Jump to content
OPEL FÓRUM
Sign in to follow this  
hemi

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)

Recommended Posts

Bár a turbo-sound azért sokat elárul a linkben... :lol: :lol: :lol:

nem tudom miért nem megy

ez

feladom :P

túl hosszú a link.

próbáld meg csak simán beírni.

úgy sem megy... batta meg. a fórum alapból átalakítja. :lol:

Allianz......

nah jó éjt......

Én is náluk intéztem, az ügyintéző hölgyecske pedig bevasalta rajtam a menetlevelet, amit először nem vittem. :lol:

má bocsánat, de melyik GSi-ben van neon? klubon belül! :lol:

amúgy te meg neszójjábe! :lol:

hihihi.. az enyémbe van egy darab :lol: Mondjuk két kezemen meg tudom számolni hányszor volt bekapcsolva..(jobb lábtér.. a másik eltört.. ajándékba kaptam, egy kedves hölgybarimtól :P )

Mondjuk valszeg lesz még kettő.. csomagtér világításnak.. ez a gyertyaláng ami van benne, este semmire se elég..

Neon nélkül ki ne merjetek menni az utcára.

Vagy hét szinűen világító turbónyomásmérő óra nélkül.

:lol: :lol:

2008. 01. 01-től kötelező lakott területen belül.

Nőegylet hogy véd meg valakit ?

Leülteti a támadót egy csésze tea és aprósütemény mellé és verset olvas fel neki ? :lol:

Most komolyan: ha veled tennék, te nem futnál el? :lol:

Mert béndzsa vagy.

Astra-ba befért a Cali mociháztető - picit kilógott a széle -, torony felénél elvágva a nózija és még pár apróság :lol:

jaja

erre én is emlékszem :lol:

b+ tiszta gsitomi voltam az előbb :lol:

egy skodás az Árpád híd elején simán ráhúzta a kormányt és észre sem vette, hogy nyomom a dudát egyfolytában nyugodtan ment tovább....én meg a híd közepéig dudáltam meg villogtam neki aztán mellémentem és a szentendrei lehajtóig üvöltöttem mellette :lol:

egy skodás az Árpád híd elején simán ráhúzta a kormányt és észre sem vette, hogy nyomom a dudát egyfolytában nyugodtan ment tovább....én meg a híd közepéig dudáltam meg villogtam neki aztán mellémentem és a szentendrei lehajtóig üvöltöttem mellette :lol:

néha le kell vezetni a feszültséget :lol:

Ez egy lépés a Hernádosodás felé :lol:

Ő még a külső sávból is ledudálta a transportert az autópályán :lol: :P

Hihi.. valahogy ííígy miii?!

002%20redi.jpg

(nagyon király ez a kép.. le is van mentve,asszem be is rakom hivóképnek a telcsibe.. bár amennyit beszélünk ;))

Én meg ezekután tök leszedált állapotú voltam.. (biztos a megfázás)

Állok tegnap a Hungárián a lámpánál, elöttem egy asszem Mondeo. Aztán nézem, szépen lassan kezd gurúlni hátrafelé.

Azthittem én vagyok bekábúlva a gyógyszertől(coldrex tabletta.. szal nem hinném, de hátha..) jobban megtaposom a fékem..(általában amúgy is rajta"felejtem" a lábam..)

A mondeo meg szépen lassan csak gurúl felém.. nah mondom akkor rövid duda.. semmi.. megint duda .. semmi.. már nem látom a mondeo segét, dudaaaaaaaaaaaaa.. finom lökés a kocsin.. megérkezett a mondi...

Valahogy nem is tudtam felfogni.. ennyire gyógyegér? :P aztán indulunk a pasi akkor kezdi nézegetni a tükrét,mintegy feleszmélve, hogy "heee.. dudált valaki?" sztem észre se vette az egészet.. én mondtam magamban tök nyugodtan.. ez egy hülye.. majd kövér gázzal inkább kimentem a szélsőbe és elékerültem.. pláne,hogy mikor elindúlt láttam meg, hogy vonóhorga is van!! :lol:

Találkoztam ma a Lantival a Patyinál. :lol:

én meg Tommal :lol:

A szerelmi háromszög... :lol:

Ja jut eszembe...most hívott a Lajbi, hogy vasárnap lesz a Mantás tájékozódásos móka...

Mi elviekben megyünk Dettivel...valaki még?

2.500 HUF / autó, és kb 150-160 km, sok feladat, jó hangulat...

Érik a motorcsere ? :lol:

szinte éreztem, hogy megint beszóólsz :lol: felrakom a téli gumikat és 15-ös idöt fogok menni ezzel is :lol: :P

szinte éreztem, hogy megint beszóólsz :lol: felrakom a téli gumikat és 15-ös idöt fogok menni ezzel is :lol: :P

Hol ?

A koripályán ? :lol:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.