Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

Sziasztok.

Segitséget szeretnék kérni.

Opel omega A caravánom van c20ne.

Nem volt benne board computer,de a csatlakozója kivolt épitve az óra helyén.Vettem egy computert bele ,de csak a műszert, csak a fogyasztást mutatja,mert nincs hozzá kapcsoló.Kérdezném,hogy a kapcsolónak is ki van-e vezetékelve a helye?Hova lehetne betenni a kapcsolóját?Lehet-e szerezni?Én úgy tudom,hogy a kézifék mellett volna a helye ,legalábbis ezt hallottam.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Segitséget szeretnék kérni.

Opel omega A caravánom van c20ne.

Nem volt benne board computer,de a csatlakozója kivolt épitve az óra helyén.Vettem egy computert bele ,de csak a műszert, csak a fogyasztást mutatja,mert nincs hozzá kapcsoló.Kérdezném,hogy a kapcsolónak is ki van-e vezetékelve a helye?Hova lehetne betenni a kapcsolóját?Lehet-e szerezni?Én úgy tudom,hogy a kézifék mellett volna a helye ,legalábbis ezt hallottam.

Erre talán az omisok tudnának válaszolni. Miért nem ott kérdezed meg?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Nem értelek én Titeket. Mikor anno én a BC-vel együtt beraktam a CC-t is, mindenki csak azzal jött, hogy felesleges, ő ugyan nem vacakol vele. Most meg sorra rakjátok be, utólag... :)

Én sem értem, hogy mikor elkezdett foglalkoztatni a dolog, rájöttem, hogy berakható bármelyik astrába, vettem egy mid-et, bekötöttem és üzemelt pöngén, aztán sorra vettétek meg és kötöttétek be. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Én sem értem, hogy mikor elkezdett foglalkoztatni a dolog, rájöttem, hogy berakható bármelyik astrába, vettem egy mid-et, bekötöttem és üzemelt pöngén, aztán sorra vettétek meg és kötöttétek be. :) :D

Nekem előbb volt BC-m, csak nem ez a gyári, hanem Gabi-féle.

Link to comment
Megosztás:

Nem értelek én Titeket. Mikor anno én a BC-vel együtt beraktam a CC-t is, mindenki csak azzal jött, hogy felesleges, ő ugyan nem vacakol vele. Most meg sorra rakjátok be, utólag... :)

Gergőnek meg volt a CC is, csak időhiány miatt most pótoltuk a beszerelést. Nekem nem volt meg, de rájöttem, hogy "jójaz". :D ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.