Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérés a moderátorokhoz


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 322
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 4 weeks later...
Hú, B+ Norbi, az rengeteg hozzászólás! No nem baj, neki ugrok.

Legközelebb hamarabb príts rá a srácokra! :D

Hát figyelj! Rendnek kell lenni nálunk :) :)

Amúgy én is benne vagyok :huh:

Egyébként nagy meló ez az áthelyezés? :lol:

Ui: Köszönöm szépen méltóságos Moderátor Úr! ;)

Link to comment
Megosztás:

Hagyjuk már! :huh: Kellett négy pipa, kiválasztani, hogy mit kezdjen a négy pipával, aztán hova tegye, és kész. De jobb, az emberek figyelnek, és ennyit sem kell tenni. :) (mondom én, aki elég sokat offolgat...)

De ha nem szólok ma, holnap már lehet, hogy 5 pipa kellett volna! Sőt, az is lehet, hogy akár 6! :)

Na, jó, nem OFFolok tovább :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Omegatd klubtagunk nickazonoság miatt kérte, hogy omega td - nicknevü felhasználónak változtasuk meg nevét.

Ezt megtettük. Nem figyelmeztettük (tiltottuk, korlátoztuk) a fórumozót egyelőre, bízunk abban (a tévedés kockázata mellett), hogy nem direkt választotta a klubtagunk nevét. PÜ-ment az érintet feleknek.

Kérek mindenkit, hogy figyeljen oda amikor "Megjelenítési" nevet változtat.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Üdv. Lenne olyan kérésem, hogy szeretnék képeket feltölteni a profilomhoz, ehhez mindenképp MOTE Klubtagnak kell lennem???

Szia,

Természetesen nem.

Az oldal tején majdnem, jobbra > "Vezérlőpult" >>>> majd balo oldalon "Személyes adatok" >>>> "Avatar beállítások" >>>> "Tölts fel egy képet a számítógépedről" >>>> kiválasztás a gépedről >>>> "Avatar frissítése"

Link to comment
Megosztás:

Szia,

Természetesen nem.

Az oldal tején majdnem, jobbra > "Vezérlőpult" >>>> majd balo oldalon "Személyes adatok" >>>> "Avatar beállítások" >>>> "Tölts fel egy képet a számítógépedről" >>>> kiválasztás a gépedről >>>> "Avatar frissítése"

Én a galériára gondoltam :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hello! Az lenne a kérdésem, hogy valamely topikban van-e lehetöség felhivni a forumozok figyelmét, hoigy nézzék meg a hasznaltauto-n az elado kocsimat? Ha igen, melyikben? Elöre is köx!

Helló,

Válassz : http://www.opelforum.hu/index.php?showforum=24 ;)

De ha a konkrét tipus általános csvegési témájába bevésed azt hiszem azt is túl fogják élni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 1 month later...



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.