Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

hát hogy az normális? szóval érted csak megjegyzés, vagy van némi hatása már hogy negatív

és hányas kód van benne?

Az a megjegyzés csak annyit jelent, hogy azt a kódot eredetileg japánba szánt kocsikban használták, mivel oda kellett angol nyelv metrikus rendszerrel. Szóval nem lesz tőle házikó-kisszék-fenyőfa a kijelzőn :D

Link to comment
Megosztás:

nu belerakattam a BC a kódot, jó lett, tutin mutat mindent, úgy ahogy kell

ugye jól gondolom, hogy a fogyasztás értékébe nem jáccik bele semmi kopásból eredő dolog, szóval tényleg annyi amennyit kirajzol

gondolom a befecsi jel nem fárad, me akkor nem menne (jól)

me ugye pl a Range nem igen mutat valós a tankszintjelző kopása miatt

ja egyébként 043as lett.."nur für Japan"

Link to comment
Megosztás:

nu belerakattam a BC a kódot, jó lett, tutin mutat mindent, úgy ahogy kell

ugye jól gondolom, hogy a fogyasztás értékébe nem jáccik bele semmi kopásból eredő dolog, szóval tényleg annyi amennyit kirajzol

gondolom a befecsi jel nem fárad, me akkor nem menne (jól)

me ugye pl a Range nem igen mutat valós a tankszintjelző kopása miatt

ja egyébként 043as lett.."nur für Japan"

Örülök, hogy sikerült elsőre. :icon1:

Egy kérdés az igaz hogy ha a MID ben átprogramozzuk az "1" -est "22"- esre akkor eltűnik az óra mellöl az a kis "F" betü? vagyis tudatjuk a MID el hogy NEM gyári rádiónk van! Nem?

Igen eltűnik, kérdés megér-e annyit. Vagy mi lesz ha mégis visszakerül egy gyári rádió, újra programozás? :blink:

Enyémnél elfér az F betű ott, azt jelenti FINE. :D

Link to comment
Megosztás:

Örülök, hogy sikerült elsőre. :icon1:

Igen eltűnik, kérdés megér-e annyit. Vagy mi lesz ha mégis visszakerül egy gyári rádió, újra programozás? :blink:

Enyémnél elfér az F betű ott, azt jelenti FINE. :D

Vagy hogy "F"uck nekem, mert ha jól sejtem addig nem fog elaludni a Check lámipcsek amíg az ott van! és igen csak vakítja a szemem a felirat mert olyan rohadt fényes sötétben.......:)

Link to comment
Megosztás:

Újjabb kérdés, ha a Tompitottban nem 60/55 W os izzó van hanem pl 100W vagy több, akkor a CC nem fog meggajdulni? Mert ha jól tudom 2X55W ot kezel! Vagy tud többet is a lényeg hogy legyen terhelés?--> fogysztás?

Akkor ronggyá fog égni a CC és a vezeték is. A 100W-os izzókat amúgy is relézni kell már, mert a gyári vezetékezés nem bírja el, másrészt semmi értelme a 100W-os izzónak. :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Srácok egy kérdés/kérés, van valamelyikőtöknek Tech2-es műszere? A gondom az hogy hozzá kellene lőni a MID et a Motorhoz! A helyzet az hogy a lakhelyemhez közel s távol nem nagyon van ilyen műszerrel felszerelt szaki aki ért is hozzá! Opel szalonba meg nem nagyon szeretnék elmenni, ott csak találgatás meg próbálkozás lenne gondolom horror árért! A Kérdésem ki az akinek van és milyen messze lakik? Ezer köszönet!

Link to comment
Megosztás:

Srácok egy kérdés/kérés, van valamelyikőtöknek Tech2-es műszere? A gondom az hogy hozzá kellene lőni a MID et a Motorhoz! A helyzet az hogy a lakhelyemhez közel s távol nem nagyon van ilyen műszerrel felszerelt szaki aki ért is hozzá! Opel szalonba meg nem nagyon szeretnék elmenni, ott csak találgatás meg próbálkozás lenne gondolom horror árért! A Kérdésem ki az akinek van és milyen messze lakik? Ezer köszönet!

Érden megfelel?

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Srácok egy kérdés/kérés, van valamelyikőtöknek Tech2-es műszere? A gondom az hogy hozzá kellene lőni a MID et a Motorhoz! A helyzet az hogy a lakhelyemhez közel s távol nem nagyon van ilyen műszerrel felszerelt szaki aki ért is hozzá! Opel szalonba meg nem nagyon szeretnék elmenni, ott csak találgatás meg próbálkozás lenne gondolom horror árért! A Kérdésem ki az akinek van és milyen messze lakik? Ezer köszönet!

Ha odafigyelsz a telefonra, hogy meghalld ha keresnek és beteszed a csomagba kedden a BC-t, ja és megmondod milyen kód legyen rajta, akkor el tudom vinni beprogramozni, utána visszamegy hasonlóan. ;) Na? :rolleyes: Még nem tudom most mennyiért kódolják, de holnap megkérdezem ha kell. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.