Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Tiv!

Joci meghalt <_< kidurrant a feje egy kocsi kereke alatt :o

(így tényleg elment az esze)

Az utána keletkezett űrt senki sem tudja pótolni ugyan, de mi azért beszereztünk egy másik dögöt, aki olyan fekete, hogy csak a szeme, meg a segglyuka látszik a sötétben. Tök cuki amúgy, de úgy leszarja a fejem, mintha nem is léteznék ... tegnap azt hittem, hogy végre bemászik az én ölembe is, de ahogy elérte az aurámat ugrott egyet, és baromira átugort és haladt tovább ... nem szeret az engem.. levegőnek néz :D

Amúgy anykám kíméletesen akarta megmondani a hírt, hogy egy macska minusz van - és mivel a gerekek is ott voltak, úgy kellett megoldani a dolgot, hogy ők annyira ne értsék, és ebből lett a következő mondat: "József már nincs közöttünk" ;) annyira nem hittem el, hogy tényleg bekrepált, hogy a kissé szadista hajlamú sógorom kikukázta a zacskót, és megmutatta, hogy márpedig az a mi macskánk. Pedig vérfolt sem volt az úttesten - anyukám szerint azért, mert felszívta a hosszú szőre az agyvelejét :(

Szegény Joci .... RIP neki :D

Tiu!

Ez nem a 3x8, hanem maga a kőkemény rákendroll :P de bazi jól bírom a lapátolást, valamire csak jó az a pilates torna. Az edzésen meg mindenki röhög, és azt terjesztik rólam, hogy nem is irodában dolgozom, hanem kubikus vagyok ;)

Figy: ásom a szénport, lapát megakad. ;) Mondom, mi######mipöcs ;) eleve rettegtem, hogy valami döglött egeret, vagy egy halott náci katonát ások majd ki, de ahogy lerúgdaltam a port valami kibasz ismerős dolog tűnt fel, mondom, ilyet már láttam valahol, csak nem ebben a környezetben - körbe ástam és na mit talátam? Na mit? Egy kétezres komplett motort! :) :wacko: na, erre varrjál gombot ;) el tudod képzelni, mi volt ott? Arról meg már nem is beszélek, hogy benéztem az alkatrészes raktárba, és a tejesládákban tárolt compikról, és egyéb műszerekről úgy kellett leönteni a vizet :D baszki, egy rakás alkatrész az enyészeté lett a helytelen tárolás miatt :P mindegy.. majd mentem, ami menthető: Alkatrészfelismerő verseny házi bajnokság keretén belül :)

Amúgy meg J0hnny: a megjelenésre adni kell - smink, körömlakk, opeles sapi :D no meg a rákendroll :D

Amikor kiástam a motort, akkor is csak ennyit tudtam kinyögni meglepetésemben, hogy 'na EZ a rákendroll' :o

Link to comment
Megosztás:

Hajni nem irigyellek! Laci meg csak fényképezett?? Jó kis munkamegosztás! :D Nálunk is kazáncsere volt, kormolás, szerelés. De legalább volt segítség Tomi és néha apám meg NagyG. személyében. Persze KisTomika is próbált segíteni a maga módján. :D

Laci hazament az anyjához három hónapja és nem törte össze magát azért, hogy visszakapja a családját, szóval ezért nyomom ilyen nagyban a rákendrollt :)

A kazánt én is kitakarítottam, frankón belekóstoltam a kéményseprők és a szénbányászok életébe egy nap alatt :D most már tudom, hogy tök szar nekik :D

Ui: a találgatások elkerülése végett: én küldtem el a Lacit, ilyen-olyan okok miatt, nem ő rakta ki a szűrömet

Link to comment
Megosztás:

:P tényleg HIHETETLEN ár :D mondjuk annyira nem biztos, hogy irreális... és csaj is van hozzá, csak az a baj, hogy a könyökénél fogva oda lehet ragasztva a géptetőhöz, és szegénynek krva gyorsan kell futina, ha elindulsz az autóval :D

de szar lehet odaranadni könyökkel egy kocsihoz :D :)

Erről a HIHETETLENről eszembe jutott (3 asszociációs lépcsőfokot ugorva) a DÖBBENET koktél :D már az első hozzávaló is döbbenetes... :D

ez tényleg döbbenet.... :D

Link to comment
Megosztás:

...

Erről a HIHETETLENről eszembe jutott (3 asszociációs lépcsőfokot ugorva) a DÖBBENET koktél :D már az első hozzávaló is döbbenetes... :D

ez tényleg döbbenet.... :D

Lehet, hogy csak én is elmebeteg vagyok, de nekem elég 1 asszociációs lépcső is a DÖBBENET-re a HIHETETLENről :) :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy csak én is elmebeteg vagyok, de nekem elég 1 asszociációs lépcső is a DÖBBENET-re a HIHETETLENről :D :D

de három legalább kell, mert

manta -> / = pia

az csak kettő, és akkor mindenki azt hiszi, hogy alkesz vagy (már ha a Döbbenet, mint koktél jut eszedbe, ha csak mint szó, akkor nem)

de nálam így jött le:

manta -> / = hihetetlen -> / = döbbenet -> / = pia

Szóval én rendben vagyok :D

Makett szombaton ünnepelte haveri körben a 16dik szülinapját, én csak lángossütésre és Szent Vödör koktél előállítása miatt lehettem jelen - de baszki, ha ezek a kölkök opelesek lesznek, akkor az opeltalik erősen babazsúrnak fognak tűnni :D mondjuk csak egy pohár tört, meg egy vizipipa kerámia (ezt megragasztottam nekik), és csak egy hányás volt egy tálba (ami jobb időkben sütitészta és fasírt összeállítására szolgált /nem egyszerre/ - már nem lesz benne kaja csinálva :) ) aztán reggel 9-10 felé lelépett az utolsó suhanc is :D

