Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jajjmar...azok a gyari extrak. Senki se gyujti ossze oket... :D

Dede, már van eletromos tükör, ablak (igaz még csak első) kapaszkodós pilács, ködös, hátsó lábtérfűtés, kesztyűtart alatti polc. :D Jövőre klíma a terv. Ami viszont nem érdekel, az a szervó, ülésfűtéssel még nem tudom mi legyen. Ja tényleg van világítós napellenzőm és még be sem raktam. :huh:

A feldeszkázottat sem lehet lenyomni... :D

Tetőléc kérlekszépen, 10 centitől deszka, de az már nem fér be. :D

Kösz, de ennyiért nem kell. :goofy:

Link to comment
Megosztás:

Dede, már van eletromos tükör, ablak (igaz még csak első) kapaszkodós pilács, ködös, hátsó lábtérfűtés, kesztyűtart alatti polc. :D Jövőre klíma a terv. Ami viszont nem érdekel, az a szervó, ülésfűtéssel még nem tudom mi legyen. Ja tényleg van világítós napellenzőm és még be sem raktam. :huh:

Tetőléc kérlekszépen, 10 centitől deszka, de az már nem fér be. :D

Kösz, de ennyiért nem kell. :goofy:

Pedig az ülés fűtés télen nagyon jó... :)

A szervó is kellemes. Főleg, hogy tényleg nem kell annyit tekergetni a kormányt. :)

Módosítva : pszilaj
Link to comment
Megosztás:

A szervó is kellemes. Főleg, hogy tényleg nem kell annyit tekergetni a kormányt. :)

Ez az egy oka van, amiért elkezdtem gondolkozni rajta... Futóműben sikerült elérni addig, hogy nem tudok annyit tekerni rajta, mint amennyit elbírna, mert egyszerűen nem tudom kézzel lekövetni. Komolyan gondolkozom egy gyorsító-áttételen... <_<

Link to comment
Megosztás:

Pedig az ülés fűtés télen nagyon jó... :)

A szervó is kellemes. Főleg, hogy tényleg nem kell annyit tekergetni a kormányt. :)

Tudom, csak nagyon ritkán kell beállnom szűk helyekre, bevásárló központoknál messze állok a bejárattól, ahol nem baccák neki az ajtót a kocsinak, mert a többség lusta ennyit gyalogolni. Ha a városba megyek általában mindíg parkolóházba állok, a legfelső emeletre ugyenezért. Munkahelyen is a parkoló üres részére állok, szóval ritkán kell sokat tekergetnem a kormányt.

Link to comment
Megosztás:

Dede, már van eletromos tükör, ablak (igaz még csak első) kapaszkodós pilács, ködös, hátsó lábtérfűtés, kesztyűtart alatti polc. :D Jövőre klíma a terv. Ami viszont nem érdekel, az a szervó, ülésfűtéssel még nem tudom mi legyen. Ja tényleg van világítós napellenzőm és még be sem raktam. :huh:

Tetőléc kérlekszépen, 10 centitől deszka, de az már nem fér be. :D

Kösz, de ennyiért nem kell. :goofy:

A hátsó lábtérfűtésről még nem is hallottam. Mit kell hozzá beszerezni, vágni, faragni?

Link to comment
Megosztás:

Hmmm... Én most az ülésfűtés projektnek estem neki, gombok, tartó kis műanyag megvan. Fűtőlapok és 100A-s gencsi kell még. :D

Én elsősorban azért tettem bele, mert akkor pont kint parkoltam az autóval és lefagytak a tükrök reggelre. Először be sem volt kötve csak egy 12Voltos akkuról működött nyomógombal. Másodsorban meg mostanában már előfordul hogy jó az autó, de mivel szeretem széttszedni rendszeresen ezért elkezdtem belepakolni a gyári extrákat.

Link to comment
Megosztás:

A hátsó lábtérfűtésről még nem is hallottam. Mit kell hozzá beszerezni, vágni, faragni?

Ki kell cserélni a fűtésbox elejét, onnan lesz egy "leömlő" két harmonikacső, és a két rénszarvasagancs-szerű kifújó rész. Továbbá a lábtér alatti szivacsot is ki kell cserélni, mert ugye itt futnak a csövek.

Caravan hátsó lámpából miután kivettem a foglalatot ki lehet mosni szépen a dzsuvát? Nagyon poros belülről, ma láttam hátulról menet közben, s alig világít, hiába van benne új izzó.

Én valami konyhai spriccelős tisztítót hazsnáltam szivacsot és erős vízsugár. Ugye kiszedtem hozzá a lámpabúrát.De sajna elég hamar beporosodik újra.

Nesztek ledes sminkelős-tükrös-lámpásos napellenző:

1616660-20141008-jkK5ML.jpg

Szponzor:Hening. :icon12: :lol:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Köszi. Hétvégén jó időt mondanak, van lehetőség kivenni a lámpákat és száradni hagyni, mert a Cali most máshol pihen pár hetet, így van hely és idő kitakarítani a hátsó lámpabúrát.

