedet, mert addig csak a Szőrös Farkú Csávónak emlegettünk, de azt hiszem, ez nem tartott sokáig :lol:

Végül is ez elég tiszteletet ébresztő, férfias név, de azért maradjunk inkább a Stefánnál :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.