Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Mivel lassan előkerülnek a rejtett Monzák is. Jó lenne ezekről az autókról is beszélgetni. :rolleyes:

Jön a tavasz és éledeznek az Emiljeim. Remélem itt is tudunk majd beszélni a sok jóról és a kellemetlen dolgokról

Mivel én kezdeményeztem. akkor neki is látok a dolognak.

- van egy fekete monzám, Olyan gondom van ,hogy 5 éve lett rendbe rakva,és sajnos megsérült valamitől a teteje és elkezdet repedezni. Sajnos tavaj mikor el raktam,már akkor nem tettszet. Szerintetek van valami jó megoldás,hogy ne keljen újra festeni ,mivel félek,hogy el fog ütni a szine a többitől. Egészet meg nem szeretném lefújatni, (még) :lol:

Mivel én kezdeményeztem. akkor neki is látok a dolognak.

- van egy fekete monzám, Olyan gondom van ,hogy 5 éve lett rendbe rakva,és sajnos megsérült valamitől a teteje és elkezdet repedezni. Sajnos tavaj mikor el raktam,már akkor nem tettszet. Szerintetek van valami jó megoldás,hogy ne keljen újra festeni ,mivel félek,hogy el fog ütni a szine a többitől. Egészet meg nem szeretném lefújatni, (még) :lol:

Az astra F-ben szokott feltűnni Alex0403 cartárs. Ő fényező. Vele meg tudod beszélni az ilyen problémát.

Az astra F-ben szokott feltűnni Alex0403 cartárs. Ő fényező. Vele meg tudod beszélni az ilyen problémát.

Köszike. :lol:

Szerintem ebből fényezés lesz, ha akarod, ha nem :) ahogy egy ősi dakota közmondás tartja: ha reped a gitt, akkor az a gitt reped,és cseszheted... :lol:

Szerintem ebből fényezés lesz, ha akarod, ha nem ;) ahogy egy ősi dakota közmondás tartja: ha reped a gitt, akkor az a gitt reped,és cseszheted... :lol:

Köszönjük a bölcs dakota közmondást drága Hajni. Természetesen, mint mindig, most is igazad van. :) ;)

Köszönjük a bölcs dakota közmondást drága Hajni. Természetesen, mint mindig, most is igazad van. :lol: ;)

:) örülök, hogy ismét építő jelleggel szaporíthattam hozzászólásaim számát ;)

;) örülök, hogy ismét építő jelleggel szaporíthattam hozzászólásaim számát :P

Én is Én is. :)

Sajnálatos módon ez van, sejtésem meg volt és van. Szerintem idén nem fogom megcsináltatni, hanem egyszerű megoldás lesz.

- Nem kinevetni. . :lol: Szóval letisztítom,kitöltöm a az árkokat. És le le, vagyis rá rakok valami matricát. ;) . Vagy egy fekete foliát. És majd Késő ősszel megint szét kapatom. Amit nem nagyon szettem volna.

Végül is a lé nem érdekes van helye mindenhol. :P .

Sajnálatos módon ez van, sejtésem meg volt és van. Szerintem idén nem fogom megcsináltatni, hanem egyszerű megoldás lesz.

- Nem kinevetni. . :lol: Szóval letisztítom,kitöltöm a az árkokat. És le le, vagyis rá rakok valami matricát. ;) . Vagy egy fekete foliát. És majd Késő ősszel megint szét kapatom. Amit nem nagyon szettem volna.

Végül is a lé nem érdekes van helye mindenhol. :P .

a pénz a legkevesebb mindíg.... ;)

Végül is a lé nem érdekes van helye mindenhol. ;) .

nem tudod melyik volt az az erdei monza amelyiknek nem volt se kulcsa se papírja?

Nem hülye ötlet ez. A kevés pénz kreativítást szül, tehát ha kreatív akarsz lenni, akkor jobb ha nem vagy gazdag. ;) Más még a réseket sem töltené ki, hanem bemenőzne, hogy 3Ds matricája van az Avatar kék figuráival, és az Imax meg egy sz@r hozzá képest :P

Szóval nem hülye ötlet. Sokan matricáztak már autót a fényezés csúnyasága miatt :P

erdei monza

az nem erdei gomba? :) annak biztos nincs se kulcsa, se papírja...

mit szívtál??? ;) :P :P

Kedves együtt érző autós barátaim és hölgyem. :lol: Szóval ,ha nem lesz kivitelezhető, megyek a matricagyároshoz. Letakarja a sérülést és nem fog annyira feltűnni a dolog.

De elképzelhető,hogy Be bőrözöm és no gond vele... ;) ... ;) .... :) ..

Pisti amit kérdeztél az a Monza meg van még 70E ft ot ajánlottam Decemberben a srácnak. nem adta. Budaörsi Reptér feletti dombságban van a kerteknél. Tulaj, csak papírja nincs,kulcsa sincs, és nincs mivel bizonyítania,hogy az övé. :cry: .

De ahhoz képest jó állapotban van. De emelte az árat.Már...

Mert rá akarsz zuppanni??

Kedves együtt érző autós barátaim és hölgyem. :lol: Szóval ,ha nem lesz kivitelezhető, megyek a matricagyároshoz. Letakarja a sérülést és nem fog annyira feltűnni a dolog.

Pisti amit kérdeztél az a Monza meg van még 70E ft ot ajánlottam Decemberben a srácnak. nem adta. Budaörsi Reptér feletti dombságban van a kerteknél. Tulaj, csak papírja nincs,kulcsa sincs, és nincs mivel bizonyítania,hogy az övé. :P .

