Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

REKORD C


Recommended Posts

  • Hozzászólások 182
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

nekem nagyon tetszik! E ööm, ebbódottá!!! Bár a lángnyelveket utoljára 16-18 éve értékeltem, de a fekete ma is tetszik.

Mindegy milyen színű az autó, feltéve, hogy mindene fekete!!! :) Ugye Hemi?

Persze csak úgy jó a dupla kerek fényszóró, ha azt 20 perc alatt vissza lehet cserélni a gyárira. És miért ne lehetne??? :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
haggyad Tomi, nagyon válógatósak! ;)

még innen sem tudnának választani... szép oplekák

Hűűű te engem nem ismersz!!! :blink: Már hogyne tudnék választani? :rolleyes: Persze én inkább a gyárit és a korabelit preferálom. A legmodernebb alufelni szerintem kicsit komolytalan egy 30-40 éves autón. (Főleg, hogy kicsit photoshop fílinges volt.) De szterintem ha Blitzet megkérdeznéd, neki sem tetszene. :D

Link to comment
Megosztás:

"Persze én inkább a gyárit és a korabelit preferálom. A legmodernebb alufelni szerintem kicsit komolytalan egy 30-40 éves autón. (Főleg, hogy kicsit photoshop fílinges volt.) De szterintem ha Blitzet megkérdeznéd, neki sem tetszene. :rolleyes:"

Ebben egyetértünk, én is a gyárit veszem előbbre, de egy felni mindíg visszacserélhető, és ha izléses, akkor miért ne?

Még a custom autók is tetszenek, de ott necces a dolog, mert az európaiak, nem igazán tudnak izlésesen átépíteni, na jó a svédek, hollandok stb igen, de a jürgeneknél elég sok gáz átépített autó van...

Link to comment
Megosztás:

Méééé? MI vagyok én? Önkéntes mérvadó?

Na erről viszont nem kérdezünk meg!! :blink: ;)

Az vagy! Eldöntöttem!! ;) ;)

Ebben egyetértünk, én is a gyárit veszem előbbre, de egy felni mindíg visszacserélhető, és ha izléses, akkor miért ne?

Még a custom autók is tetszenek, de ott necces a dolog, mert az európaiak, nem igazán tudnak izlésesen átépíteni, na jó a svédek, hollandok stb igen, de a jürgeneknél elég sok gáz átépített autó van...

Teljesen igaz.

Bár én nem nyilatkozom a jürgenékről, mert néhány német-párti meglincselne... :D A felnivel kapcsolatban is igazad van. Levehető. De a képen nincs levéve, ezért mondtam rá hogy randa. ;) Persze a rekord mind szép! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.