Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Azért azt vágjátok, hogy jól elintéztétek a világnézetem :icon4: azóta mindenhol ilyen színű autót látok, nem bírok koncentrálni a vezetésre sem :icon4: mintha megszállták volna a földet a metál napréz (;)) - kolbászzsír metál suzukik :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Melindáékról semmi hír? :D Még 2in1 vagy már megszületett a picúr?

Hát ezért vagyok még elveszve, mert még 2 in 1 ! :) Nagyon várom már a babát, már porosodik a cucca a polcon, de a multkori korházasdikor annyira rádumálták a dokik a bennmaradásra, hogy már sose akar kijönni. igazából csütörtökön betöltöm a 39. hetet, tavaly ekkor született meg manócska. REmélem hugi is betartja ezt a határidőt. Pláne a tejfakasztó buli időpontja miatt, mert elvileg erre a hétvégére tervezte Sanyi. :D Én meg igyekszek a héten okot is adni rá. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ezért vagyok még elveszve, mert még 2 in 1 ! :) Nagyon várom már a babát, már porosodik a cucca a polcon, de a multkori korházasdikor annyira rádumálták a dokik a bennmaradásra, hogy már sose akar kijönni. igazából csütörtökön betöltöm a 39. hetet, tavaly ekkor született meg manócska. REmélem hugi is betartja ezt a határidőt. Pláne a tejfakasztó buli időpontja miatt, mert elvileg erre a hétvégére tervezte Sanyi. :D Én meg igyekszek a héten okot is adni rá. :D
:D
Link to comment
Megosztás:

NA ez a kiscsajszi megmakacsolta magát. Semmi jele a születési szándékának. Én meg már kivagyok , mint a fene. :) Ha már ilyen a hozzáállása, akkor nem lesz egy száguldozós bige. :D

Biztos körbenézett a Blitzen és gondolta hogy ha ilyenek az emberek akkor inkább maradok :D

Link to comment
Megosztás:

Biztos körbenézett a Blitzen és gondolta hogy ha ilyenek az emberek akkor inkább maradok :D

HA ez így van akkor jól ráijesztettetek! :) mert még mindig semmi!! A végén még időre se lesz meg, aztán kibújik nekem 6 kilósan 50. hétre. Lassan úgy érzem örökre benn marad. Lehet jobban jár. :D

Link to comment
Megosztás:

:D Még mindig bent van...? :D ezt a leányt... :D de nyugesz van: gyerek még nem maradt bent :lol:

Tudod, van az a csajozós mondás, hogy "ilyen nőben én is eltöltenék 9 hónapot" - ez nem tudom, hogy jutott eszembe, de kicsit hülyén hangzik tőlem... :)

Mindegy, az a lényeg, hogy jön, amikor úgy állnak a csillagok :) csak ne legyen nehéz szülés ;)

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk neked!!! :) és még nagyon sokat is.

Melcsi, SAnyi és a manócska

Köszi ;) A Jázmin manócska még hiányzik a sor végéről :D hogy bírod az utolsó napokat? (már a szülésig, nem 2012re gondolok :))

Csatlakozom! :lol:

Éjjé sokáig, melled meg ne érjen bokáig! :D

Ja és a kedves szavunk mostanában haverok között ilyesmire: rohaggyáááki! :D

Mocsok: CSBCS! :D

Köszi neked is :lol: ha a mellem bokáig érne, akkor a topless autómosást egy mellátdobással egy mozdulatból meg tudnám oldani :D Ezt nehéz elmagyaráznom, hogy hogyan is gondolom, de aki elég beteg agyú, az úgyis elképzeli :lol:

CSiriBiCSiribá? :) dobjál neki puszikát! :(

Link to comment
Megosztás:

Köszi neked is :) ha a mellem bokáig érne, akkor a topless autómosást egy mellátdobással egy mozdulatból meg tudnám oldani :D Ezt nehéz elmagyaráznom, hogy hogyan is gondolom, de aki elég beteg agyú, az úgyis elképzeli :D

CSiriBiCSiribá? :D dobjál neki puszikát! :lol:

Bazeee...azonnal levágtam, hogy akarod... ;) Mosta akkor melyikünk a betegebb? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.