Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Az milyen, ahol tavaly volt?

Bár nekem mindegy... a válás óta megtanultam tájékozódni és hosszú távon eltévedni :D bár az M0 nekem jó lehajtóját még mindig nem sikerült eltalálnom... :D

:P az jutott ma eszembe, hogy amikor SS jött az első opel talijára Soltvadkertre és bemagyaráztuk neki, hogy minden találkozón szerelés van, tehát elég hoznia egy melósruhát :P és ő hozott is, abban focizott :D mekkora genyák vagyunk :D és még a családi békéjét is felforgatnánk :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor mondjuk hamarosan csaphatnánk nálunk egy garden partyt. :P Garden van hatalmas, addigra kitakarítom a kertet, ahol vagy 15 autó kényelmesen elfér, az udvaron meg lehet szalonnát sütni, meg mindenfélét csinálni. A gyerkőcöknek meg van mászóka. Ezt még oldalbordával egyeztetni kell, meg szabit is kell kivenni, mivel hétvégente is dolgozom. De megoldható.

Ha van érdeklődés, akkor mindent megteszek az ügyért.

Jaj Sanyikám, de jó hallani felőled. Remélem sikerül megtartani a mantádat. Ha olyan ramaty állapotban van , mint ahogy mondod, még mindig csak az enyém szinvonalán lehet, és én még igy is használom. Ez a garden party marha jó ötlet. bár már kissé hideg van hozzá, de szivesen csatlakoznánk, igaz mi nem vinnénk a gyerkőcöket. jobb nekik a mamával már ilyen időben, meg pláne ilyen hosszú úton. remélem jól vagytok és többször is jelentkezel. igaz mi is el vagyunk veszve az "épitkezés" és a pelenkahalmok közepette , de nagyon jól megvagyunk.

amúgy mantababy vagyok, csak luista voltam átjelentkezni. :D

Link to comment
Megosztás:

:D először azt hittem, rosszul látom az árakat :P

AMúgy úgy döntöttem, hogy ezentúl minden alkalomra (születés- és névnap, karácsony, hsúvét, akármi - nem pedig ilyen cekcuális alkalmakra gondoltam :P ) pénzt fogok kérni, mert a Makettnak nagyon bejött ez most szülinapján is :D

És ha már itt tartunk! Innentől minden évben 12szer fogok névnapot ünnepelni az alábbiak szerint (van, hogy egy nap kétszer kétféle módon - ötlet onnan, hogy tegnap volt, aki felköszöntött):

Hajna (július 9., augusztus 21., október 10.)

Hajnácska (április 25., november 15.)

Hajnal (március 27., június 19., október 4.)

Hajnalka (március 27., június 19., október 4., január 3.)

Akkor ilyen sokszor kellene innunk a talikon és még azon felül is minden névnapodon? nem is rossz ötlet. már ihatok, büntetlenül, úgyhogy akkor boldog névnapot Hajninak és az évzárón iszunk rája. :D (ja megint mantababy vagyok , csak inkognitoban :D )

Link to comment
Megosztás:

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ De régen jártam itt!!! :P Na majd nem hanyagolom már a fórummot :D

Hát mondjuk az tök jó lenne :D múltkor nem hívtál véletlenül? :P keveset csörgött és nem tudtam eldönteni, hogy ez téves volt, vagy direkt és türelmetlen :D aztán tettem vettem és rohadtul elfelejtettelek visszahívni, hogy ezt megkérdezzem... :D

Link to comment
Megosztás:

Hát mondjuk az tök jó lenne :P múltkor nem hívtál véletlenül? :P keveset csörgött és nem tudtam eldönteni, hogy ez téves volt, vagy direkt és türelmetlen :D aztán tettem vettem és rohadtul elfelejtettelek visszahívni, hogy ezt megkérdezzem... :D

hát nem véletlen hívtalak , kinyomtál ó mondom tuti melózol. Aztán én is elfelejtettelek visszahívni :D Petrától kuncsorogtam ela számod , mert telót cseréltem és egy csomó elúszott!!!

