Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

sokmindent szeretne az ember :lol:

elvettem egyet és beraktam a kocsiba...felrakni nem akartam mert poros a szélvédő, remélem nem megy tönkre attól h hidegben van :lol:

Nekem mindegy, milyen úton, de vasárnapig kerüljön hozzám a matrica, nem szeretném cserbenhagyni azokat, akiknek már régen megígértem.

És nem tudom elégszer kifejezni az örömömet, hogy felragasztasz a kocsidra egy asconaclub-os matricát.

Ui.:remélem az asconára akarod ragasztani... :-)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

És nem tudom elégszer kifejezni az örömömet, hogy felragasztasz a kocsidra egy asconaclub-os matricát.

Ui.:remélem az asconára akarod ragasztani... :-)

persze h arra...alap h felragasztom rá...eddig is csak azért nem volt mert nem voltam matricázós, de azóta úgy vagyok vele h miért ne :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne nevessük ki. Nem mindenki tudja egyből, hogy mi micsoda az autóján. Pl belső világítást sem mindenki vágta egyből, hogy kihúzós a kapcsoló.

Mondjuk ezen én is jót derültem. :lol:

Én pont 1 év használat után tudtam meg, hogy annak van harmadik funkciója is :lol:

Link to comment
Megosztás:

persze h arra...alap h felragasztom rá...eddig is csak azért nem volt mert nem voltam matricázós, de azóta úgy vagyok vele h miért ne :lol:

Meg azóta talán lehet, hogy úgy érzed, hogy egész jó lett(lesz) ez a kis klub és már érdemes felragasztani. Egyébként meg csak azért "lepődtem" meg a kijelentésen, mert eddig teljesen elzárkóztál tőle. Hiába, a fejlődést nem lehet megállítani...

Link to comment
Megosztás:

Én pont 1 év használat után tudtam meg, hogy annak van harmadik funkciója is :lol:

Lehet, hogy csak én vagyok ilyen fejű, de ha valamit elkezdek használni, szeretem tudni, mi mire való. Tehát elolvasom a használati utasítást. Ha meg nem kaptam hozzá, megpróbálom valahol/valahogy megkeresni. Azért ma az internyet korában ez már nem olyan nehéz dolog. Meg az alap volt, hogy az "Így Csináld!"-ot megvettem hozzá... Abból szinte mindent meg lehet tudni. (nem úgy, mint az omegához, aminek elég szar a szerelési kézikönyve:-( De azért az is megvan.

Link to comment
Megosztás:

Meg azóta talán lehet, hogy úgy érzed, hogy egész jó lett(lesz) ez a kis klub és már érdemes felragasztani. Egyébként meg csak azért "lepődtem" meg a kijelentésen, mert eddig teljesen elzárkóztál tőle. Hiába, a fejlődést nem lehet megállítani...

This is a begining of a beautifull friendship :lol:

Link to comment
Megosztás:

Helló !

Tegnap megállítottak, hogy 25 000 Ft-ért adnának bontásra egy Ascona 1.8I-t . 5 sebességes. Állítólag mechanikusan jó, csak a karosszéria nem jó nagyon ezért kellett kivonni a forgalomból. Szélvédők, elektromos ablakemelő stb. viszont van.

Társulnék valakivel, nekem csak pár minimális dolog kellene, illetve nincs helyem "bespájzolni" . Nekem csak elosztófej kellene tartalékba, illetve hátsó hamutartó csak.

Viszlát

Nagy László

nlacaa@freemail.hu

Link to comment
Megosztás:

Helló !

Tegnap megállítottak, hogy 25 000 Ft-ért adnának bontásra egy Ascona 1.8I-t . 5 sebességes. Állítólag mechanikusan jó, csak a karosszéria nem jó nagyon ezért kellett kivonni a forgalomból. Szélvédők, elektromos ablakemelő stb. viszont van.

Társulnék valakivel, nekem csak pár minimális dolog kellene, illetve nincs helyem "bespájzolni" . Nekem csak elosztófej kellene tartalékba, illetve hátsó hamutartó csak.

Viszlát

Nagy László

nlacaa@freemail.hu

És mér csak a mélcímedet adod meg ha arra meg másfél napig nem válaszolsz? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ezt ma fótóztam, gondoltam hátha valakit érdekel, hiszen ritkaság az Ascona Cup nevezetű modell, svéd kiadás.

Fehér (!) lökhárítók, fehér tükrök, díszlécek nélkül. A gyári ajtó / ülés kárpit is érdekes sárga-fekete-szürke csíkos. Nekem nagyon tetszett, beszéltünk a tulajdonossal is, egy idős bácsi, papucsban jött le annyira félti. Szegény már ütközött egy Volvo-val, ezért az eredeti szintén ritkán látott hűtőmaszk már nincs meg.

1.3S motorral van felszerelve a kicsike és mindössze 100 ezer kilómétert gurult a bácsinál 17 év alatt.

asconacup.jpg

asconacup2.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ezt ma fótóztam, gondoltam hátha valakit érdekel, hiszen ritkaság az Ascona Cup nevezetű modell, svéd kiadás.

Fehér (!) lökhárítók, fehér tükrök, díszlécek nélkül. A gyári ajtó / ülés kárpit is érdekes sárga-fekete-szürke csíkos. Nekem nagyon tetszett, beszéltünk a tulajdonossal is, egy idős bácsi, papucsban jött le annyira félti. Szegény már ütközött egy Volvo-val, ezért az eredeti szintén ritkán látott hűtőmaszk már nincs meg.

1.3S motorral van felszerelve a kicsike és mindössze 100 ezer kilómétert gurult a bácsinál 17 év alatt.

http://kepek.rcoffroad.hu/public/asconacup.jpg

http://kepek.rcoffroad.hu/public/asconacup2.jpg

Nahát dejó két kép :)

Ahogy nézem a sárvédő is megsínylette a kresst

Ha annyira féltené szöges bakancsban jött volna le :D

:rolleyes: :) :)

Link to comment
Megosztás:

Mit jelent a "CUP" ?

komplett in Polarweiß gehalten, inkl. Aussenspiegel

- spezielle Sitzbezüge (wie Kadett Cup)

- Kunststoffkopfstützen

- GT Grill in Polarweiß

- schwarz abgesetzte Zierstreifen in Stoßstangen und auf Seiten

- schwarz - grau - gelb abgesetzte Zierstreifen

a kárpit nagyon durva...nem is láttam még ilyen modellt..

hol van ez helyileg Gergő ? :rolleyes:

info

Link to comment
Megosztás:

komplett in Polarweiß gehalten, inkl. Aussenspiegel

- spezielle Sitzbezüge (wie Kadett Cup)

- Kunststoffkopfstützen

- GT Grill in Polarweiß

- schwarz abgesetzte Zierstreifen in Stoßstangen und auf Seiten

- schwarz - grau - gelb abgesetzte Zierstreifen

...

- teljes polárfehér fényezés, beleértve a tükröket is

- speciális üléshuzat (mint Kadett Cup)

- műanyag fejtámlák

- GT hűtőrács, polárfehér színben

- fekete díszcsíkok a lökhárítókon és az oldalakon

- fekete/szürke/sárga díszcsíkok

kb. ennyi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.