Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Felül az Adok-veszek-cserélek Alfórumok résszel nincs bajom. Alatta, az az üres dolog, ahol írja is hogy "Eredménytelen keresés... blabla". Na az szúrja a szemem. :D Ott a képen, alul is látszik vagy bejelöljem pirossal?

Ez az összesnél így van :)

Link to comment
Megosztás:

Ez az összesnél így van :)

Technikánál pl nem. :D Adok-veszek sem volt így anno. Amúgy a szabályzatos, adok-veszekes és Mote, MVOK klubtagoknak csak ilyen "hibás". Csak az érdekel, hogy nem lehetne-e azokat eltüntetni, mert felesleges és mint kiderült, nem mindegyiknél van ott.

Nade bocs, hogy szóltam. :D

Link to comment
Megosztás:

Technikánál pl nem. :) Adok-veszek sem volt így anno. Amúgy a szabályzatos, adok-veszekes és Mote, MVOK klubtagoknak csak ilyen "hibás". Csak az érdekel, hogy nem-e lehetne azokat eltüntetni, mert felesleges és mint kiderült, nem mindegyiknél van ott.

Nade bocs, hogy szóltam. :D

Az tény hogy csak a szabályzatosat néztem meg :D

Link to comment
Megosztás:

Technikánál pl nem. :) Adok-veszek sem volt így anno. Amúgy a szabályzatos, adok-veszekes és Mote, MVOK klubtagoknak csak ilyen "hibás". Csak az érdekel, hogy nem-e lehetne azokat eltüntetni, mert felesleges és mint kiderült, nem mindegyiknél van ott.

Nade bocs, hogy szóltam. :D

nem lehetne-e

Link to comment
Megosztás:

Most mit nem értesz?

Az a baja hogy a pirossal bekarikázott rész miért van ott, ha egyszer nincsen benne semmi:

kedves tvnéző gyerekek,

képzeljétek el, hogy csodavilágban az admin bácsinak más hozzáférése van ám mint nektek, bizony-bizony és ott roppant mód nem látszik ilyennek :D :lol: -_- :)

kiléptem, megnéztem úgy ÍGY MÁR látom, de nem tudod az okát miért van így :D

amúgy örömmel és boldogsággal tölt el, hogy jelenleg ez a legnagyobb gondotok a fórummal :) :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

kedves tvnéző gyerekek,

képzeljétek el, hogy csodavilágban az admin bácsinak más hozzáférése van ám mint nektek, bizony-bizony és ott roppant mód nem látszik ilyennek :D :lol: -_- :)

kiléptem, megnéztem úgy ÍGY MÁR látom, de nem tudod az okát miért van így :D

amúgy örömmel és boldogsággal tölt el, hogy jelenleg ez a legnagyobb gondotok a fórummal :) :D :D :D :D

Örülj neki. Amúgy meg jön egy nem hozzáértő klubtag és ott hoz létre témát, akkor te nem fogod látni? :D Ha nem mindegyiknél van ott, akkor biztos van rá megoldás, nem?

Link to comment
Megosztás:

  • 10 months later...
  • 1 month later...

kedves tvnéző gyerekek,

kiléptem, megnéztem úgy ÍGY MÁR látom, de nem tudod az okát miért van így :)

Ez a jelenség sajnos számomra már 2008-ban is ismert volt. Ezt azért csinálja, mert a főfórumban (témakörben) nincsenek témák , csak alfórumok alárendelt témák....

Fogok ezzel is foglalkozni, mert nekem sem tetszik, ha már más is így látja:) Remélem 2013-ig megértem miért írja ki egyiknél / másiknál.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.