De majd hívogatlak valamikor!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Huh :P na ezt most mondom nyilvánosan mindenkinek, mert sok helyről hallottam már, hogy kinyomom, meg ki vagyok kapcsolva - de a telefon szarozik :P ez most már tuti.... lehet át is kéne tennem a kártyát a másikba, mert így ha jön egy őrült vevő a mantára, az is meg fogja unni, hanem ér el :D

(át kéne gondolnom ellég komolyan ezt az LG márkahűséget... :D )

Link to comment
Megosztás:

hát nem véletlen hívtalak , kinyomtál ó mondom tuti melózol. Aztán én is elfelejtettelek visszahívni :P Petrától kuncsorogtam ela számod , mert telót cseréltem és egy csomó elúszott!!!

De majd hívogatlak valamikor!!! :P

...és engem mikor hívsz az erőműlátogatás miatt izomgéza? :D

Link to comment
Megosztás:

Meghalni nincs időm , pótoljuk de tényleg.... már ég a pofám! Csak rendet teszek magam körül mert iszonyat nagy káosz van!!!! :D

Jóvan papa tudod, hogy eszem a szarod! :P

Amúgy hova tünt démonhill?...az az Sörös Sanyi?

Az asszony kiosztotta, hogy széjjelrugjuk a gardent? :D :P

Link to comment
Megosztás:

Olaszok is tudnak borzalmat alkotni és nem kevésért árulni!

Kifejezetten olcsó, nem?

Hajni! Néhány matrica a feketére és máris 3 milláért el lehet adni, csak külföldi oldalon hirdesd. Bár ott szerintem simán elvinnék ezzel a mocival játszósnak 1 milláért is.

a bordót értelmezni sem tudom... :D

Amúgy ha teljesen kész a 400as, akkor úgyis kint lesz meghirdetve. De ahhoz még van meló rajta :P

Link to comment
Megosztás:

És a külsőség a fontos, a motorteret ritkán nézik a csajok (kivéve Hajnit, meg a kis szeplőst a transzformeszbő'

Ne meg a Melindát :lol:

Tényleg!

Melinda!

Mi a helyzet nálatok? Kis Sanyi szereli már a mantákat? ;) és hogy van a kis Jázmin? Na jó, meg a szülei is érdekelnek ;)

Link to comment
Megosztás:

Igazi Mantás... ;) ;) :lol:

"ADATLAP

Vételár: 120.000 Ft

Ár (EUR): 411 EUR

Évjárat: 1979/8 (30 évnél öregebb)

Okmányok jellege: Lejárt magyar okmányokkal

Futott km: 100.000 km

Kivitel: Coupe

Állapot: Enyhén sérült

Szín: Sárga

EGYÉB INFORMÁCIÓ

Azonnal elvihető.

LEÍRÁS

Nem adnám el, de muszáj (az asszony akarja). Állapota katasztrofális. A kasztni szinte porrá rohadt, első ülések ki vannak szedve, de megvannak. Az autó 2.2 motorral szerelt, de 1.6 -os papírokkal. Akkumulátor nincs benne, de a motor beindítható.

ELADÓ ADATAI

Megtekinthető: telefonon egyeztetett helyszínen

Telefonszám: (+36) 30/4346567

Hirdetéskód: 5151225"

Mondjuk, ha igazi Mantás lenne, akkor az asszonyt adná el :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok Stefán, hogy ilyen ügyesen megtaláltad Sörös Sanyi hirdetését, amit nem is régen ő maga is belinkelt ide.

És ha picit veszed a fáradtságot, akkor vissza is olvashatsz, valamint mantásnak igazi, sőt!

Ha nem haragszol meg, inkább nem reagálok "keményebben". ;)

ui: Gyerekek? Mikor lesz a "Garden Party" Kálózon?

Stefi jöhet, vagy ezek után ki lesz tiltva? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.