Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérések adminokhoz


forumadmin

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Sziasztok! <_<

Lenne pár kérdésem, ha lennétek olyan kedvesek és segítenétek naon megköszönném!!!

1. Hogyan tudom megcsinálni, hogy nekem is mutasson képet ( feltöltöttem, de a fórumban nem mutatja)

2. Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy a hozzászólásaimnál (ott alul mutassa hogy milyen is az autóm típusa)

3. Hogyan tudok oda linkeket beszúrni?

Lehet én vagyok csak ilyen értetlen, de LÉCCI nézzétek ezt el nekem, csak nemrég csatlakoztam a csapatotokhoz!!!

Előre is köszi a segítségeteket!!!

Üdv mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! <_<

Lenne pár kérdésem, ha lennétek olyan kedvesek és segítenétek naon megköszönném!!!

1. Hogyan tudom megcsinálni, hogy nekem is mutasson képet ( feltöltöttem, de a fórumban nem mutatja)

2. Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy a hozzászólásaimnál (ott alul mutassa hogy milyen is az autóm típusa)

3. Hogyan tudok oda linkeket beszúrni?

Lehet én vagyok csak ilyen értetlen, de LÉCCI nézzétek ezt el nekem, csak nemrég csatlakoztam a csapatotokhoz!!!

Előre is köszi a segítségeteket!!!

Üdv mindenkinek!

Szia,

1: Mármint a hozzászolásod mellett ami látható ? Azt így > Fent a menüsorban : Vezérlőpult > bal oldalon : Személyes adatok > Avatar beállítások > Tölts fel egy képet a számítógépedről > kiválasztás, feltöltés > Avatar frissítése

2: Vezérlőpult > bal oldalon : Személyes adatok > Aláírás szerkesztése > Aláírás frissítése

3: Ezen gomb használatával > rte-link-button.png

Link to comment
Megosztás:

Szia,

1: Mármint a hozzászolásod mellett ami látható ? Azt így > Fent a menüsorban : Vezérlőpult > bal oldalon : Személyes adatok > Avatar beállítások > Tölts fel egy képet a számítógépedről > kiválasztás, feltöltés > Avatar frissítése

2: Vezérlőpult > bal oldalon : Személyes adatok > Aláírás szerkesztése > Aláírás frissítése

3: Ezen gomb használatával > rte-link-button.png

Köszönöm a segítséged!

Mostmár minden OK! <_<

még 1x köszike! :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
Jó estét! Sziasztok!

Az adatlapommal lenne problémám. Úgy tűnik, hogy bárki aki megnézi, láthatja a regisztrációban (kötelezően) megadott személyes adataimat (nevem, címem, telefonszámom).

Hol tudok változtatni ezen?

Köszönöm!

Szerintem ezt csak te látod, mert én (sajna :D ) nem. A saját adatlapomon én is látom a telefonszámom, de más nem .

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ezt csak te látod, mert én (sajna :D ) nem. A saját adatlapomon én is látom a telefonszámom, de más nem .

Igen, az előbb kijelenkeztem, és így már nem látható.

Előbb is az eszembe juthatott volna! :D

"Sajna"? Aranyos. :)

Köszönöm a gyors választ!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...

Üdvözlöm a kérdésem a következő: nem sikerül képet fel tennem (senator-monza-rekord részleg) a képet feltöltöttem a képfeltöltés oldalra és onnan másoltam volna itt az írás feletti ikonok (a kép beszurása ikon) segítségével, de nem engedi csak egy X lessz a kép helyén segítségüket kérem ,hogy tudok felrakni képet. Tisztelettel Vacla.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlöm a kérdésem a következő: nem sikerül képet fel tennem (senator-monza-rekord részleg) a képet feltöltöttem a képfeltöltés oldalra és onnan másoltam volna itt az írás feletti ikonok (a kép beszurása ikon) segítségével, de nem engedi csak egy X lessz a kép helyén segítségüket kérem ,hogy tudok felrakni képet. Tisztelettel Vacla.

Pedig ez a menete.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 6 months later...
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.