Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szabad tudni, hogy ezeket honnan vásároltad be? Én úgy tudom, rámegy a 17-es. Ahhoz már biztos 45-ös gumi kell. http://www2.reifen.com/openshop?0000000000...000000233127ff5

Szerintem a Corsa nem, de a Tigra határozottan csajos autó. Már csak azért is, mert én a 170 cm-mel sokszor még a mai napig beverem a fejem be- és kiszállásnál :rolleyes:

Egy Dreamtuning nevezetű Sárospataki tuningos boltban.

A srác jó ismerősöm lett a közelmúltba így eléggé akciósan kaptam a cuccokat.

Link to comment
Megosztás:

Nézd már meg a linket, amit küldtem!

Bocs, lehet hogy béna vagyok de én ezen a linken nem tudok elmenni.

Nem derül ki belőle hogy a Tigrára felmegy e a 7,5x17"-os felni 205/40-es gumival.

Annyit már kiderítettem (kiszámoltam), hogy a 17"-os felni 205/40-es gumival a külső átmérője az 1cm-rel nagyobb mint ami most van rajta (185/55 R15). Tehát tökéletesen megfelel. Még azt azt is kiszámoltam hogy csak 1km/h-t fog csalni a mutatóm. CSAK AZT NEM TUDOM HOGY A 7,5 SZÉLES FELNI JÓ E??? Mert a 7 széles az jó. De nekem Alessio F1-es felni kell és az csak 7,5 szélesben van:(

Na ebben segítsen valaki.

Link to comment
Megosztás:

Bocs, lehet hogy béna vagyok de én ezen a linken nem tudok elmenni.

Nem derül ki belőle hogy a Tigrára felmegy e a 7,5x17"-os felni 205/40-es gumival.

Annyit már kiderítettem (kiszámoltam), hogy a 17"-os felni 205/40-es gumival a külső átmérője az 1cm-rel nagyobb mint ami most van rajta (185/55 R15). Tehát tökéletesen megfelel. Még azt azt is kiszámoltam hogy csak 1km/h-t fog csalni a mutatóm. CSAK AZT NEM TUDOM HOGY A 7,5 SZÉLES FELNI JÓ E??? Mert a 7 széles az jó. De nekem Alessio F1-es felni kell és az csak 7,5 szélesben van:(

Na ebben segítsen valaki.

Megnéztem, sajnos, ahogy linkeltem, úgy tényleg nem látható, mert nem azt mutatja, amit kéne. Abból gondolom, hogy rámegy, hogy ha rákeresel úgy, hogy www.felgen.de és azon belül választod a Felgen-t, azon belül az Alu-t, + Opel Tigrát, felajánlja a 7,5-ös méretet is (17"), tehát ha nem férne rá, akkor nem ajánlaná fel ezt a méretet...De azért kérdezz meg mást is.

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem, sajnos, ahogy linkeltem, úgy tényleg nem látható, mert nem azt mutatja, amit kéne. Abból gondolom, hogy rámegy, hogy ha rákeresel úgy, hogy www.felgen.de és azon belül választod a Felgen-t, azon belül az Alu-t, + Opel Tigrát, felajánlja a 7,5-ös méretet is (17"), tehát ha nem férne rá, akkor nem ajánlaná fel ezt a méretet...De azért kérdezz meg mást is.

Nagyon köszi.

Ez szerintem is megmutatja minden típusra. Kipróbáltam több autóra is és szerintem csak azokat hozza fel ami jó is a kocsira. Még a gumit is megadja a felni méretéhez. A legkisebb gumi amit felajánlott 205/40R17.

Pont ezt számoltam én is. 215/35R17 a következő amit ajánlott de szerintem az már durva.

Link to comment
Megosztás:

Bocs, lehet hogy béna vagyok de én ezen a linken nem tudok elmenni.

Nem derül ki belőle hogy a Tigrára felmegy e a 7,5x17"-os felni 205/40-es gumival.

Annyit már kiderítettem (kiszámoltam), hogy a 17"-os felni 205/40-es gumival a külső átmérője az 1cm-rel nagyobb mint ami most van rajta (185/55 R15). Tehát tökéletesen megfelel. Még azt azt is kiszámoltam hogy csak 1km/h-t fog csalni a mutatóm. CSAK AZT NEM TUDOM HOGY A 7,5 SZÉLES FELNI JÓ E??? Mert a 7 széles az jó. De nekem Alessio F1-es felni kell és az csak 7,5 szélesben van:(

Na ebben segítsen valaki.

Hat igen bator vagy ha Mo.n egy 17es alessio felnit 205/40es gumival bevallaltsz.

Szerintem igen sokat fogsz a felnisekhez/gumisokhoz jarni. (Az ET szamotol is fugg hogy elfer e)

Valoszinu elmegy, de en mar a 16tol is felek, pedig nem alessio...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

mekkorát röhögtem múlt héten :)

nyálas havas idő volt, és a corsával nyomattam a témát éppen, mire nincsen ugye téli gumma, ezért télen csak ritkán kerül elő.

mindenesetre nyomtattunk egy próbát. pug 206 téligummákkal, (új, matador ;) ) nekem nyári michelin kopott, mondjuk annyira azért nem.. láss csodát... éln hamarabb megálltam ;) ergo. jó dolog a téligumi csak nem épp a matador ;)

na következő szezonban kell már rá téligumi :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.