Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Megvan?Készvan?Nincs kész?Sok van?Megleszmá? :D

Tisztára mint SSanyi mantája anno... :lol:

Azért nem akarom évekig nevelgetni a babucit idebenn, mint az elefánt.!!!! :D 9 hónap is sok. Bár ebben a pillanatban még nyugodtan alszik a pocakban a kiscsajszi és nem is törődik azzal, hogy már olyan testhelyzeteket veszek fel, hogy alig fér el. :)

De tegnap benn voltam a dokinál, aki olyan okos volt, hogy kijelentette:

Jé, maga nemsokára szülni fog!!! :D - mondom, nem mondod vazze!

Link to comment
Megosztás:

Bazeee...azonnal levágtam, hogy akarod... :lol: Mosta akkor melyikünk a betegebb? ;)

:) mi csak túlkvalifikáltak vagyunk :D amúgy ha minden igaz, akkor péntek este Kecsón vagyok...

Sok boldog szülinapot. :D :D :)

köszi :lol:

Jé, maga nemsokára szülni fog!!! :D - mondom, nem mondod vazze!

:D

Link to comment
Megosztás:

Jelentem megszületett a várva várt kislány :)

Ma reggel 8:15 körül 3900 gramm

a többit nem tudom ,most megyek be a kórházba .

Ja és kb 2 óra alatt túlestek a dolgon így időm se volt beérni szülni :D

A neve pedig Jázmin:)

:lol: ;) :)

:) :( :D VÉGRE!!!!!!!!!!!!!

Nagyon gratulálok, épp tegnap akartam lecseszni msnen, hogy mégis mi a fenét képzel már ;)

Húúú, de nagyon örülök!!! És könnyen is szült!!! Igazán remek ;)

Olyan jó napom van ma: Melinda megszült, a húgom ma közölte, hogy jön a harmadik baba :lol: megyek Kecsóra, 400as gyönyörűen épül.... :D szép az élet, na... :D

Azért elgondolkodtam, hogy ha bekönnyezek arra, hogy a húgom babát vár, és eufóriát érzek, hogy a kis Jázmin is megérkezett... hát nem tudom, mi történne, ha kiderülne,hogy én várok babát... :D kemény lenne :lol:

Mégegyszer gratula, nagyon puszilom a kismamát és a lányodat is! (és ne haragudj, hogy a kiscsaj egyből áthúzta a tejfakasztós buli előkészületeit, és egy héttel arrébb tolta ;) ez csak a kezdet úgyis ;))

Link to comment
Megosztás:

Na sziasztok!

Tegnap épségben hazaértünk a korházból. Anyumék sutyukijával, így a gyerek gyakorlatilag végigüvöltötte az utat. Nem tudom,hogy a márkahűség beszélt belőle, vagy alapból nem kultiválta az autókat. :) Az első éjszaka nehéz volt itthon, de majd összeszokunk a cumpillával! :lol:

AMúgy elég gyors volt a dolog. 6.15-kor még csak nem is tudtam,hogy baba lesz ebből. 7.30 körül már gondoltam, ....de 8-kor már majdnem a kocsiban megszületett. Ezt a hüle várost is most kell újjáépíteni. Minden fel van bontva és le van zárva. A kórházig is a szegedi szabadtéri területén kellett átkéreckedni, mert akkor már majdnem megakart születni. 8.02-kor felsétáltam a dokikhoz, kijelentve, hogy márpedig én szülni jöttem. Mire anyám leparkolta a kocsit, már majdnem túl is voltam az egészen. :D És közlöm,hogy SOHA többet nem csinálom ezt mégegyszer végig! 2 gyerek elég! Meg a nagy hasból is elég. Örülök, hogy kinn van. Így sokkal jobban is néz ki, meg végre nem kell összekucorodnia. Amúgy helyesbítek, mert 3950g volt.

Köszönöm a gratulációkat. és mostmár le tudok ülni a gép elé, anélkül,hogy szenvednék az előrehajolás miatt. Így már többet is fogok írni.

Sanyi is megtartotta a hétvégén a tejfakasztót. Ahogy hallom Füri ismét jól berúgott a gyerekem tiszteletére. Még jó ,hogy van mire fogni! :D

De csak nem ment símán az első itthon töltött nap. A mantám megadta magát. Ma bontom le a szelepfedelet, mert olyan csattogása lett tegnapra, hogy szégyen volt vele a tecsóba is elmenni a bevásárlásra. Lehet hidrotőke baja van. De mostmár kárcsú vagyok és bele tudok nézni!

kicsit visszaolvastam és ez a csokiszelet tejbevonattal qvajóóóóó. :D

Link to comment
Megosztás:

