Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Ez csak egy kedvcsináló lista a vásárláshoz. A program tudja az Astra H-t is kezelni. Win XP alatt biztosan elfut, ez a fenti talán már 32 bites Win7 alatt is, de 64 bitesnél gondok lehetnek az interfész driverével. Leírásról nem tudok, de körültekintéssel elég jól meg lehet ismerni a programot. Viszont bajt is lehet vele okozni, ezért tényleg figyelmesen kell nyomkorászni.

Nézz még körül, mert szokott lenni ugyanez 12000 Ft körül is.

Köszönöm. Ez a megnyugtató válasz a kérdéseimre. Így már meg merem kockáztatni a vásárlást.

benkoa

Link to comment
Megosztás:

Ez csak egy kedvcsináló lista a vásárláshoz. A program tudja az Astra H-t is kezelni. Win XP alatt biztosan elfut, ez a fenti talán már 32 bites Win7 alatt is, de 64 bitesnél gondok lehetnek az interfész driverével. Leírásról nem tudok, de körültekintéssel elég jól meg lehet ismerni a programot. Viszont bajt is lehet vele okozni, ezért tényleg figyelmesen kell nyomkorászni.

Nézz még körül, mert szokott lenni ugyanez 12000 Ft körül is.

Hali!

Személyes tapasztalat: Win XP-n vígan elmegy, nincs baj, lefagyás, semmi. A képernyő mérettel lehet baj, nekem el kellett tüntetni a tálcát, mert bizonyos opcióknál a "vissza" gombot nem lehetett látni. De a "tálca automatikus elrejtése" megoldotta.. ;) Ja, és teszteld le az USB kábelt ha megérkezik, mert az enyémhez zárlatos kábelt adtak, szerencsére nem tett tönkre semmit, de a laptop egyből leállt, ahogy bedugtam a kábelt. Kicsit becsokiztam, hogy ez a kínyai akció tönkrevágta a gépet. De hál Istennek nem. Úgyhogy csak óvatosan....

Üdv,

Link to comment
Megosztás:

A Nemzet őrök is civil H Astrával járnak, különös ismertető jelük a hosszabb tetőantenna.

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Év elején voltak nálunk.

De jól felszerelt gépezeted van,az enyém is enjoy + os de hiányzik néhány apróság :(

Sminktükör lámpával,aux ,alsó motorburkolat,sportgomb,dombassziszetns...

Miskolcon és környékén LHG van néhány még,de itt a golf a sláger ,és jó matt mind szinte a csudajó mosójuk miatt

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

http://totalcar.hu/m...ar_rendorautok/

Szeretettel várom őket! :-)

Fényezett kilincs és tükör. Valaki tudja milyen felszereltésggel jönnek, vagy mi a legalja felszereltsége az Astra H-nak?

Szerintem olyan felszereltséggel lesznek mit a most is használatos civil opelek! 1.6 benzin, 115 le, 4x el.balak, 5. manuális váltó, Bid kijelző, cd30, manuális klíma ezen kívül semmi más nem lesz benne!

De már elvileg megkellet volna kapnunk, ha megjönnek kommentelem ! ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem olyan felszereltséggel lesznek mit a most is használatos civil opelek! 1.6 benzin, 115 le, 4x el.balak, 5. manuális váltó, Bid kijelző, cd30, manuális klíma ezen kívül semmi más nem lesz benne!

De már elvileg megkellet volna kapnunk, ha megjönnek kommentelem ! ;)

Nekem november 15-öt mondtak az első átadásra. Elméletileg csak a motorszerelés van hátra, meg a matricázás, rádiók beszerelése, forgalomba helyezés.

Az alapfelszereltésgben nincs ködlámpa, a képen meg van. Szintén színre van fújva a kilincs és a tükör, a mostani LHG-s szériának meg nincs. Ezért érdekel, de amikorra Te megtudod, akkorra már én is. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Nekem november 15-öt mondtak az első átadásra. Elméletileg csak a motorszerelés van hátra, meg a matricázás, rádiók beszerelése, forgalomba helyezés.

Az alapfelszereltésgben nincs ködlámpa, a képen meg van. Szintén színre van fújva a kilincs és a tükör, a mostani LHG-s szériának meg nincs. Ezért érdekel, de amikorra Te megtudod, akkorra már én is. :icon1:

Vajon ezeknél is kikapják majd a gyári CD30-at, és a helyére szerelik be a rendőrségi digitális rádiót meg egy szabvány 1 DIN-es fejegységet? Illetve kifúrják majd a tetőlemezt a külön antennához, mint a Focusokon?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Olajcsere közben felpattintottam az első teleszkóp tetején lévő kupakot hogy lássam mennyit romlott az állag tavaly óta.hát csavarig állt a víz benne :(

Nem csoda hogy rozsdásodik.

Helló

Olvastam a bejegyzésedet én is így jártam a neten láttam egy oldalon , hogy kitakaritotta a rozsdátor és benyomta gépzsírral, én is ezt csinálam és belyött , a zsír elszeparálja a víztől és nem oxidálodik.

Remélem nem haragszol , hogy írtam. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.