Szerintem a tulajdonjog kideríthető egy közös okmányirodai látogatás alkalmával.

Szerintem a tulajdonjog kideríthető egy közös okmányirodai látogatás alkalmával.

ott a pont....... :lol:

azért érdekes,hogy 1 szál papírja sincs.és még az árárt is emeli.....

Pisti amit kérdeztél az a Monza meg van még 70E ft ot ajánlottam Decemberben a srácnak. nem adta. Budaörsi Reptér feletti dombságban van a kerteknél. Tulaj, csak papírja nincs,kulcsa sincs, és nincs mivel bizonyítania,hogy az övé. :P .

azért ha miknden okés lenne nem szedte volna le azonnal a hírdetését......ez elgondolkoztató.

azért ha miknden okés lenne nem szedte volna le azonnal a hírdetését......ez elgondolkoztató.

Mikor én voltam akkor azt mondta,hogy sokan érdeklődtek, mondjuk én le is fényképeztem, meg a rendszám táblát is,mert gondoltam utánna járok a dolognak. De mivel nem alkudtam meg vele,nem is foglalkoztam a dologgal. Gondoltam majd pihentetem és mégegyszer rá szólok,hogy akkor vihetem-e vagy marad a sárban.

-Előadta magát,hogy mijen jó a kocsi, meg,hogy mijen jól feküdte az utat a pályán mikor ment vele. stb.. Nyomta a sódert. Én csak halgattam... Amikor elegem lett belőle elmondtam neki,hogy nekem is van belőle több darabom,és hagyja abba a Kábítást,mert én már kinőtem azt,hogy mindent be veszek. :lol:

Mikor én voltam akkor azt mondta,hogy sokan érdeklődtek, mondjuk én le is fényképeztem, meg a rendszám táblát is,mert gondoltam utánna járok a dolognak. De mivel nem alkudtam meg vele,nem is foglalkoztam a dologgal. Gondoltam majd pihentetem és mégegyszer rá szólok,hogy akkor vihetem-e vagy marad a sárban.

-Előadta magát,hogy mijen jó a kocsi, meg,hogy mijen jól feküdte az utat a pályán mikor ment vele. stb.. Nyomta a sódert. Én csak halgattam... Amikor elegem lett belőle elmondtam neki,hogy nekem is van belőle több darabom,és hagyja abba a Kábítást,mert én már kinőtem azt,hogy mindent be veszek. :)

Megint az a zöld MONZA-- lekértem azt a rendszámot ami a kocsin volt. Természetesen nincs a rendszerben. de láttam most már 2 eter forinttal olcsóbban árulja a kocsit. :D

Csak alkatrésznek jó semmi másnak. persze nem ennyi pénzért ügye,,

Megint az a zöld MONZA-- lekértem azt a rendszámot ami a kocsin volt. Természetesen nincs a rendszerben. de láttam most már 2 eter forinttal olcsóbban árulja a kocsit. :)

Csak alkatrésznek jó semmi másnak. persze nem ennyi pénzért ügye,,

Sajnálatos módon csak én képviseltem a Monza nevezetű autót a Kiskunlacházi találkozón és a Veterán Opelos Talin Ócsán. Pedig szóltam a haveroknak,hogy jöjjenek ki,sajnos rossz időt jósoltak ée nem vették elő a kocsikat.

De azért jól éreztem magam mindegyik faluban.

Sajnálatos módon csak én képviseltem a Monza nevezetű autót a Kiskunlacházi találkozón és a Veterán Opelos Talin Ócsán. Pedig szóltam a haveroknak,hogy jöjjenek ki,sajnos rossz időt jósoltak ée nem vették elő a kocsikat.

De azért jól éreztem magam mindegyik faluban.

Mi meg ott álldogáltunk egymás mellett, és azt se tudtuk, hogy egy faluból vagyunk. :) :D

Mi meg ott álldogáltunk egymás mellett, és azt se tudtuk, hogy egy faluból vagyunk. :) :D

Tudod azt kellett volna csinálnod,hogy meglöksz és mondod az igét ;) Győr???? Mivel igazából most előszór voltam nálatok. ( igaz tavalyelőtt voltam balcsin,de én nem álltam akkor be a kocsival,csak nézelődtem) Nektek talán jobban kellett volna kérdezgetnetek. Nekem aki ismerős volt és már találkoztam vele, meg ismerős volt az autója azzal dumáltam is.

na mindegy majd a következő összejövetelkor jobb lesz..

Ja JA!! TVN:HU ra feltettem a képeket amiket csináltam !! Ha kíváncsi lenne valaki rá!! monza-attila / majd képei!!

Szép és kiadós hétvégét!! Nyuszikat nem bántani!! ;)

viszont találkoztunk személyesen is :)

Sajnos valahogy nem jött össze a beszélgetés. Mindenki el volt foglalva a gyorsulással. majd be pótoljuk.

Nézegettem a régi hirdetéseket és igen csak voltak Monza típusból eladók..

- csak az a baj ,hogy ezek szinte el is tűntek. két évig kerestem a tulajokat hirdetésekben,hogy tudjanak egy két infót adni ,hogy nekik milyen gondjuk akadt a kocsikkal. Majd hirtelen beindult a levelezések és a telefonok.

- Most akit ismerek és tudom,hogy van Monza a garagéban. és vannak olyanok akik elvermelték a kocsit. Majd a fiamnak jjó lesz 5 év múlva. van olyan Ajkai srác 4 éve lerakta a kocsit és babusgatja. De még tudom,hogy vannak akikről nem is tudunk.

Ma is hívott egy srác ! egy fővel nőtt a Monzások tábora.