Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

2 éve vezetek Opelt (85.000 km.) és nekem nagyon bejön.

8 hónapja vettem, egy 93-as Opel astra F (122.000 km.)

Nyáron semmi gondom nem volt vele, de mikor bejött a hideg 5 fok alatt a kocsi első részéből kopogó hangot hallok menet közben. Mikor bemelegszik a verda ez a hang enyhül . Opel szaki szétszette a verdát de semmi rendelleneséget nem talált. Szakszervízben azt mondták, hogy a lengéscsillapítás gátló csinálja és nem gond... A másik problémám az, hogy inditáskor néha " köhög" a motor és 20-30 mp. kell mig rendessen felpörög a motor. Na ez már jobban idegesített a szerelő kicserélte a gyújtáselektronikát és 3-4 hétig nem is jött elő, de multkor megint jelentkezett (igaz csak 2 x 3 hét alatt 2 szer).

SEGÍTSETEK HA TUDTOK!!!!!!

Most írtam előszőr ezért mindenkinek BOLDOG BALESETMENTES ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2 éve vezetek Opelt (85.000 km.) és nekem nagyon bejön.

8 hónapja vettem, egy 93-as Opel astra F (122.000 km.)

Nyáron semmi gondom nem volt vele, de mikor bejött a hideg 5 fok alatt a kocsi első részéből kopogó hangot hallok menet közben. Mikor bemelegszik a verda ez a hang enyhül . Opel szaki szétszette a verdát de semmi rendelleneséget nem talált. Szakszervízben azt mondták, hogy a lengéscsillapítás gátló csinálja és nem gond... A másik problémám az, hogy inditáskor néha " köhög" a motor és 20-30 mp. kell mig rendessen felpörög a motor. Na ez már jobban idegesített a szerelő kicserélte a gyújtáselektronikát és 3-4 hétig nem is jött elő, de multkor megint jelentkezett (igaz csak 2 x 3 hét alatt 2 szer).

SEGÍTSETEK HA TUDTOK!!!!!!

Most írtam előszőr ezért mindenkinek BOLDOG BALESETMENTES ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!

Ez a kopogás nem lehet véletlenül a hidrotőke :?: Az szokott ilyet csinálni, aztán ahogy melegszik a motor ugy halkul...

Javitsatok ki ha nagy marhaságot mondtam, nem tudom, hogy az Astrákban van-e egyáltalán hidrotőke, mivel nekem még nincs astrám :) de talán tavasszal...

Üdv: Madison

Link to comment
Megosztás:

Ez a kopogás nem lehet véletlenül a hidrotőke :?: Az szokott ilyet csinálni, aztán ahogy melegszik a motor ugy halkul...

Javitsatok ki ha nagy marhaságot mondtam, nem tudom, hogy az Astrákban van-e egyáltalán hidrotőke, mivel nekem még nincs astrám :) de talán tavasszal...

Üdv: Madison

Igen, van hidrotőke. De hogy ez kopogjon menet közben, :lol: Igaz, elöl van az is, de ez inkább tényleg lengéscsillapitó lesz. 8) 8)

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, köszönöm a válaszokat !

Még egy rövid kérdés:

Elbénáztam az oljtöltést ( remegett a kezem :-) , és a max fölött van az olajszint egy jó centivel.

Ez mekkora probléma?

Link to comment
Megosztás:

Hi All

Olyan gondom van a kocsival hogy nem igazán akar menni.Mikor elindulok valami csattan egyet a gyújtás körül és erőtlen a motor de 1-2mp múlva megindul mint a marha.mit nézzek meg először?

Gyerta gyertyakábel, elosztófedél. Valószínű, hogy nem megy egyik hengered hidegen, mert nedvességet kap, vagy zárlatos és áthúz.

Keress egy ugyan olyan kocsit és cserélgessétek a dolgokat! Így csak azt kell megvenned ami tényleg szar.

Link to comment
Megosztás:

renzso'

Csont melegen is csinálja az a bajom. Gyertyát + légszűrőt igy is ugy is cserélni fogok.De nem hiszem hogy ettől megoldódna.És minden henger megy.Szvsz 3 dolog lehet sok benyát kap eszik is szépen vagy lambda szonda vagy gyújtásnál nem ok valami.C16nz-ről van szó

Link to comment
Megosztás:

"vagy a szilent, vagy a gömbfej, vagy a lengőkat....... "

Vagy kormánymű, vagy toronycsapágy, vagy stabilizátorrúd,

vagy rugótörés, vagy lengéscsillapító-rögzítőkupak... :lol:

A plusz olaj nem túl hasznos, de hamar el fog égni.

Vagy egymotortérben felejtett villáskulcs. :) :lol: :D :twisted:

Link to comment
Megosztás:

A könnyített lendkerék témához:

Vegyünk alapul egy Opel motort, melynek karakterisztikája:

alsó fordulaton "pincéből húz", viszont a felsőbb tartományban elveszik

ez a lendület, megtorpan.

Aztán vegyünk egy másikat, mondjuk egy Honda Vtec motort,

amiben lényegesen eltérőbb karakterisztika dolgozik:

alsó fordulaton nyugdíjas autó, majd felül elkapja, és levágja a maxig

a fordulatot.

Ez azért van, mert ilyenre van tervezve a motor geometriája és

vezérlése. A geometriához pedig szervesen hozzátartozik a lendkerék

is, ennek szinte grammra van számolva a tömege a kívánt karakterisztikához. Opelnél nehezebb, Hondánál (a főtengellyel együtt) könnyebb.

Namármost... Ha össze akarod párosítani, vagyis könnyíted a lendkereket,

akkor öszvért kapsz:

Alsó fordulaton nyomatékszegény lesz a jó kis Opel motorod, de ehhez

még felső fordulaton is elveszti a lendületet szinte ugyanúgy, mint előtte.

Arról nem is beszélve, ha pár grammal többet könnyítenek ki belőle, mint

kellene, akkor cseszheted, mert meg fog őrülni a motorvezérlő komputer,

ugyanis nem fogja tudni tartani az alapjáratot, és hibát fog jelezni.

Más kérdés, hogy versenymotorokban mindenhol könnyítve van, oda kell

is. De ne felejtsük, hogy ott a motor minden alkatrésze át van variálva a

megfelelő geometria kialakításához, és a megfelelő motorvezérléssel van

ellátva az adott motor. Tehát komplett átalakítással hasznos csak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.