Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

:lol: komoly csoda történt :lol: ötször átszámoltam, de nagyon úgy néz ki, hogy kétséget kizáróan 6,7 literre jött ki a manta fogyasztása... :D de ha nagyon durván kerekítem, még akkor is 8 alatt van bőven :D ez nekem most olyan, mintha ufót láttam volna úgy, hogy a UHK (UfóHívőkKlubja)-ban már tíz éves tagságot lenyomtam, de még csak sztorikat hallottam az égi jelenségekről és akkor végre én is látok egyet... ;)

Link to comment
Megosztás:

:lol: komoly csoda történt :lol: ötször átszámoltam, de nagyon úgy néz ki, hogy kétséget kizáróan 6,7 literre jött ki a manta fogyasztása... :D de ha nagyon durván kerekítem, még akkor is 8 alatt van bőven :D ez nekem most olyan, mintha ufót láttam volna úgy, hogy a UHK (UfóHívőkKlubja)-ban már tíz éves tagságot lenyomtam, de még csak sztorikat hallottam az égi jelenségekről és akkor végre én is látok egyet... ;)

Nyugi Hajni.

Mi 100 km-re szoktuk számolni, nem 50-re mint te. :P :D

Link to comment
Megosztás:

Nyugi Hajni.

Mi 100 km-re szoktuk számolni, nem 50-re mint te. :D ;)

:P nem is te lennél, ha nem szólsz be egy ilyet :D

20:12' post=830693]

gallonban számol.......... :lol:

hékás :lol: :D

02:38' post=830804]

áhh ,én hordóban számolok :D

jól rápihentél, mire megtaláltad a mértékegységed :D

Link to comment
Megosztás:

valaki tud nekem segíteni, hogy ez hogyan lehet?

ebay sper

"Verkaufe Opel Differentialsperre aus Omega a 3000 24v passt fur Kadett C Manta Ascona GT Senator Commodore Rekord."

az omega meg commo, seni sper nagyobb nem?

ezt nem a senator monza commodore topicba szántad?

Amugy szerintem Tas meg tudja mondani..

Link to comment
Megosztás:

valaki tud nekem segíteni, hogy ez hogyan lehet?

ebay sper

"Verkaufe Opel Differentialsperre aus Omega a 3000 24v passt fur Kadett C Manta Ascona GT Senator Commodore Rekord."

az omega meg commo, seni sper nagyobb nem?

tudtommal nem passzol ez csak duma :lol:

meg az a senator sem nem a b vagy az omega :lol:

meg a 2.2 rekord difit is ätkell gepmühelyben alakitani :D :D de azt bär lehet ;)

Link to comment
Megosztás:

NA mi ez a kihaltság kérem? Nálam nemigen van új hír. Ma kormányműcsere volt a Monán. Nagyon nem volt frankó már a régi. Múlt héten kormányösszekötő csuklókat cserélt drágám. Még van mit finomítani a dolgon, mert eléggé balra húz. de már alakul. :lol: Rozika is akklimatizálódik már az itteni élethez. Egyhónapig durva volt, de már barátibb a hisztije. 5kg és bazi nagy a hangja. De a durva ,hogy használja is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Rozika??? :lol: hát hogy lett abból a kis Jázminból Rozika? :D Szépen fejlődik, öt kiló... bakker... :lol: mit adtok neki enni? :D pwer racinget? ;)

Nyugi, nem lesz majd kihaltság a hideg téli estéken, amikor már minden autó kész, nyugalom van, és már ráuntunk a 'kavicsot a hógolyóba és dobd szemen a párod' játékra :P

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Én AKAROM látni ezt a filmet - de hol, mikor, meddig és egyáltalán magyarul? :P

Magyar nyelven nincsen, momentán egyedül holland, belga, német és francia nyelveken elérhető. De talán ez nem is baj, mert az eredeti szinkront állítólag annyira eltalálták, hogy ezt a filmet csak eredeti nyelven (hollandul) és magyar felirattal (ez viszont van hozzá hálistennek) szabad nézni.

Amúgy állítólag egész jó film, ilyen kritikát találtam róla:

"...ez a film az igazi katasztrófafilm! Olyannyira katasztrofális, rossz és szörnyű és borzasztó, hogy egészen elképesztő módon jó és szórakozató. Hogy mi? Ellentmondás? Ja bazmeg, homó! Amúgy meg semmi köze a NKOTB-hoz, ne legyé' má mongoloid!

A New Kids című tv-sorozat alapján készült és bizton állíthatom, hogy új mérföldkő a tahófilmek között. A gagyi amerikai tahóságok, de akár a Torrente, Kapa és Pepe vagy az Üvegtigris is macskajancsik ehhez a filmhez képest. Itt olyan szintű kisvárosi trógerparaszt suttyók köcsögösködnek végig, akiket az EU legszívesebben azonnal agyonlőne és még a nyomaikat is felégetné.

A bunkóság magasiskolája ez a film, egy poént sem lőnék le belőle. Tökéletes mű, király színészek, perfekt soundtrack: egyszerűen KÖTELEZŐ!"

Egyébként a madarak azt csiripelik hogy decemberben jön a második része, a New Kids Nitro... :D

Link to comment
Megosztás:

Oké - de honnan szerezzem meg? :P

(jah :D múltkor valaki lemaradizott, hogy néha veszek ki dvd-t a tékából a torrent világában :D )

2 perc 08 másodperc :D Hajnika Ákos esküvőjén sem tudott ilyen szépen korrigálni :) és hogy bepörgött a taknyolástól :D

(Mocsok azt mondta, olyan vagyok néha, mint egy élő burleszk :P )

mondanám, hogy átviszem pendrive-on, de ahhoz egy picit messze vagytok

Amúgy aki nem bírta anno az Argo-t, a Ford Fairlane-t, az Üvegtigrist, vagy hasonló, vagy még "suttyób" filmeket, az ne nézze meg.

Mellesleg sikerült belenéznem pár részbe a sorozatból is. Hát ezek állatok. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.