Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

Veszel 236-os hűtött tárcsákat (brembo), meg hozzá bontóból nyergeket óccsón, aztán meg ferodo betéteket.

Ezzel a konfiggal biztos hatásosabb lesz a fék :unsure:

Na, ez már jól hangzik. Amíg méreten belül volt, nem akartam cserélni tárcsát, de amint elkopnak az első pofák kidobom őket - újra már nem fogom szabályoztatni.

Link to comment
Megosztás:

Megkaptam,de vmi beállítási problémád lehet,mert amikor válaszolni akarok,azt az üzenetet kapom,hogy : "A felhasználó nem kíván üzeneteket fogadni.

A privát üzenetet nem továbbítottuk" ----- :unsure: Légyszi nézz utána!

Megnéztem, és a kérdésre hogy kivánom-e kikapcsolni a pü-ket nem válasz van. Az úgy jó, nem?

Link to comment
Megosztás:

Amúgy, úgy tudom, van egy bontó a tatai úttól nem messze. Te mit tudsz róluk, van náluk a hűtötthöz nyereg?

Nemtom....Én egy sráchoz járok cuccokért (,Sashegy felé az utolsó utca jobbra) neki elméletileg van.Ha gondolod,hívd fel:Csaplár Zoltán :0620/3338911.Privit továbbra sem tudok neked küldeni,a címlistámban a neved mellé azt írja ki,hogy le van nálad tiltva a privi.Nem tudom mélykék akkor hogy tudott...

Link to comment
Megosztás:

Nemtom....Én egy sráchoz járok cuccokért (,Sashegy felé az utolsó utca jobbra) neki elméletileg van.Ha gondolod,hívd fel:Csaplár Zoltán :0620/3338911.Privit továbbra sem tudok neked küldeni,a címlistámban a neved mellé azt írja ki,hogy le van nálad tiltva a privi.Nem tudom mélykék akkor hogy tudott...

Köszi a számot. A cím listában nekem is az volt írva. Mindegy, most töröltem a címlistát.

Link to comment
Megosztás:

hello

mennyire kell erősen fékezni ,ahhoz hogy a hátsó kerét is csusszon???

mikor hidat cseréltünk utána légetelnitettünk, és probáztunk

második légtelenítés után erősebben lassult, de a hátsók nemcsusztak meg egyáltalán semmit.

igaz azelső se blokkolt csak olyan 40cm eket.

szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

hello

mennyire kell erősen fékezni ,ahhoz hogy a hátsó kerét is csusszon???

mikor hidat cseréltünk utána légetelnitettünk, és probáztunk

második légtelenítés után erősebben lassult, de a hátsók nemcsusztak meg egyáltalán semmit.

igaz azelső se blokkolt csak olyan 40cm eket.

szerintetek?

Miért kellene hogy blokkoljon? Egyébként az első után. Ha beleállsz a fékbe és az út is olyan, akkor megfogja hátul is. De vigyázz a gumikra. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

hát köszi fiuk

egyre jobban világossá válik nekem az hogy a gyakszitanárunk a suliba nemért semmihez se, csak a ladákhoz, mert vele kellett veszekednem, hogy az astrán márpedig nem satuzik egykönnyen a hátsó keré fékje

Azért a zsigulin is van fékerőszabályzó, bár ez nem nagyon zavarja a megcsúszásban. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

hát köszi fiuk

egyre jobban világossá válik nekem az hogy a gyakszitanárunk a suliba nemért semmihez se, csak a ladákhoz, mert vele kellett veszekednem, hogy az astrán márpedig nem satuzik egykönnyen a hátsó keré fékje

Mégiscsak igaz a mondás?Az tanítja,aki nem ért hozzá? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.