Ki kell cserélni a fűtésbox elejét, onnan lesz egy "leömlő" két harmonikacső, és a két rénszarvasagancs-szerű kifújó rész. Továbbá a lábtér alatti szivacsot is ki kell cserélni, mert ugye itt futnak a csövek.

Én valami konyhai spriccelős tisztítót hazsnáltam szivacsot és erős vízsugár. Ugye kiszedtem hozzá a lámpabúrát.De sajna elég hamar beporosodik újra.

Nesztek ledes sminkelős-tükrös-lámpásos napellenző:

Szponzor:Hening. :icon12: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szombaton terveim szerint én is bekötöm az ülésfűtést és lehet még a hátsó eablak szerkezeteket is behányom. :D Behány == ultra nagy szoppantyú vagy csak bedeszkázom én is. :D Meg még el kell vinnem műanyagoztatni a hibátlan első bőrkárpitokat. :D De szombat este megyek koncertre J0hnny-val, szóval lehet csak ülésfűtés marad. Annak úgyis ott a drótja a váltókar előtt, összegyűrve. :D Biztosítékot meg csak találok. :D

Mekkora szegecsek is kellenek az ablakemelőkhöz?

Egyébként nekem is lenyomható a B1 ablak. Múlt csütörtökön Dáwidnak demonstráltam is, hogy fel tudom nyomni a saját kocsimat. :D

Link to comment
Megosztás:

Szombaton terveim szerint én is bekötöm az ülésfűtést és lehet még a hátsó eablak szerkezeteket is behányom. :D Behány == ultra nagy szoppantyú vagy csak bedeszkázom én is. :D Meg még el kell vinnem műanyagoztatni a hibátlan első bőrkárpitokat. :D De szombat este megyek koncertre J0hnny-val, szóval lehet csak ülésfűtés marad. Annak úgyis ott a drótja a váltókar előtt, összegyűrve. :D Biztosítékot meg csak találok. :D

Mekkora szegecsek is kellenek az ablakemelőkhöz?

Egyébként nekem is lenyomható a B1 ablak. Múlt csütörtökön Dáwidnak demonstráltam is, hogy fel tudom nyomni a saját kocsimat. :D

Jah... hüvelykujjon b.szott a tekerő :D

Link to comment
Megosztás:

Szombaton terveim szerint én is bekötöm az ülésfűtést és lehet még a hátsó eablak szerkezeteket is behányom. :D Behány == ultra nagy szoppantyú vagy csak bedeszkázom én is. :D Meg még el kell vinnem műanyagoztatni a hibátlan első bőrkárpitokat. :D De szombat este megyek koncertre J0hnny-val, szóval lehet csak ülésfűtés marad. Annak úgyis ott a drótja a váltókar előtt, összegyűrve. :D Biztosítékot meg csak találok. :D

Mekkora szegecsek is kellenek az ablakemelőkhöz?

Egyébként nekem is lenyomható a B1 ablak. Múlt csütörtökön Dáwidnak demonstráltam is, hogy fel tudom nyomni a saját kocsimat. :D

Süket duma. :D

5ös kő bele, talán 10hosszú.

Link to comment
Megosztás:

Szombaton terveim szerint én is bekötöm az ülésfűtést és lehet még a hátsó eablak szerkezeteket is behányom. :D Behány == ultra nagy szoppantyú vagy csak bedeszkázom én is. :D Meg még el kell vinnem műanyagoztatni a hibátlan első bőrkárpitokat. :D De szombat este megyek koncertre J0hnny-val, szóval lehet csak ülésfűtés marad. Annak úgyis ott a drótja a váltókar előtt, összegyűrve. :D Biztosítékot meg csak találok. :D

Mekkora szegecsek is kellenek az ablakemelőkhöz?

Egyébként nekem is lenyomható a B1 ablak. Múlt csütörtökön Dáwidnak demonstráltam is, hogy fel tudom nyomni a saját kocsimat. :D

Végülis van értelme egy akkora embernek az ablaklehuzogatást mutogatni aki le tudja szabni a komplett ajtót. :omg: :D

Beépült:

1617774-20141009-BkcZNE.jpg

Link to comment
Megosztás:

Megkérdeztem, 7 körül van az óccsóbbik... Annál is óccsóbb?

Reménykedem nem kell cserélni, a középkonzol szétbombázás nem hiányzik. Vettem hűtőtisztítót, fagyállót, desztvizet, meg egy ilyen leengedős tartályt kaptam kölcsön.

Mindíg úgy vagyok vele hogy eltervezek valamit aztán ha már majdnem odaérek sose jut rá idő és kell a kocsi. Most a lábtérfűtés beszerelésekor már nagyon közel jártam a fűtőradiártorhoz, én is ki szerettem volna mosni mert az utóbbi teleken gyengült a fűtés és más okot nem találtam. De a helyén nem merem kimosni mert ha ereszt nem veszem észre azonnal. Gondoltam kiszedem kimosom, nyomáspróbázom. De persze nem jött össze pedig már láttam is a kis nyavajást:

1618832-20141010-px0pPd.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.