Jump to content
Sign in to follow this  
hemi

Chat

Recommended Posts

Itt tesék megbeszélni mi legyen majd a régió neve, illetve mikor kivel ki mit:)

Hamarosan megvan a létszám!! :)

Már csak Chygusz hiányzik! Illetve, ha Sörös Sanyi belép végre a Klubba, akkor jöhet ő is!

Hajrá Fiúk!!

Én egymagam képviselem a gyengébbik nemet?! :blink: Te jó ég!

Hamarosan megvan a létszám!! :)

Már csak Chygusz hiányzik! Illetve, ha Sörös Sanyi belép végre a Klubba, akkor jöhet ő is!

Hajrá Fiúk!!

Én egymagam képviselem a gyengébbik nemet?! :) Te jó ég!

El kell, hogy szomorítsalak, de Sanyi már hivatalosan a Debrecen és körnéyke Régió tagja :D

Bár épp csábulófélben van :lol: így lehet elpártol tőlünk :blink:

El kell, hogy szomorítsalak, de Sanyi már hivatalosan a Debrecen és körnéyke Régió tagja :D

Bár épp csábulófélben van :) így lehet elpártol tőlünk :blink:

Mindenhol kedves csajszik vannak, hogy a fenébe ne csábulnék? :lol: De igen, elköteleztem magam Debrecen mellett, úgyhogy sajnálom Boogie, de majd járok felétek is! (Pláne, ha T.bányán is lesznek talik, mert akkor haverlátogatást is csaphatok egyuttal :))...

Végigolvastam az élménybeszámolókat és csak irígykedek :blink:

Biztos nagyon jó volt meeting.

Sok sikert a folytatáshoz és hasonló hangulatú talikat kívánok nektek!! :)

Hajrá debreceni régió!!!! :lol:

Ugyanezt nektek is! Húzzatok bele, és nyáron már mást sem csinálunk, mint egymás élménybeszámolóit olvassuk! :)

Hány ember kell egy régióhoz? :blink:

Mondjuk ez egy érdekes felosztás, Komárom-Esztergom megyét simán északinak mondanám... :)

Hány ember kell egy régióhoz? :blink:

Mondjuk ez egy érdekes felosztás, Komárom-Esztergom megyét simán északinak mondanám... :)

A régiók függőlegesen vannak elosztva. :lol:

Egyébként 5 ember kell a megalakuláshoz. :D 5 ember aki MOTE klubtag. :)

A régiók függőlegesen vannak elosztva. :)

Egyébként 5 ember kell a megalakuláshoz. :D 5 ember aki MOTE klubtag. :)

Ezért kérdeztem, még egy ok, hogy belépjek... :blink: :lol:

Ezért kérdeztem, még egy ok, hogy belépjek... :blink: :)

Várunk szeretettel :)

Halihó!

Kijön/jött a jóidő! Kellene összehozni egy kis talit, és megvitatni, hogy legyünk-vagy ne.

Mondjuk ennek a hétvégének a kivételével...

Legyen Tatabánya? :rolleyes:

Mondjuk ennek a hétvégének a kivételével...

Legyen Tatabánya? :rolleyes:

Most voltam ott délelőtt.

Lehetne a Turul madárnál a hegytetőn.

Március 15.én?

Most voltam ott délelőtt.

Lehetne a Turul madárnál a hegytetőn.

Március 15.én?

Oksa, nekem megfelel! Többiek??? :rolleyes:

Tessék jelentkezni!

Akár még jó is lehet, leszámítva azt az apró problémát, hogy gőzöm sincs hol is van ez a hegytető a turulmadárral.

Akár még jó is lehet, leszámítva azt az apró problémát, hogy gőzöm sincs hol is van ez a hegytető a turulmadárral.

Ha az M1-en jössz, akkor csodálatosan látszik. Legfeljebb együtt keressük (Ha nem gond, hogy elgurul oda egy tiszteletbeli debreceni is)

Ha az M1-en jössz, akkor csodálatosan látszik. Legfeljebb együtt keressük (Ha nem gond, hogy elgurul oda egy tiszteletbeli debreceni is)

Sanyi! felhívom rá a figyelmed, hogy te alapító tag vagy nálunk, nem csak tiszteletbeli! :rolleyes:

Sanyi! felhívom rá a figyelmed, hogy te alapító tag vagy nálunk, nem csak tiszteletbeli! :blink:

Attól, még hogy rendeltem, az étlapot megnézhetem, nem? Nincs messze, miért ne gurulnék el, ha szívesen látnak? (Ha meg nem, akkor nem... :rolleyes:)

Attól, még hogy rendeltem, az étlapot megnézhetem, nem? Nincs messze, miért ne gurulnék el, ha szívesen látnak? (Ha meg nem, akkor nem... :rolleyes:)

Én csak azt akartam mondani, hogy nyugodtan lecserélheted azt a tiszteletbeli dolgot alapító, tőzsgyökeresre! :blink:

Én csak azt akartam mondani, hogy nyugodtan lecserélheted azt a tiszteletbeli dolgot alapító, tőzsgyökeresre! :blink:

Ja, hát inkább maradnék tiszteletbeli. Az kötetlenebbül hangzik. Azért kösz a "kinevezést"! :rolleyes:

Tatabányán a második lejáratnál lejösz az ótópályáról és a körforgalomnál jobbra fordulsz a 100-as úton. aztán nemsokkal később jobbra kell kanyarodni.kb. 1-2km.

Az lesz kiírva,hogy :TURUL emlékmű.

Szóval nem téveszted el,de a Chyga pontosabb itinert tud adni. :rolleyes:

Hát jártam már párszor Tatabányán, legutóbb éppen tegnap (illetve most már tegnapelőtt) de valahogy a második kijáratig sosem jutok el, csak mindig az elsőig... de asszem meg fogom találni, ha meg mégsem, legfeljebb kérek telefonos segítséget. :rolleyes:

Hát jártam már párszor Tatabányán, legutóbb éppen tegnap (illetve most már tegnapelőtt) de valahogy a második kijáratig sosem jutok el, csak mindig az elsőig... de asszem meg fogom találni, ha meg mégsem, legfeljebb kérek telefonos segítséget. :rolleyes:

Akkor elkerültük egymást. Én tegnap voltam ott.

Sziasztok!

Ha Tatabányán bármilyen segítség kell ezen elértek! (+36 20 9 276-903) akár útba igazítás, akár gumis műhely, szerelő vagy vontatás ..

A Márc 15-tel van egy aprócska gond! Olyankor dugig van az ottani parkoló és még a felfelé vezető utat is végig állják ..

Tehát szerencsésebb lenne a városban parkolni, pl. az Inger Sparnál (ünnepnap üres a parkoló) és onnan GYALOG!!! (nem elírás) szóval gyalog felmenni a Turulhoz. 15-25 perc tempótól függően! :blink:

Ha fent vagyunk érdemes megnézni a barlangot és a kilátót is!!

akkor én most sexcijó tag vagyok vagy nem?? :rolleyes: ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.