Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Győrben vagy a környéken tudtok ajánlani polírozó emberkét?! Az első lámpákat szeretném políroztatni!

Köszi!

Ha csak a lakkot érte a sérülés még segíthet, de ha a színt is akkor nem. Vagy veszel Top-Shop-os csodafilcet. :D

:rolleyes: ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Hello!

Valakinek nincs 10W40-es olaja kb 1 liter?

Kifizetném,csak nem kell 5 liter meg ilyenek.

Pénteken átvenném ha van!

Elég fontos lenne!

Köcce :rolleyes:

csáó megnézem lehet még nekem maradt (Valvoline) de nem tudom még 100 ra mondani lehet hogy nincs 1 liter:S meg a márka nem tom megfelelő e?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Áthoztam, mert nem találkozós téma. Amúgy nincs mit, nagyon szívesen. :D

Mennyi lesz? Ha nem titok.

10000 Ft

korrekt.

Viszont aki ezelőtt cserélt rajta vezérlést annak a ... Megfeszítve dobták fel az egyik megvezető csapágyat, ebből adódóan most a levételnél maradt az alu hengerfejbe kb 3 menet, ami tartja. Na mindenesetre összedobta a srác nem is menetrögzítővel, hanem ragasztóval. Valószínű le kell venni a hegerfejet, és egyel nagyobb menetet fúrni bele. Jó móka lesz, de egyenlőre marad ez a felállás, ha meg ledobja akkor I.J.

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek. Tegnap éjjel, fél12kor Győrbe a Szent István úton ki volt az a félőrült F Astrás aki végigzúgott kb. 170el?:wacko: Csak a hátulját láttam, meg hogy fekete dupla végű kipu volt rajta, és böszme nagy hangja:D Többet nem láttam mert villámgyorsan elhúzott:)

Én biztosan nem. Már csak azért sem, mert aludtam. :D

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek. Tegnap éjjel, fél12kor Győrbe a Szent István úton ki volt az a félőrült F Astrás aki végigzúgott kb. 170el?:wacko: Csak a hátulját láttam, meg hogy fekete dupla végű kipu volt rajta, és böszme nagy hangja:D Többet nem láttam mert villámgyorsan elhúzott:)

hamár itt tartunk én egy kéket láttam Blitzes matrciákkal a hátsó szélvédőn szerda éjszaka ő ki lehetett?? ferdehátú astra volt! :wacko: :D írtam egyébe is de az egy kicsit tágabb kör szerintem! :wacko: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.