Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

igen at lehet allitani, en is atallitottam az enyem ora csere utan,

bar mindketto ora W=1111, de nem mert rendesen.

nekem 8850 amit meg kellett cserelni, ha kell segitseg szolj...

@+

Mert az órában található 3 vezetékes sebességjeladó különbözött. Gondolom Opel Márkaszervizben írattad át az impulzus számot... :huh:

Link to comment
Megosztás:

A fogyimérő vezeték kell a még megtehető km-ek méréséhez? vagy csak a üa szintjelzőből számolja ki a BC?

Őszintén szólva nekem ez a funkció hiányzik legjobban és ha nem kell hozzá az ECU-tól menő vezeték (mer nálam az nincs :huh: )szívesen tennék bele egy BC-t. Valahol kallódik egy a garázsban csak meg kéne keresnem...

ui.: nem mindegyik BC beszél több nyelven:

a számok alapján lehet tájékozódni melyik BC-t mire lehet állítani

434 120 csak D, NL I, F,

434 121 re GB, E, S,

434 474 ALL

434 425 ALL :lol:

Link to comment
Megosztás:

a kozponti kijelzoben irtam at a szamot kozvetlenul

ha esetleg lenne valakinek ROSSZ ELPROGRAMOZOTT egysege erdekelne az erdekesseg kedveert, irjon egy PÜ-t, megvennem

kozvetlenul a kijelzoben kicsereltem a letarolt szamot

Nem az volt a kérdés hogy mit csináltál, hanem az, hogy miképp írtad át... :huh:

Link to comment
Megosztás:

van benne egy eprom, ami tárolja a konfigot, abban át lehet írni. pontosan én sem tudom, melyik byte-on van a szükséges

beállítás. de ez csak kiforrasztással lehetséges.

nem kell kiforrasztani, en keszitettem egy kis aramkort (szerintem a TECH is hasonlokeppen kommunikal), es egy PC-s programozoval lehet irni - olvasni

Link to comment
Megosztás:

A fogyimérő vezeték kell a még megtehető km-ek méréséhez? vagy csak a üa szintjelzőből számolja ki a BC?

Őszintén szólva nekem ez a funkció hiányzik legjobban és ha nem kell hozzá az ECU-tól menő vezeték (mer nálam az nincs ^_^ )szívesen tennék bele egy BC-t. Valahol kallódik egy a garázsban csak meg kéne keresnem...

ui.: nem mindegyik BC beszél több nyelven:

a számok alapján lehet tájékozódni melyik BC-t mire lehet állítani

434 120 csak D, NL I, F,

434 121 re GB, E, S,

434 474 ALL

434 425 ALL B)

Akkor nekem bármelyik nyelven tud szövegelni... a legutolsó van nekem. :huh:

keszitettem egy kis aramkort (szerintem a TECH is hasonlokeppen kommunikal), es egy PC-s programozoval lehet irni - olvasni

Értem. Akkor inkább átiratom a BC-t 4500Ft-ért a fehérvári márkaszervizben, de lehet beugrok a veszprémibe is érdeklődni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor nekem bármelyik nyelven tud szövegelni... a legutolsó van nekem. :rolleyes:

Értem. Akkor inkább átiratom a BC-t 4500Ft-ért a fehérvári márkaszervizben, de lehet beugrok a veszprémibe is érdeklődni. -_-

lehetseges, de mint mar masok is irtak, a "szakszervizben" elrontottak a B.C-t.

nem volt bizalmam es lehetosegem sem markaszervizbe vinni (nalunk nagyon draga lenne), inkabb megoldoldottam magam, eddig nem jott ajanlat hibas B.C-re, valoban megvennem

Link to comment
Megosztás:

lehetseges, de mint mar masok is irtak, a "szakszervizben" elrontottak a B.C-t.

nem volt bizalmam es lehetosegem sem markaszervizbe vinni (nalunk nagyon draga lenne), inkabb megoldoldottam magam, eddig nem jott ajanlat hibas B.C-re, valoban megvennem

Amúgy nekem annyira nem fontos a nyelv, mert a rádió szövege úgyis eltakarja, meg amúgy is érteni mit mond kis józan ésszel. Csak az impulzus szám és a motortípushoz legyen belőve, ha lehet, szeretem a pontos mérést. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.