... A mantám megadta magát. Ma bontom le a szelepfedelet, mert olyan csattogása lett tegnapra, hogy szégyen volt vele a tecsóba is elmenni a bevásárlásra. Lehet hidrotőke baja van. De mostmár kárcsú vagyok és bele tudok nézni!

kicsit visszaolvastam és ez a csokiszelet tejbevonattal qvajóóóóó. :D

Gratulálunk mi is ! ;) :D

Azért nem irigyellek. -> Szelepfedél le, hidrotőke ki, tisztába tevés, szoptatás, hidrotőke megpucol / kicserél, tisztába tevés, szoptatás ... :) :) :D

Gondolom Sanyi azért tud segíteni itt-ott. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De csak nem ment símán az első itthon töltött nap. A mantám megadta magát. Ma bontom le a szelepfedelet, mert olyan csattogása lett tegnapra, hogy szégyen volt vele a tecsóba is elmenni a bevásárlásra. Lehet hidrotőke baja van. De mostmár kárcsú vagyok és bele tudok nézni!

Melinda.. te kb. nem vagy normális :D

Ahogy olvastam, komolyan azt gondoltam, hogy bepattantál a mantába egyedül, hogy mész szülni, de aztán megnyugodtam, hogy anyukád veled ment :lol:

Huh :D jó nagy gyerek lett! A Sanyi nem volt ekkora, ugye? (már a fiad, nem a férjed)

Nagyon örülök, hogy jól vagytok, remélem egy képet azért csak feltolsz ide :D

Puszi nektek! ;) Penge vagy :)

Link to comment
Megosztás:

SAnyimanó kicsit kisebb volt. 3750g, bár ezt a különbséget marhára nem éreztem ott a szobában. :) Na megpróbálok pár képet feltölteni.

8/2 F baba

stílusos, mert Sanyika volt a 8/1 F. Ugyanazt a szobát kaptam csak egy ággyal odébb.

még ráncosan

manócska nagyon érdeklődik hugi iránt

első családi fotónk

Amúgy hisztis kiscsajként kezdtük a hetet, de egyre szófogadóbb és csendesebb. Szokja a rendszert itthon. :D

Link to comment
Megosztás:

SAnyimanó kicsit kisebb volt. 3750g, bár ezt a különbséget marhára nem éreztem ott a szobában. :) Na megpróbálok pár képet feltölteni.

8/2 F baba

stílusos, mert Sanyika volt a 8/1 F. Ugyanazt a szobát kaptam csak egy ággyal odébb.

még ráncosan

manócska nagyon érdeklődik hugi iránt

első családi fotónk

Amúgy hisztis kiscsajként kezdtük a hetet, de egyre szófogadóbb és csendesebb. Szokja a rendszert itthon. :D

Szép család vagytok. :D

Link to comment
Megosztás:

SAnyimanó kicsit kisebb volt. 3750g, bár ezt a különbséget marhára nem éreztem ott a szobában. :) Na megpróbálok pár képet feltölteni.

8/2 F baba

stílusos, mert Sanyika volt a 8/1 F. Ugyanazt a szobát kaptam csak egy ággyal odébb.

még ráncosan

manócska nagyon érdeklődik hugi iránt

első családi fotónk

Amúgy hisztis kiscsajként kezdtük a hetet, de egyre szófogadóbb és csendesebb. Szokja a rendszert itthon. :D

GYÖNYÖRŰEK VAGYTOK!!!! :lol:

Azt látom, hogy az apukának már ruhára sem jut - biztos sikere van, hogy pucéran grasszál :lol:

Te Melinda, a kisfiaddal nem tudok betelni.. de komolyan.. ;) ÉS! Szerintem Jázmin nagyon hasonlít már most az apjára, meg a Sanyikára is :D hát, téged aztán nem lehet hűtlenséggel megvádolni :) látni a gyerkőcökön, hogy jókedvetekben csináltátok őket :)

az igazi What The Fuck nézés :(:D:D

Komolyan mondom, hogy nagyon büszke vagyok rátok :lol: (pedig nem is vagyok az anyátok... vagy mégis? :D Dehogynem! :D örökbe vagy már fogadva!!!! De szép unokák! ;) 8/1 F és 8/2 F ;) mint valami fedőnév, amit már a kórházban kiosztottak a kis ügynököknek :D)

Link to comment
Megosztás:

Aranyos/ak! :D

Mondhatom, hogy a szeme sem áll jól? :) :D

NA igen. Kicsit még összenéz magával, de aranyosan csinálja. Már-már hiányozni fog, mikor ő is leszokik erről a ferde nézésről és beállnak a szemei irányba. :D

Mostmár elmondhatom ,hogy teljes a család. Tényleg csak egy kutya és egy aranyhal hiányzik az idilli életünkbe. :lol: (sok egyéb mellett)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.