Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Világitással kapcsolatos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Ma megvettem a depo xenont holnap beszerel és teszt persze uj gyári izzókkal. Amit 1 hónapja vettem a gyári lámpába.És ezzel megválaszoltam az izzó kérdést is :)

Holnap után jelenkezem hogy jobb vagy rosszabb de remélem ..... :D

Nem akarlak elkeseríteni, de legyen szerencséd...

Link to comment
Megosztás:

Ma megvettem a depo xenont holnap beszerel és teszt persze uj gyári izzókkal. Amit 1 hónapja vettem a gyári lámpába.És ezzel megválaszoltam az izzó kérdést is :)

Holnap után jelenkezem hogy jobb vagy rosszabb de remélem ..... :D

Hella után Depotol várni a megváltást?...

Énis először políroztam a Hellat, jobb lett de nem jó. Cseréltem izzót, ezután már láttam hova világít ahelyett ahova kéne :). Ezután elgurultam a szomszédos bevásárlóközpont mélygarázsába és egy alkalmas helyen beállítottam a fényszórókat: Fényár!

Link to comment
Megosztás:

Kigyulladtak a lámpáim,vajon mitől lehet?Hozzá sem értem,nem kapcsoltam és mégis gyulladt fel.Zárlatosak lehetnek?,bár a záraknak nincs semmi baja.Volt már ilyen egyszer de akkor a hátsók gyulladtak ki.Orvosoltam,eloltottam és betoltam.Lehet ebből baj?Kicsit tartok tőle,más is járt már így?Elöre is köszönöm válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Kigyulladtak a lámpáim,vajon mitől lehet?Hozzá sem értem,nem kapcsoltam és mégis gyulladt fel.Zárlatosak lehetnek?,bár a záraknak nincs semmi baja.Volt már ilyen egyszer de akkor a hátsók gyulladtak ki.Orvosoltam,eloltottam és betoltam.Lehet ebből baj?Kicsit tartok tőle,más is járt már így?Elöre is köszönöm válaszokat.

Érti ez valaki? Vagy ez valami szórejtvény? :omg:

Van, aki már a nevében iss miller.... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Az is meglehet, hogy tudnánk, de nagyban javítaná az esélyeidet ha szintatkikailag és szemantikailag is helyesebb formában érdeklődnél. Én szintén nem értem!

Csak azt nem értem, hol a fórum esze, mert a személyeskedés és a hangulatkeltés az nagyon megy neki. Most hol van ilyenkor és miért nem segít szegény bajba jutott márkatárson?

Link to comment
Megosztás:

Csak azt nem értem, hol a fórum esze, mert a személyeskedés és a hangulatkeltés az nagyon megy neki. Most hol van ilyenkor és miért nem segít szegény bajba jutott márkatárson?

Én azt hittem hogy te tudsz segíteni nekem mivel nagyon sok a hozzászólásod.A lámpám kigyulladt.Te értesz omegákhoz?,vagy csak meg szeretnél szégyeníteni?Én nem bántottalak téged.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem még az sem biztos, hogy márkatársról van szó.

A doktor úr pedíg nagyon elfoglalt.

De igen opel omegám van,néha szép,néha koszos csúnya,de az enyém és van.Ha nem hiszel nekem akkor kérdezz meg engem.A hétvégén meg is nézheted a Szegedi találkozón,azért majd ott lesznek olyan emberek akik segítenek és nem csak a szám.gépük mellett játszák magukat.

Link to comment
Megosztás:

Én azt hittem hogy te tudsz segíteni nekem mivel nagyon sok a hozzászólásod.A lámpám kigyulladt.Te értesz omegákhoz?,vagy csak meg szeretnél szégyeníteni?Én nem bántottalak téged.

A helyzet az, hogy tuti fikanick vagy és már be ISS határoltam, hogy kik közül. Tudod az IP mindent elárul.

Viszont a többiek ISS leírták, hogy értelmezhetetlen, amit írsz és kérsz. Próbáld meg leírni úgy a problémát, hogy megértsük mi ISS a baj...

Link to comment
Megosztás:

Ugyanaz az IP és még valakié...

Na azért vald be hogy szép regisztrációt csináltam a Dart Waderes hello kittyvel és a milleres névvel.......,a probléma meg megoldódott mert kialudt a lámpa..........(valójában oly rég voltam fent a nickemmel hogy elfelejtettem a jelszavamat sőt még a nick nevemet sem tudtam pontosan leirni,ha nincs a kolléga segítsége-véletlenül-,akkor már nincs opel omega 01.........,bocs a fárasztásért de jólesett..:D:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.