Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Lurkók már rendben vannak vagy kell 2-3 nap míg minden lejön róluk? :D

Amúgy nem emlékszem olyan alkalomra gyerekkoromból hogy ilyen hamar ilyen szintű koszosságot sikerült volna elérnem. :lol:

Már este le lett róluk vakarva. :lol:

Biztosan nem voltál elég "jóóóóóóóóó" gyerek. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszi mindenkinek a részvételt, nagyon jól éreztem magam, isteni volt a süti! Remélem máskor is sikerül egy hasonló összeröffenést produkálni mert ez csapaterősítő tréning néven a cégek is alkalmazzák! :lol: Örülök, hogy megismertem új embereket a forum kötelékéből, számomra jó élmény volt ez a pár óra!

(Karcsi, melyik mosoba vittétek a srácokat? :D )

Üdv:BB

Link to comment
Megosztás:

Ja amúgy ha sikerül valamit intézni a szárnnyal kapcsolatban akkor megkérhetlek hogy dobj egy privit hogy mennyiért hozzák haza meg hasonlók? :lol:

Fehérváron Gergővel pont láttunk egy Astrán egy olyan szárnyat, amit szeretnél. :D

Azt beszéltük, hogy utána megyünk és lekapjuk róla. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fehérváron Gergővel pont láttunk egy Astrán egy olyan szárnyat, amit szeretnél. :lol:

Azt beszéltük, hogy utána megyünk és lekapjuk róla. :D

Én is láttam már pár Astra-n, két sráccal beszéltem is, mindkettejük azt mondta, Németországból hozták a kocsit és már rajta volt.

Link to comment
Megosztás:

Az egyiket kölcsizem az aláirásomba, ugye nem baj!? :lol:

Nem.

Ja amúgy ha sikerül valamit intézni a szárnnyal kapcsolatban akkor megkérhetlek hogy dobj egy privit hogy mennyiért hozzák haza meg hasonlók? :D

Nem mostanában lesz az. Nem vagyok vmi nagy E-bay májszter.

Sziasztok!

Köszi mindenkinek a részvételt, nagyon jól éreztem magam, isteni volt a süti! Remélem máskor is sikerül egy hasonló összeröffenést produkálni mert ez csapaterősítő tréning néven a cégek is alkalmazzák! :lol: Örülök, hogy megismertem új embereket a forum kötelékéből, számomra jó élmény volt ez a pár óra!

(Karcsi, melyik mosoba vittétek a srácokat? :D )

Üdv:BB

Csak ida a helyi fürdőszoba jellegű lyukba (panel). ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
Alakuló régiótalálkozó egyeztetésének folytatása a chat témából átvéve.

Mór!! December:

5.

6.

12. Alex0403, zozor, daykiller,

13.

19.

20.

Nekem pont ezen a hétvégén van vége a szorgalmi időszaknak.

Mór!! December:

5.

6.

12. Alex0403, zozor, daykiller, invictus

13.

19.

20.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.