Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

nálam volt egy hónapot a sötétkék még 2012-ben, amin eltörtétek a sperrt valamelyik bliccen. 9M lett volna az ára, ha megveszem (ez fel se merült). a 4M már sokkal barátibb. nekem egyébként nem tetszik, sztem bénán néz ki. mit szóltok ehhez?

Csak a féltengely tört el :)

Nekem nagyon bejött az autó. Jól ment és úgy minden egyben volt és minden illett mindenhez érzésem volt bene. Sokkal jobb mint egy insignia opc ami 16 millió körül van/volt (unlimited)....-az opc insignia így is álom kategória nekem mert nagyon bejött az is csak nem úgy mint egy opc...:)

Link to comment
Megosztás:

Na mondom én hogy itt kell keresni:D De jól tippeltem hogy XER!?:-)

Volt mögötted egy kadett, az vagy 120 al biztos elment egyenest, nekem nem éri meg egy 100ezres csekk azt hogy 5 perccel korábban odaérjek valahova:D

Más:

Ez a járgány tutira egybe van, ha esetleg valaki keres egy jó állapotú vasat:)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_2.0_16v_opc_sport_opc-8377113

az meg én voltam szerintem ha cabriót láttál akkor meg tuti, én engedtelek be a rákóczi hídi sávösszehúzásnál :)

mentünk a lurdyba Dinnyével :)

Link to comment
Megosztás:

@fizetett hirdetés :)
Káposztásmegyeri mini Opel tali! Minden minden hónap első szerdáján! Első találkozó 2014. október 1. -én. 19:00 -tól 21:30-ig. Terveink szerint, minden hónap első szerdáján OPEL TALI Káposztásmegyeren 19 órától! Külső Szilágyi út, Spar mögötti parkoló!
Opeles Összefogás 2014! Új gyűjtőpont! Káposztásmegyeren (2014.12.03.-án 19 órától! Külső Szilágyi út, Spar mögötti parkoló! Korlátlan számban tudunk fogadni, játékokat,könyveket (használt is jó),édességet,gyümölcsöt. A gyűjtőakció kedvezményezettje idén is a Tűzoltó utcai Gyermekklinika.
  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

az meg én voltam szerintem ha cabriót láttál akkor meg tuti, én engedtelek be a rákóczi hídi sávösszehúzásnál :)

mentünk a lurdyba Dinnyével :)

Akkor köszönet itt utólag is, lenyomtam aznap úgy 130 km-t csak budapesten és már eléggé odavoltam a végén, ja valami csoda hjundáj i40 le akart tolni az egyik lámpánál de 2 es végénél lemaradt :blink: :D

Ma hajnalba meg fogtam egy csodás kátyút de úgy hogy 4 et kikerültem és épp ezt sikerült kifogni a végére...amúgy nem volt nagy csak a check engine lámpa gyulladt ki utána és a legszebb hogy 30-40 körül mentem, sötét + zuhogó eső = felbecsülhetetlen <_<

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.