Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Szóval az első tapasztalatok. 5 km-re a szalontól (még boldogságfelhőben) belém jött egy marha. Miután a rendőrök is megérkeztek elismerte a felelősségét, de ettől még nem mondhatnám, hogy nyugodt vagyok.

:shock: :shock: :shock: :lol:

Gondolom "alíg" voltál ideges!

Részvétem!

:goodman:

Link to comment
Megosztás:

1.6 caravan enjoy+ és van hátul tárcsafék :lol:

a szalonban GTC-n ami 1.6-os nem volt szóval örülök

ködlápma beszerelés mennyi időbe tellik?

az normális h 150km van a kocsiban és vagy 12-13L megeszik!! a BC nem műxik sajnos,  km óra állás alapján mondom

Kérdés, hogy mennyire lehet hinni az elektronikának.Mert néha a szintjelzőnek sem lehet hinni.Majd tankoláskor kiderül, meg hát azért 2-3e. km múlva már sztem reálisabb értékeket fogsz kapni.

Link to comment
Megosztás:

Thom007 !

Magam is ilyen gépre várok, ezért kérlek írd meg, hogy milyen felnivel jött a géped 4 v. 5 csavarossal. Gondolom 205/55/16 gumikkal.

5 csavaros és lett véve hozzá felni egy 7ágú ami pontosan megegyezik a cosmoval csak 2db ággal több, most az acélfelni van rajta azon 4db téligumi Kléber Krisalp.

Gumiméret az amit mondtál.

Goodyear a nyári gumi amit adtak hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Főként KECSKEMÉTIEKnek írom, hogy tudják mi itt a szokás. (beszéltem az Opelnél az egyik ismerőssel az előbb és azt mondta, hogy a kolléganője tegnap járt ugyanígy)

Tehetetlen dühöt érzek és kicsit mérges is vagyok magamra mert télen nem is szokott rajta lenni, de a gumis visszatette én meg egy hete nem vettem le.

Levette más.

Gepárdnak a Szécnenyi városban a noname gyári utánzatot szedte le v.ki az éj leple alatt, és csak az egyik oldalról.Asszem ezek a kisstílűek.Másnap vett egy garnit 2300ft-ért.S, lehet lükén néz ki, de oda van gyorskötőződve.A tiéd meg sztem vagy egy autósboltban, vagy pedig egy bontóban várja majd új gazdáját.Olcsóért.Bár nem tom, mire rak majd fel a vidékije 16'-os dísztárcsát.Baxameg :?

Link to comment
Megosztás:

A Tormásinál azt mondják, hogy ezek a gyorskötözőtől sem ilyednek meg...

végül is nyáron volt rajta, csak miután fölkerült a téli gumi (az eset előtt egy héttel) nem raktam rá, mert úgy is le fogom venni ha hidegebb lesz...

Link to comment
Megosztás:

Wolfi!Dio kartást is elkéne csábítani egy szexciótalira nem? :lol:

Lassan felölejük az egész paletát kecsói szinten:Vectra,Astra,Corsa,Omega(uncsitesómé) és olyan szépen szaporodunk!Pedig sehol nem hirdetjük magunkat és nem üldözünk egy városon keresztül valaki,hogy ugyan lépjen már be,mint egyesek! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

csavaros és lett véve hozzá felni egy 7ágú ami pontosan megegyezik a cosmoval csak 2db ággal több, most az acélfelni van rajta azon 4db téligumi Kléber Krisalp.

Gumiméret az amit mondtál.

Goodyear a nyári gumi amit adtak hozzá.

Köszi a gyors választ !

Felnit szeretnék venni, de nem tudom, hogy milyet vegyek, mert még nincs meg az autó.

A csavarokat illetően nem értem az Opelt, hol 4 hol 5 csavaros felnivel jön az Astra, ráadásul hol Goodyear, hol Dunlop hol Bridgestone abroncsal. Lát valaki ebben logikát.

Link to comment
Megosztás:

Most egy Astra H 1.7CDTI van nálam...

Széép 5 csavaros felnik. Az elektromos gézpedál az, ami nem tetszik így első körben... :lol:

Nálam is 1.7CDTI 100LE, verzió volt az Opelpróbán, és nékem bejött, de nagyon.Kivéve a hátramenet kapcsolása, mert az halálos volt.A többi bejött. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Nálam is 1.7CDTI 100LE, verzió volt az Opelpróbán, és nékem bejött, de nagyon.Kivéve a hátramenet kapcsolása, mert az halálos volt.A többi bejött. :roll:

Akkor abban valószinűleg ugyanaz a váltó volt ami az enyémben is van, tehát nem az egyes fokozat mellett van a rükverc, hanem a négyes mellett!

Én már megszoktam! :lol:

Balage!

tessék jó hamar képeket közölni arról a szépségrőőől!! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Én vezettem benzineset is mert az van :lol: és dízelt is.

Alapvető különbség a nyomaték, de nekem nem éri meg a dízelt venni, mert nem vezetek(ünk) annyit, így nem hozzná be az árát. Picit jobbnak tartom a benzineset azért is lett az...

Az meg a másik előtte G Astránk volt 1.6 8szelep és az +30LE nagyon érezni és a bezines is nagyon nyomatékos.

Link to comment
Megosztás:

Igen, ez nem egy elhanyagolható szempont...

Én meg sokat megyek, és nem mindegy miből mennyit kell tankolnom :lol:

Első körben úgy indítottunk, hogy 2.0T lesz, aztán a tesztek alapján döntöttem az 1.9D mellett... Fogyasztásban is jelentős a különbség, meg olaj azért csak-csak csurran néha...

Mind1, most próbálgatom a tesztautót, még vagy 3 hétig, aztán előbb-utóbb kiderül, az 1.9D mennyire válik be.

Link to comment
Megosztás:

Haga: nem értem mire gondolsz...

A jól beígért alkatrész felismerő produkcióra, vagy valamelyik Astrára?

Én a GTC -re gondoltam teeeee! 8)

Thom!! A dízel versus benzines meg egy olyan dolog, ki hogy érzi!

Mihez képest van az 1.6 8V 30 Le többlettel??

Ha valakinek van pénze rá, és be tudja vállalni az 1.9 CDTI (150Le) változatot, akkor az szerintem nagyon - nagyon jó vásárt csinál!

Teljesítmény, fogyasztás, nyomaték... minden jóóó! És ahhoz képest amit tud az ára sem borzasztó!

Én igazából nem tudom, nem látom be a benzines mitől jobb választás! Mondjuk olcsóbb megvenni! ...de itt kifujt! :wink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.