Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Nekem eddig magától frissült. Igaz, hogy Fájerfokszot használok.

Azt vettem észre, hogy ha írnak egy privit, az arról küldött értesítő emailnek a feladója az, hogy "forum". Lehetne pl "Opel Fórum" vagy ilyesmi.

A szmájlik nekem tetszenek, nem kéne kicserélni, csak kicsit átválogatni őket, és a gyakran használtakat az elejére tenni. Azok a béna autós szmájlik meg már eltűntek végre, ha jól látom.

Link to comment
Megosztás:

Szia Hemi! Mobilos fórumozásnál nem jöttem rá, hogy hogyan lehet egy adott topicban egyből az utolsó oldalra, vagy az utolsó olvasatlan hozzászóláshoz lépni. Nem zárnám ki, hogy én hibáztam, de nálam mindegy, hogy hová kattintottam, az első oldalra ugrott. :D

Az a topik, melyikben új hsz íródott, sötétkék alapon van, és az elején van egy sötétkék csillag, vagy pont. Arra kell rábökni, és az olvasatlan részhez ugrik.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok urak!

Azt vettem észre,hogy ha hozzászólok egy témához csak akkor jelenik meg a hsz-em ha frissítem az oldalt. :huh:

Eddig ez automatikus volt.

Ez egyéni beállítás probléma vagy másnál is így van?

Köszi a választ! :hiya:

Hasonló a tapasztalatom, mint Ákosnak, egyszer így, egyszer úgy.
Link to comment
Megosztás:

nekem most totál rossz a forum, a válaszoknál látom a html kódot, nem tudok több hosszászólásra válaszolni 1 kommentbe... nincs hangulatjel

ugyanazon a gépen, ugyanazon hálózatban, ugyanazzal a böngészővel, most rendesen működik... még a gép se lett újraindítva.... fő, hogy működik

Link to comment
Megosztás:

Páran jelezték, milyen jó volt, hogy régen volt egy "Fel" gomb minden hozzászolás végén. Vissza raktuk, "Tetejére" névvel. Remélem nem ez nem jelen gondot, hogy nem Fel a neve.

laptetejere_2.png

Egyébként minden oldal alján található "FEL" gomb" Legörgetek fórum aljára középre belövitek az egeret és:

laptetejere_1.png

Link to comment
Megosztás:

Hasonló a tapasztalatom, mint Ákosnak, egyszer így, egyszer úgy.

Ez a "Gyors" válasz ablak miatt van. Ha úgy használjátok, hogy "Hozzászolás" gomb megnyomása elött "Teljes szerkesztő" akkor mindig meg fog jeleni, nem ilyen cachelős moka lesz. Viszont úgy nem lehet Chatelni:)

Link to comment
Megosztás:

Amikor válaszolok egy HSZ-re, amiben kép van, akkor az idéztben rögtön a képet kapom meg, (IMG-/IMG tagokat nem tudok törölni, hogy levegyem linkre, csak a komplett képet tudom törölni) Hogy tudom linkre varázsolni a képet? :rolleyes:

(illetve telefonról fórumozásnál, ha HSZ-t írok, akkor a kép a szerkesztőablak aljára ugrik, és egy betűt nem látni abból, amit leírtam, mert az ugye a szerkesztő tetején van. Engem különösebben nem zavar, mert szökőévente 1x vagyok fönt telóról, de most éppen volt egy :D )

Link to comment
Megosztás:

Amikor válaszolok egy HSZ-re, amiben kép van, akkor az idéztben rögtön a képet kapom meg, (IMG-/IMG tagokat nem tudok törölni, hogy levegyem linkre, csak a komplett képet tudom törölni) Hogy tudom linkre varázsolni a képet? :rolleyes:

(illetve telefonról fórumozásnál, ha HSZ-t írok, akkor a kép a szerkesztőablak aljára ugrik, és egy betűt nem látni abból, amit leírtam, mert az ugye a szerkesztő tetején van. Engem különösebben nem zavar, mert szökőévente 1x vagyok fönt telóról, de most éppen volt egy :D )

Van a válasz írásakor a válasz ablak felső sorában a betűtípus és méret rész előtt 3 kis ikon.

Ezek közül a legelsőre ha rányomsz, ugyanúgy látod a szöveget, amit idézel, mint a régi fórummotorban.

Ha így távolítod el a /img-ket, működnie kell.

A telefonos hiba nem lehet, hogy a készülék vagy a böngészője miatt van?

Apropó, telefonos módban nem találtam olyan gombot, hogy "Teljes verzió", vagyis ha egyszer átváltok telefonon telefonos módban, nem tudok visszaváltani, csak a sütik törlésével. Létezik, hogy ott nincs ilyen gomb?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.