Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gabi ! az omega szép meg jó én is szeretem de azért azt isemrjük el hogy egy S6 jobb :(

Tejesen más kidolgozású, más rétegnek készült.Az odi csak presztízsmárka, na.S, sztem tartósabb is mint az Opel egyes darabjai.Ezért kerül többe egy Ódi mint egy Opel használtan.Mondjuk a fentartása is többe kerül......

Link to comment
Megosztás:

a MÁV biztositojában parkolok mert az a házunk parkoloja amugy... csak a máv odaköltözött de lényeg h lehet ott parkolni nem magán tulajdon.

Gondolom vagy ez bu*i nyugdijas ment kárintézésre és nem tud parkolni vagy valakinek nem teszik az autom mert haragosom nincs a környéken de tudtommal máshol sem...

sikerült eltalálni a tükröt... nemrég a g astrát nyomták meg ajtóval előtte firkálták az autómat most ez.

Valaki vegye már meg ezt az ÁTKOZOTT autót amig rám nem gyujtják...

1519-5351.jpg

Link to comment
Megosztás:

Gabi ! az omega szép meg jó én is szeretem de azért azt isemrjük el hogy egy S6 jobb :(

Ebben teljesen egyetértünk :P

Ha szőr a szőrben becserélhetném az omit egy olyanra, nem sokat haboznék... :D

Viszont amekkora különbséget ad, annyival szerintem nem ér többet, vagyis nem fizetnék ki két omega

árát egy ugyanolyan évjáratú audiért ;)

És ami még fő szempont: jó dolog az a sok ló meg a nagy köbcenti, de jelen helyzetben nem szívesen

fizetném a fenntartását sem :cry:

Azonkívül töbszörös az esélye egy ilyen ódi ellopásának, mint az omi ellopásának. :P

Link to comment
Megosztás:

a MÁV biztositojában parkolok mert az a házunk parkoloja amugy... csak a máv odaköltözött de lényeg h lehet ott parkolni nem magán tulajdon.

Gondolom vagy ez bu*i nyugdijas ment kárintézésre és nem tud parkolni vagy valakinek nem teszik az autom mert haragosom nincs a környéken de tudtommal máshol sem...

sikerült eltalálni a tükröt... nemrég a g astrát nyomták meg ajtóval előtte firkálták az autómat most ez.

Valaki vegye már meg ezt az ÁTKOZOTT autót amig rám nem gyujtják...

Lehet, hogy a régi fajta tükör csak kiakadt volna :(

Mennyi volt a legtöbb, amit ajánlottak érte ?

Link to comment
Megosztás:

800-at adott volna érte egy fiatal srác...

A régi tükör nem teszik , kocka és nem megy az autó csepp formájához sem amúgy is az remélehetőleg nálad most jobb szolgálatot tesz.

Amugy nem nagyon van jelentkező sem az autóra...

Lehet még ez a tükör is menthető de akkor is...

Link to comment
Megosztás:

800-at adott volna érte egy fiatal srác...

A régi tükör nem teszik , kocka és nem megy az autó csepp formájához sem amúgy is az remélehetőleg nálad most jobb szolgálatot tesz.

Amugy nem nagyon van jelentkező sem az autóra...

Lehet még ez a tükör is menthető de akkor is...

Oda kellet volna adnod 800ért.

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy a régi fajta tükör csak kiakadt volna :(

Mennyi volt a legtöbb, amit ajánlottak érte ?

Ez is csak kiakadt szerintem. Nekem is volt ilyen a zöldnél, szerintem vissza lehet tenni.

Persze kép alapján azért nem mondom tutira.

Link to comment
Megosztás:

Egyelőre hozzá se akarok nyúlni...

És nem is az a lényeg hogy tört vagy akadt hanem hogy mért kell neki menni?

800-ért oda adni , igen lehet nem lesz több ilyen lehetőség csak akkor bukok az autón 500 at. Akkor inkább megtartom és majd rendbe teszem, csak 3 napra rá a munkahelyem is megszűnt és így már nem frankó de ezt nem tudhattam előre.

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma kinnt megnézni a C-t...szépen alakul, már tényleg csak pár apróság van hátra a hátuljában...

eleje, utastér ilyesmik kész vannak...

Ami nem menthető, vagyis nincs értelme, az a jobbos ajtó, és jobbos első sárvédő...

Elvileg kedd-re kész van, de úgy is csak jövő hét végén tudjuk elhozni, mert addig dologozok...

Szépen dologzik a srác, és kajak lehajtogatott mindent... :( 5 percenként nézi az illesztési hézagokat, lelkiismeretesnek tűnik nagyon...

A nagyja a projektnek, innen már ránk vár...és kemény lesz...

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma kinnt megnézni a C-t...szépen alakul, már tényleg csak pár apróság van hátra a hátuljában...

eleje, utastér ilyesmik kész vannak...

Ami nem menthető, vagyis nincs értelme, az a jobbos ajtó, és jobbos első sárvédő...

Elvileg kedd-re kész van, de úgy is csak jövő hét végén tudjuk elhozni, mert addig dologozok...

Szépen dologzik a srác, és kajak lehajtogatott mindent... :( 5 percenként nézi az illesztési hézagokat, lelkiismeretesnek tűnik nagyon...

A nagyja a projektnek, innen már ránk vár...és kemény lesz...

Képeket csináltál ?

Link to comment
Megosztás:

Robi S6-ja belülről makulátlan...de tényleg...mint az új...

Kívülről csak sötétben láttam...úgy meg az enyim is szép... :( :P :cry:

Menni szerintem pont úgy megy mint Norbié...húúúúz-húúúúz...aztán egyszer csak 200-on vagy...jópofa, de nem sportkocsi...inkább egy jó menetteljesítménnyel rendelkező luxusautó...

Link to comment
Megosztás:

Lacee ez nem semmi, tényleg nincs szerencséd ezzel a kocsival....

hogy kicsit én is panaszkodjak 5 hete nincs senator :P az injektoros is átnézte a héten a kocsit de nem talált semmit...az autó ugyanolyan erőtlen -csak vizes úton tudok vele pörögni de azt is kelletlenül :(

pár nap múlva (remélem) megkapja a kocsit a Palota-Fót Manta team hátha tudnak kezdeni vele valamit :cry:

Link to comment
Megosztás:

Na látom volt némi Ódi téma is... :(

Jó, az higyjétek el...ha van némi luxus iránti igény, akkor ez adott...ha nem, akkor meg nem kell omega sem, mert a-ból b-be egy Ezeröcsi is elvisz...(akár keresztben... :P ) de még egy Kadett GSI is... :cry: :D ;)

Az én egyszerű luxusigényem bőven kielégíti az omega :P

Link to comment
Megosztás:

ja csak egy álmom teljesülne ha elérnék vele valamit ráadásul nincsenek is szürrealisztikus vágyaim ... de úgy tűnik mindössze az élet dolgozik csak ellenem ...

lesz következő munkahely, mégtöbbet ráköltesz és mégtöbbet buksz az eladáson :(
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.