Link to comment
Megosztás:

de három legalább kell, mert

manta -> / = pia

az csak kettő, és akkor mindenki azt hiszi, hogy alkesz vagy (már ha a Döbbenet, mint koktél jut eszedbe, ha csak mint szó, akkor nem)

de nálam így jött le:

manta -> / = hihetetlen -> / = döbbenet -> / = pia

Szóval én rendben vagyok :D

Makett szombaton ünnepelte haveri körben a 16dik szülinapját, én csak lángossütésre és Szent Vödör koktél előállítása miatt lehettem jelen - de baszki, ha ezek a kölkök opelesek lesznek, akkor az opeltalik erősen babazsúrnak fognak tűnni :D mondjuk csak egy pohár tört, meg egy vizipipa kerámia (ezt megragasztottam nekik), és csak egy hányás volt egy tálba (ami jobb időkben sütitészta és fasírt összeállítására szolgált /nem egyszerre/ - már nem lesz benne kaja csinálva :) ) aztán reggel 9-10 felé lelépett az utolsó suhanc is :P

Facebookon láttam a képeket :D

Amúgy az én asszociációm: DÖBBENET(es)... HIHETETLEN!!! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

...

Makett szombaton ünnepelte haveri körben a 16dik szülinapját, én csak lángossütésre és Szent Vödör koktél előállítása miatt lehettem jelen - de baszki, ha ezek a kölkök opelesek lesznek, akkor az opeltalik erősen babazsúrnak fognak tűnni :D mondjuk csak egy pohár tört, meg egy vizipipa kerámia (ezt megragasztottam nekik), és csak egy hányás volt egy tálba (ami jobb időkben sütitészta és fasírt összeállítására szolgált /nem egyszerre/ - már nem lesz benne kaja csinálva :) ) aztán reggel 9-10 felé lelépett az utolsó suhanc is :D

Nem baj, mi már csak ilyen öregesen nyomjuk, de jó is az. :D :D

Link to comment
Megosztás:

...

Tiu!

Ez nem a 3x8, hanem maga a kőkemény rákendroll :D de bazi jól bírom a lapátolást, valamire csak jó az a pilates torna. Az edzésen meg mindenki röhög, és azt terjesztik rólam, hogy nem is irodában dolgozom, hanem kubikus vagyok :P

Figy: ásom a szénport, lapát megakad. :D Mondom, mi######mipöcs :D eleve rettegtem, hogy valami döglött egeret, vagy egy halott náci katonát ások majd ki, de ahogy lerúgdaltam a port valami kibasz ismerős dolog tűnt fel, mondom, ilyet már láttam valahol, csak nem ebben a környezetben - körbe ástam és na mit talátam? Na mit? Egy kétezres komplett motort! ;) :D na, erre varrjál gombot ;) el tudod képzelni, mi volt ott? Arról meg már nem is beszélek, hogy benéztem az alkatrészes raktárba, és a tejesládákban tárolt compikról, és egyéb műszerekről úgy kellett leönteni a vizet :D baszki, egy rakás alkatrész az enyészeté lett a helytelen tárolás miatt :P mindegy.. majd mentem, ami menthető: Alkatrészfelismerő verseny házi bajnokság keretén belül :D

...

A pihenést nem találtam, azért kerestem, melyik lehet az. :D

Az edzés sosem árt, de a harmadik képről ítélve, akár kubikos is lehetnél. ;) ;)

A 2.0-ás motort pedig valld be, hogy Te ástad el tavalyelőtt, mert mindenáron 2.4-et :D szerettél volna. :P

Compiból elég, ha egy autóban egy működik jól és sokáig, de biztos ezek után adott a szabadidős program egy része. :)

Link to comment
Megosztás:

Szép az az A Manta, de nekem EZ jön be. Ráadásul az ára is korrekt. Bár lehetne több kép is fenn.

ennyit nem ér az a vas :D már bocsesz :P

A 2.0-ás motort pedig valld be, hogy Te ástad el tavalyelőtt, mert mindenáron 2.4-et :) szerettél volna. :D

:D jah, de nem csírázott ki az istennek sem :D milyen kemény lenne egy motort termő fa :D senki nem merne aláülni pókerezni :P hátha leesik az érett termés ;)

J0hnny! Baszki, egy OTs veteránt nem ültetünk meg, meg cseszünk alá nagy felnit :D hol a tökömben élsz te? Ott, ahol az internet szolgáltató neve is retteNET? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.